Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 20, 13:52)
As kiek zn, tai zeigos salono savininkes dukros yra tas Ingridos salonas. tao ten panasios turetu buti tos sukneles... tad gali pameginti nueiti i Zeiga, ten tikrai neturetum nusivilti 4u.gif

Kad jau turiu savo svajoniu suknute wub.gif
Atsakyti
o as issinuomavau salia zeigos kur atsidare naujas salonas kur ankciau buvo sporto klubas.esu ne pirma karta is ten kazka nuomavusis ,anksciau sis salonas buvo senamiestyje..100% esu tik uz ji moteriske ten dirbandi labai maloni ir draugiska,padare nuolaidas ir suknios visos dar su etiketem naujos .o ir gausybe kokia ju . galva apsisuka besirenkant
Atsakyti
[quote=Gytute_,2010 03 21, 01:06]
o as issinuomavau salia zeigos kur atsidare naujas salonas kur ankciau buvo sporto klubas.esu ne pirma karta is ten kazka nuomavusis ,anksciau sis salonas buvo senamiestyje..100% esu tik uz ji moteriske ten dirbandi labai maloni ir draugiska,padare nuolaidas ir suknios visos dar su etiketem naujos .o ir gausybe kokia ju . galva apsisuka besirenkant

Jei kalbam apie ta pati, kur dideles vitrinosm, salona, tai man lb nepatiko schmoll.gif Kai pasakiau, kad planuoju apie 1500 isleist, tai paziurejo kaip i kokia nepasiturincia. Istrauke tik tris sukneles (atseit pigesniom jie neprekiauja, o ten juk gausybe sukneliu) O kai pradejom su drauge sneket kad viena grazi, kad verta demesio, tai ji iskart sutarti pradejo rasyt. Mano nuomone kad suknute reikia issirinkt jau aplankius dauguma salonu ir issirinkt pati geriausia varianta, kad paskui netektu nusivilt.. Tai taip man ten gavos kaip sukneles ikisimas, kad jau butinai turiu nuomotis, kas labai atgraso...., nes kitur tai visada pasako:"lauksim", "pagalvokit" ir pan.
Atsakyti
[quote=cikey,2010 03 21, 01:26]
[quote=Gytute_,2010 03 21, 01:06]
o as issinuomavau salia zeigos kur atsidare naujas salonas kur ankciau buvo sporto klubas.esu ne pirma karta is ten kazka nuomavusis ,anksciau sis salonas buvo senamiestyje..100% esu tik uz ji moteriske ten dirbandi labai maloni ir draugiska,padare nuolaidas ir suknios visos dar su etiketem naujos .o ir gausybe kokia ju . galva apsisuka besirenkant

Jei kalbam apie ta pati, kur dideles vitrinosm, salona, tai man lb nepatiko schmoll.gif Kai pasakiau, kad planuoju apie 1500 isleist, tai paziurejo kaip i kokia nepasiturincia. Istrauke tik tris sukneles (atseit pigesniom jie neprekiauja, o ten juk gausybe sukneliu) O kai pradejom su drauge sneket kad viena grazi, kad verta demesio, tai ji iskart sutarti pradejo rasyt. Mano nuomone kad suknute reikia issirinkt jau aplankius dauguma salonu ir issirinkt pati geriausia varianta, kad paskui netektu nusivilt.. Tai taip man ten gavos kaip sukneles ikisimas, kad jau butinai turiu nuomotis, kas labai atgraso...., nes kitur tai visada pasako:"lauksim", "pagalvokit" ir pan.
[/quote]
na taip jos ten brangios as uz savaja ten 2500lt sumokejau su nuolaida.. matai kaip kazkas sako kad nesamone kad man ar nepatiko ,cia jau kaip kam susiklosto aplinkybes smile.gif del to kiek zmoniu tiek ir nuomoniu smile.gif reikia visur paciai apsilankyti ir issitikinti kaip is tikruju yra wink.gif
Atsakyti
zinoma, vienom tie patys salonai gali buti fantastiski, o kitom nieko gero. Taip kad butinai pacios turite aplankyti visus numatomus salonus, nesvarbu ka apie juos berasytu, o jei nepatiks tiesiog braukt is saraso ir viskas ax.gif
Atsakyti
bet jus man pasakykit, kokia didele itaka turi salonu aptarnavimas, ania, man tai labai svarbu. beieskodama atliepimu uztikau as cia viena straipsni. Gal pravesr kuriai.
http://www.apievestu...-Kaunas-I-dalis
Atsakyti
QUOTE(Grryne @ 2010 03 21, 15:19)
bet jus man pasakykit, kokia didele itaka turi salonu aptarnavimas, ania, man tai labai svarbu. beieskodama atliepimu uztikau as cia viena straipsni. Gal pravesr kuriai.
http://www.apievestu...-Kaunas-I-dalis

labai teisingai raso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 03 21, 02:06)
o as issinuomavau salia zeigos kur atsidare naujas salonas kur ankciau buvo sporto klubas.esu ne pirma karta is ten kazka nuomavusis ,anksciau sis salonas buvo senamiestyje..100% esu tik uz ji moteriske ten dirbandi labai maloni ir draugiska,padare nuolaidas ir suknios visos dar su etiketem naujos .o ir gausybe kokia ju . galva apsisuka besirenkant


tai, kad ten jau kiek pamenu ir teisingai supranti, tai jau isikele tas salonas g.gif as ten buvau nuejus rudeni, nors vestuves buvo vasar, tai man ten nepatiko vien del to, kad parode sukneles, bet nepamaciau nieko gero, o ir matesi isteptos pudra ir pan... aptarnavimas, tai toks vidutinio lygio.. ir neleido man nieko matuotis, nes pasake, kad vasaros kolekcija bus visai kitokia ir keisis mados ir pan.. nors tiesa pasakius, mano suknele, kuria devejau ir taip nebuvo is naujausios kolekcijos (man atrodo) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 21, 18:07)
tai, kad ten jau kiek pamenu ir teisingai supranti, tai jau isikele tas salonas g.gif  as ten buvau nuejus rudeni, nors vestuves buvo vasar, tai man ten nepatiko vien del to, kad parode sukneles, bet nepamaciau nieko gero, o ir matesi isteptos pudra ir pan... aptarnavimas, tai toks vidutinio lygio.. ir neleido man nieko matuotis, nes pasake, kad vasaros kolekcija bus visai kitokia ir keisis mados ir pan.. nors tiesa pasakius, mano suknele, kuria devejau ir taip nebuvo is naujausios kolekcijos (man atrodo) smile.gif


tai turbut kad ne apie ta pati.nes jis neseniai atsidares ir as suknele issinuomavau pries pora savaiciu...
Papildyta:
jei atmintis neapgauna anksciau ten buvo tose paciose patalpose kitas salonas...
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 03 21, 01:06)
o as issinuomavau salia zeigos kur atsidare naujas salonas kur ankciau buvo sporto klubas.esu ne pirma karta is ten kazka nuomavusis ,anksciau sis salonas buvo senamiestyje..100% esu tik uz ji moteriske ten dirbandi labai maloni ir draugiska,padare nuolaidas ir suknios visos dar su etiketem naujos .o ir gausybe kokia ju . galva apsisuka besirenkant




na jeigu snekam paie ta pati salona nes ten prie zeigos yra 2 vienas prie zeiga o kitas ten kur anksciau buvo Gelezine ledi ir sex shop,tai as irgi ten irsirinkau savo sunkyte tai kaip as ja matavausi tai buvo atvesti tik nauja kolekcija dar tik kabino i vitrinas,o aptarnavimas tai is pat pradziu kaip tik atejom apsiziureti tai kazkaip nemaloniai su manim kalbejo bet kaip pamate kad as rimtai ziurineju sukneles tai tada jau pasikeite ir tapo labai maloni
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 03 22, 01:52)
tai turbut kad ne apie ta pati.nes jis neseniai atsidares ir as suknele issinuomavau pries pora savaiciu...
Papildyta:
jei atmintis neapgauna anksciau ten buvo tose paciose patalpose kitas salonas...


tai va, gal dbr jau atsidare kitas salonas ten, nes kai vazinedavau i paskaitas, tai matydavau, kad tos patalpos nuomojamos. o kai dbr jau senokai tam gale lankiausi, tai ir nzn kad naujas salonas atsidares smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cipendeile @ 2010 03 22, 21:57)
na jeigu snekam paie ta pati salona nes ten prie zeigos yra 2 vienas prie zeiga o kitas ten kur anksciau buvo Gelezine ledi ir sex shop,tai as irgi ten irsirinkau savo sunkyte tai kaip as ja matavausi tai buvo atvesti tik nauja kolekcija dar tik kabino i vitrinas,o aptarnavimas tai is pat pradziu kaip tik atejom apsiziureti tai kazkaip nemaloniai su manim kalbejo bet kaip pamate kad as rimtai ziurineju sukneles tai tada jau pasikeite ir tapo labai maloni


pries Zeiga tai A&R salonas yra smile.gif na bet kas del aptarnavimo, tai lb skirtingai kiekvienai.. vienas lb maloniai aptarnauja, o kitas belekaip.. cia jau kaip pataikai , jei gera nuotaika, tai aptarnavimas superinis, bet jei ne, tai leidzia pasijausti mazdaug taip: "ko cia atejai" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cipendeile @ 2010 03 22, 20:57)
na jeigu snekam paie ta pati salona nes ten prie zeigos yra 2 vienas prie zeiga o kitas ten kur anksciau buvo Gelezine ledi ir sex shop,tai as irgi ten irsirinkau savo sunkyte tai kaip as ja matavausi tai buvo atvesti tik nauja kolekcija dar tik kabino i vitrinas,o aptarnavimas tai is pat pradziu kaip tik atejom apsiziureti tai kazkaip nemaloniai su manim kalbejo bet kaip pamate kad as rimtai ziurineju sukneles tai tada jau pasikeite ir tapo labai maloni


aha snekam apie ta pati smile.gif man ten sukneles tikrai thumbup.gif brangokos bet vertos to,kur as rinkausi tai ji buvo ir dar su kaina ir tik ka atvesta
Atsakyti