Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai - atsakymai

QUOTE(denaxa @ 2010 06 05, 20:00)
Greiciausiai infekcija isinese,o tos baltos virsuneles ko gero ir bus pulinukai.Pamegink patepti spiritu ir po to kokiu nors antibakteriniu tepalu,bent jau pakenkti neturetu.

tikrai,stafilakokas isimete,fucidinu patepiau ir praejo!!
Atsakyti
Žodžiu tokia problema yra, kad savaitgalį buvau gamtoje, tad uodai sugėlė abidvi kojas, tiksliau pėdas, kadangi buvau atvira avalyne. Dabar atrodo kaip būtų išberta, nes tiek daug tų sukandimų. Aišku ir niežėjo nerealiai, tad pradėjau kasytis, tad viena pėda ištino kaip pagalvė Kaip manot ką daryti, bijau, kad gal nelabai gerai bus, kažkaip pas gydytoją irgi nesinorėtų eiti nors kažkaip galbūt ir reikėtų, bet tikriausiai juokingai skambės jei gydytojai pasakysiu "laba diena, įkando uodas" Gal kuriai tap pat buvo, ką darėt kad praeitų?
Beje, kraujo užkrėtimą esu linkusi atmesti, nes nėra nei karščiavimų, temperatūros, šalčio krėtimo ir pan.
Atsakyti
greiciausiai - alergine reakcija, man taip daznai buna. Liaudiskas vaistas - praskiedus acta su vandeniu deti kompresus, trinti zvaigzdutes tepalu. Jei nepadeda, is vaistines nusipirkt tepalo po ikandimo, geriau imt stipresni, jau cia psilo-balsam nebelabai pades.
Atsakyti
nebutinai ikando uodas,dabar yra kazkokiu panasiu i uodus musyciu,kai jos ikanda,tai istynsta iki begalybes ta vieta,mano sunui leidzia vaistus nuo tinimo ligoninej,nes dazniausii veida kanda ir veidukas tinsta baisiausiai ( tfu tfu tik karta du per vasara tos zarazos jam kanda) sad.gif siaip aisku isgerti Tavegilio reikia,jis greitai suveikia,o poto keleta dienu Zirteco arba Claritino tablete per diena.
Atsakyti
QUOTE(Somina @ 2010 06 02, 09:46)
Sveikos 4u.gif
Gal kas susidūrėt su problema, kai einant su atvirom basutėm, pirštai linkę lįsti pro priekį? Batų dydis tinkamas, nepasakysi, kad maži, todėl neturi kur dėtis ir lenda.

Kas čia kalti? Kojos struktūra? Žema keltis? Visokie lipdukai mažinantys slydimą nepadeda rolleyes.gif Ar tiesiog nemoku vaikščiot ir reikia mokytis? biggrin.gif


tai jau greiciau per placios basutes nei per mazos mirksiukas.gif
man irgi taip buna, ypac jei basutes ant aukstesnio kulno ir prasitampo priekine ju dalis.
Atsakyti
Sveikutes,
Gal zinot per kiek laiko uzgyja pasalintos elektroeguliacija papilomos?
Atsakyti
Laba diena,

Gal žinot kokių vaistukų, kurie švelniai suminkština vidurius, jau trečia diena užkietėję, o stipriai veikiančių laisvinančių nesinori gerti, nes dirbu ir negaliu lakstyt į wc dažnai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu problemele, ne per seniausiai pradejau jausti burnos ertmeje kazkoki guziuka, balsas pakimes, kosulys uzeina bet nelabai daznai,gerkles neskauda, kas tai galetu buti? kuo toliau tuo baisiau darosi, kad nebutu kas rimto :/ gal kas esate su tuo susidurusi?
Atsakyti
QUOTE(Lindsey @ 2010 06 19, 21:01)
Sveikutes, turiu problemele, ne per seniausiai pradejau jausti burnos ertmeje kazkoki guziuka, balsas pakimes, kosulys uzeina bet nelabai daznai,gerkles neskauda, kas tai galetu buti? kuo toliau tuo baisiau darosi, kad nebutu kas rimto :/ gal kas esate su tuo susidurusi?


speju kad tai galetu buti nuo persalimo...issigydyk gerkle ir turetu praeiti tas guziukas mirksiukas.gif jei nepraeis tai tada rekomenduociau pasirodyti gydytojui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindsey @ 2010 06 19, 21:01)
Sveikutes, turiu problemele, ne per seniausiai pradejau jausti burnos ertmeje kazkoki guziuka, balsas pakimes, kosulys uzeina bet nelabai daznai,gerkles neskauda, kas tai galetu buti? kuo toliau tuo baisiau darosi, kad nebutu kas rimto :/ gal kas esate su tuo susidurusi?

reikia kreiptis pas LOR. neaisku kur tas guziukas, bet - balsas uzkimsta ne del ziociu lanku ar rykles uzdegimo (del to skauda gerkle), o del gerklu pakitimu - reikia apziureti gerklas.
Atsakyti
Sveikos.Turiu problemele.nebejauciu dalies slaunies.Nezinau kas nutiko,nei traumos-nieko.Stubure,su tuo slanksteliu,del kurio problemu ta vieta galetu tirpti,viskas gerai.Vienintelis bet yra tas,kad as leidziuosi vaistus pagal reikala i slaunis.Ar imanoma su adata taip pazeisti nerva/nervu rezgini,kad nejaustum dalies kojos? doh.gif Siaip uzsiregistravau pas neurologa,bet pateksiu tik po menesio beveik,o pas seimos gydytoja negaliu nueiti-iki kito sekmadienio ne Lietuvoj esu.Vaistu nebesileidziu.
Ir siaip dar toks jausmas yra,kai braukiu per slaunies virsu...lyg ta nerva,del kurio kojos nejauciu pajudinciau.Toks lyg dilgciojimas nueina,lyg tas nervas pajudetu. doh.gif Neisivaizduoju ka daryt doh.gif Gal Loram patarimu turesit?
Atsakyti
priklauso labai kurioj vietoj leidžiat tuos vaistus - jei is priekio ir isores - teoriskai tikimybe maza, o ir pataikyti galima i smulku nerva, kuo labiau i vidine slaunies dali - tuo didesnis nervas gali pasitaikyti. as nesu nei neurologe, nei reabilitologe - bet mano nuomone vertetu pavartoti B grupes vitaminu, gal dar kokio magnio.
Atsakyti