Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

sveikos būsimos nuotakos,
nors mano vestuvės dar negreit ( kitais metais), tačiau aš jau pradedu galvoti apie suknelės paieškas, nežinau ką pasirinkti, ar nuomotis ar siūtis, todėl pirmiausia reikia nustatyti, koks suknelės modelis tinka ir ar galima svajonių suknelę išsinuoti, ar tik pasisūti.
Taigi, šiandien buvau nuvykus į Kėdainius ir pradėjau paieškas. Pirmas salonas buvo "Audronė", labai malonus aptarnavimas, apšokinėjo nuo galvos iki kojų smile.gif ir vėliumą uždėjo, ir batelius davė ir matavo visas sukneles, kad matyčiau, kuri man labiausiai tinka. Dedu didelį pliusą šiam salonui. Kainos prieinamos, tikrai mažesnės nei Kaune, galima gauti ir visai naują suknutę, nenuomotą ir keletą kartų dėvėtą. Puikus pasirinkimas ir proginių drabužių ir vyriškų kostiumų ir pamergių suknelių. Radau 2 tinkamas suknutes, bet kadangi tai buvo pirmas aplankytas salonas, dar nesirezervavau, noriu apžiūrėti ir kitus salonus (nors suknelė nauja ir iš naujos kolekcijos). Visos suknelės firminės, su etiketėmis, ne kažkur nuplagijuotos. Radau daug suknelių, kurias buvau apžiūrėjusi internetiniuose kataloguose kaip galimas pasimatuoti. REKOMENDUOJU smile.gif thumbup.gif
Antras salonas buvo "Kristina". Keliavom į jį su pakilia vestuvine nuotaika, kurią sukūrė salonas "Audronė", tačiau jau priėjus prie durų, nuotaika greitai buvo sugadinta... Salono darbuotoja mus užsipuolė, kad atėjom per vėlai ( nors skambinau ir rezervavau laiką tarp 12-12:30), salone buvom 12:15, jos tuo tarpu laukė manęs 11-11:30. Liepė laukti. Kai atėjo mūsų eilė, paklausė ko ieškom, paaiškinau, išėjo ieškoti suknelių. Kai sužinojo vestuvių datą, užsipuolė, kad nėra čia ko ieškoti iš taip anksti, kad ji žino, jog aš nieko nenuomosiu, kad atėjau tik apsižiūrėti ir suprask gaištu jos laiką, kad dar neturi naujos kolekcijos, suknelę reikia rinktis likus mėnesiui iki vestuvių, kad rezervuota suknelė bus nunešiota, o jei bus suplėšyta, tokios pačios nebus, nes nėra galimybės atsiųsti naujos. Šis salonas siuva sukneles, paklausus ar gali pasiūti suknelę man, sako reikia turėti modelį, o kaip tą modelį turėti, jei nežinau kas man tinka? Sakau, juk per mėnesį suknelės nepasiūsite, todėl ir ieškau iš anksčiau, atrėžė, kad gali pasiūti ir per mėnesį. Iš esamų suknelių salone pasirinkimas labai prastas, suknelės nudėvėtos, labai seno modelio, neturėjo nei vienos bent panašios į tai ko ieškau. Dėl kainų net neklausiau, nes nuotaika jau buvo sugadinta, moteris labai nemaloni... Tik kai atėjo direktorė, pradėjo meiliai kalbėti, siūlė pasimatuoti ir tą ir tą.... bet man jau ūpo nebuvo, iš nervų jau ašaros kaupėsi, o ir nemačiau ką būtų galima matuotis, Beje, ėjau su tikslu rezervuotis pamergių sukneles, kurios man labai patiko, tai iš tų nervų net nepaklausiau apie jas, ir tikrai daugiau į šį saloną negrįšiu... tikrai nerekomenduoju gaišti savo laiko ir važiuoti į šį saloną...
P.S. nei ant vienos suknelės nemačiau etiketės....
Taigi, paieškos tęsiasi, gal kuri nors galite parekomenduoti saloną, kur suknelių kaina būtų iki 1500lt? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Avaida @ 2014 08 25, 14:27)
o man Zeiga, kaip tik pati nuostabiausia


Net keista, kas ten jiems tada buvo uzeje, kad nei malonaus aptarnavimo, nei graziu sukneliu nebuvo... Tai antra karta as ten jau ir negrizau... Nors esu skaiciusi tikrai ne viena gera atsiliepima apie juos... ax.gif


QUOTE(?angeliux? @ 2014 09 12, 18:42)
As noriu prisideti prie geru ir tik geru atsiliepimu salonui A&R


Ir sis salonas, vienas is labiausiai rekomenduojamu, bet taip ir neteko jame apsilankyti, nes suknele radau anksciau biggrin.gif

Zodziu, galiu apibendrinti iki galo jau dabar biggrin.gif

Buvom su drauge ikisusios nosi i salona, berods Regana (?), netoli autobusu stoties, komapine tokia. Tai visu pirma, nosi uzlauze astrus pelesiu tvaikas,o parodytu sukneliu net nekilo noras matuotis... Zodziu, tik pasidairem ir isejom lauk.

Tada, nuvaziavom i Elegancija Savanoriu pr. Ten buvo gal trys visai nieko sukneles, bet TOS vieninteles ir neradau. Kainos apie 1500Lt. Sukneles buvo ju pacius kurtos siutos, man kazko jose truko, bet gal kazkam jos pacios graziausios smile.gif

Aplankem is madam Pepe salona doh.gif Kainos apie 500Lt, nu bet...Vadinikim, taip jos ir atrode. Kaip uz 500Lt. Na, jei biudzetas labai suspaustas tai gal ir galima ten pasidairyti, bet... bet negrizciau as ten. Nebeeent, jei ieskociau karnavalinio kostiumo, nes pirmas dalykas iejus pro duris, ka pamatai, tai butent ir yra biggrin.gif

Visi mano matavimaisi baigesi salone MJ. Kainos berods iki 2000Lt. Radau tuos pacius modelius kaip ir Birutes salone, tik kur kas pigiau. Aptarnavimas superinis, apsokinejo nuo iki, sukneliu issimatavu gal 15, is ju atsirinkau 6, po to 4, o is ju ir ta vienintele ax.gif Kadangi pulko nebuvo, tai pamergiu sukneles atkrito. Ten pat isigijau ir batelius. Zodziu, jokiu priekaistu smile.gif

O cia, mano suknyte( ir bateliu kampas dar matosi ):

user posted image

Atsakyti
Na va, galiu jau ir aš patirtimi pasidalinti smile.gif Siuvausi gan paprastą suknelę Eva salone (vytauto pr.). Prikabinsiu nuotraukas (deja neturiu pilnos suknelės iš priekio) ir aprašysiu, kad susidarytumėte nuomonę apie kainas. Suknelė kainavo 1200 Lt (tiesa, į jos kainą įėjo ir kaklaraištis). 4 tiulio sluoksniai, tiulis minkštas, buvo daug primatavimu, sakyčiau šokinėjo aplink mane nuolat, klausdavo ar viskas tinka ir kad sakyčiau jei kas ne taip. Gal šiek tiek ne taip perteikiau ko noriu, todėl dirželis buvo prisiūtas žemiau negu noriu, bet čia greičiau mano klaidą, jau norėjau tik gaut suknelę, pavargus buvau nuo to ruošimosi, tai nieko ir nesakiau iš pat pradžių. Buvo šiek tiek vėluojama (aišku ne galutinio atidavimo terminai), kelis kartus perkeltas arba atšauktas susitikimas. Strigo užtrauktukas, pati salono darbuotoja (savininkė?) mokėjo su juo elgtis, tuo tarpu mano vyras keikėsi biggrin.gif Korsetas geras, tikrai iš širdies pastiprintas smile.gif Bendras atsiliepimas: patenkinta, nepaisant visų smulkių nesklandumų. Siūčiausi dar kartą ten

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 11 vasario 2015 - 16:44