Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai - atsakymai

QUOTE(Loram @ 2010 07 25, 00:19)
priklauso labai kurioj vietoj leidžiat tuos vaistus - jei is priekio ir isores - teoriskai tikimybe maza, o ir pataikyti galima i smulku nerva, kuo labiau i vidine slaunies dali  - tuo didesnis nervas gali pasitaikyti. as nesu nei neurologe, nei reabilitologe - bet mano nuomone vertetu pavartoti B grupes vitaminu, gal dar kokio magnio.

Leidziu is priekio is isores.I vidine slaunies dali niekad neleidziu,nes sesele sake parekomendavo daugiau i isore leistis,jei guzu neatsiranda.Bandysiu,kai grisiu i Lietuva nusipirkt Milgammos N ir magnio ir bandysiu laukt neurologes konsultacijos.
Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Gal zinot kokia nuoroda siam forume,kur rasti patarimus gydantis liaudiska medicina?
Atsakyti
Sveiko mielosios,
turiu klausima, mano mergaitei (16metu) ilgiau nei savaite skaudejo spenelius, poto viena ryta atsibudus pamate jog ant maikutes, is vidines puses prie speneliu buvo toks kaip skystis siek tiek rudas, bet jo labai mazai. ir nuo to laiko nebeskauda jai speneliu. spaudziant niekas nebega, viskas kaip ir tvarkoj, menesines turetu but uz keletos dienu. smile.gif ar galejo cia but koks uzdegimas? persalimas?
Atsakyti
Sveiko mielosios,
turiu klausima, mano mergaitei (16metu) ilgiau nei savaite skaudejo spenelius, poto viena ryta atsibudus pamate jog ant maikutes, is vidines puses prie speneliu buvo toks kaip skystis siek tiek rudas, bet jo labai mazai. ir nuo to laiko nebeskauda jai speneliu. spaudziant niekas nebega, viskas kaip ir tvarkoj, menesines turetu but uz keletos dienu. ar galejo cia but koks uzdegimas? persalimas?
Atsakyti
Laba diena

Turejau ant slaunies stipru sumusima, melyne jau nyksta, bet matosi, jog labai smarkiai sumusti raumenys. Po sumusimo jau praejo 10 dienu, bet ant slaunies vistiek didelis kietas guzas. Pas gydytoja jau uzsiregistravau, bet pas ji pateksiu tik po 3 savaiciu
Gal kas zinote, kokiu tepalu tepti?
Atsakyti
niekas nieko nenumanot? ar cia galejo but hormoniniu pagrindu?
Atsakyti
QUOTE(Egluotė @ 2010 07 26, 15:35)
Laba diena

Turejau ant slaunies stipru sumusima, melyne jau nyksta, bet matosi, jog labai smarkiai sumusti raumenys. Po sumusimo jau praejo 10 dienu, bet ant slaunies vistiek didelis kietas guzas. Pas gydytoja jau uzsiregistravau, bet pas ji pateksiu tik po 3 savaiciu
Gal kas zinote, kokiu tepalu tepti?

Bandykit Liotonu arba Hepageliu.Galbut yra giliau trukus kraujagysle ir kraujas taip greit neissivaiksto-man taip buvo po klubo kaulo luzio.Heparinas skystina krauja,todel kraujas greiciau issivaiksto.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 07 26, 23:07)
Bandykit Liotonu arba Hepageliu.Galbut yra giliau trukus kraujagysle ir kraujas taip greit neissivaiksto-man taip buvo po klubo kaulo luzio.Heparinas skystina krauja,todel kraujas greiciau issivaiksto.

Aciu uz patarima 4u.gif . Lekiu i vaistine pirkti Hepagel'io ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuteee @ 2010 07 25, 11:36)
Sveiko mielosios,
turiu klausima, mano mergaitei (16metu) ilgiau nei savaite skaudejo spenelius, poto viena ryta atsibudus pamate jog ant maikutes, is vidines puses prie speneliu buvo toks kaip skystis siek tiek rudas, bet jo labai mazai. ir nuo to laiko nebeskauda jai speneliu. spaudziant niekas nebega, viskas kaip ir tvarkoj, menesines turetu but uz keletos dienu.  ar galejo cia but koks uzdegimas? persalimas?

tai dar hormonai"reguliuojasi" - jei tai vienkartinis dalykas, nemanau kad reikia gydytojo - jei kartosis ar kazkas keisis - tada, aisku, reikia.
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2010 06 16, 16:20)
Laba diena,

Gal žinot kokių vaistukų, kurie švelniai suminkština vidurius, jau trečia diena užkietėję, o stipriai veikiančių laisvinančių nesinori gerti, nes dirbu ir negaliu lakstyt į wc dažnai  smile.gif

Mikrolax, vietiškai veikia, nereikia nieko gert. Ir poveikis greitas, vos už keliolikos minučių.
Atsakyti
Siuo metu gyvenu uzsienyje. Atrodo puse miesto zmoniu serga viena ir ta pacia liga turincia panasius i gripa simptomus: viskas prasideda ilgai trunkanciu galvos skausmu, tada pradeda degti kunas, bet paciam zmogui atrodo, kad patalpoj yra labai labai salta, gelia dantis, persti gerkle, sunkiai uzgulusi nosis, daznas ciaudejimas ir nuolat asarojancios akys. Jei nebutu pirmu simptomu, pagalvociau, kad cia masine alergija, bet taip nera. Ir pati neisgyju jau puse savaites, guliu lovoj. Savaitgali i darba.

Gal patartumet kaip gydytis? Lauke +28, o as neprakvepuoju, neprasneku ir nuolat asaroju. Bijau, kad apkresiu visus likusius darbo vietoje. Siandien bandziau garintis virs puodo su vandeniu ir druska, kad atkimsciau nosi, nustojau gerti piena, kad butu kuo maziau gleiviu, bet atrodo nelabai padeda. Gal zinot kokiu naturaliu medicinos gydymo budu? Esu pries antibiotikus.
Atsakyti
Kodėl "gurgčioja" pilvas? Kai valgyt nenoriu ir ne ties skrandžiu, o pačiame pilve. Kartai būna trumpi gurkt gurkt, labai tyliai, arba ilgesni bet irgi tylūs? Su kuo tai galėtų būti susiję?
Atsakyti