Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai - atsakymai

Kas suprantate hormonų tyrimus? Pasidariau estradiolio tyrimą 4 ciklo dieną - 248,800 pmol/l. Čia normalu ar daug?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2016 04 11, 16:49)
Kas suprantate hormonų tyrimus? Pasidariau estradiolio  tyrimą 4 ciklo dieną - 248,800 pmol/l. Čia normalu ar daug?

laboratorija turi pateikti savo normas, paqal tai reikia orientuotis
Atsakyti
Labas vakarėlis,
gal kas pasidalins patirtimi, gal patars kokius vaistus geriausiai pirktis... yra jų, bet eksperimentuoti ilgai nesinori. Problema gan skausminga - skilinėja kulnai. Ir giliai, skaudžiai. Dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 05 12, 20:23)
Labas vakarėlis,
gal kas pasidalins patirtimi, gal patars kokius vaistus geriausiai pirktis... yra jų, bet eksperimentuoti ilgai nesinori. Problema gan skausminga - skilinėja kulnai. Ir giliai, skaudžiai. Dėkui iš anksto  4u.gif

man tai ne vaistai, man zemes riesutu aliejus padejo. Super daiktas, tik brangokas, bet as nemokamai buvau gavus. Na, ir daug jo, tai vistiek apsimoka. Tikrai rekomenduoju, jokie kremai nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 05 12, 20:40)
man tai ne vaistai, man zemes riesutu aliejus padejo. Super daiktas, tik brangokas, bet as nemokamai buvau gavus. Na, ir daug jo, tai vistiek apsimoka. Tikrai rekomenduoju, jokie kremai nepadejo.

visai nubludijau doh.gif GRAIKISKU riesutu aliejus.
Atsakyti
Man atrodo, padėtų bet koks aliejus... g.gif Dar esu girdėjusi, kad labai gerai bulvių tarkių kompresai, manau, ir daugiau liaudiškų priemonių yra, reikėtų pasigooglint. O kai jau susigydysit kulnus- paprasčiausia profilaktika: bent kartą per savaitę išsimirkyti kojas ir gerai nusigramdyti pemza odos perteklių (kol oda kulnų kieta- reikėtų kasdien), po to patepti kojoms skirtu minkštinančiu kremu, + kasdien išsiplovus kojas pasitepti kremu. Nesudėtinga. Visą gyvenimą kojos kaip kūdikio bus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Klausimelis: kokios grupes vit.truksta organizmui nervinei sistemai atstatyti? Nes aplink visas pasaulis nemielas, visi atrodo erzina. Pyksti ir nzn del ko. Arba geru antidepresantu gal zinot? Aciu
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2016 07 04, 20:20)
Sveikos. Klausimelis: kokios grupes vit.truksta organizmui nervinei sistemai atstatyti? Nes aplink visas pasaulis nemielas, visi atrodo erzina. Pyksti ir nzn del ko. Arba geru antidepresantu gal zinot? Aciu

B grupės vitaminai (ypač B1, B6, B9, B12), kalcis ir magnis, vitaminas C.

Kaip išvengti nervos sistemos „gedimų“?

Maisto papildai nuo streso - kokia turi būti jų sudėtis?

Aš pati nervų sistemai atstatyti vartoju Herbastress (augalų ekstraktų ir B grupės vitaminų derinys) papildą bei magnio tablečių kursą ir man pagerėja.
Atsakyti
Sveiki, susidūriau keistoje situacija ir norėjau paklausti, jei ant sveikatos kortelės kairios pusės yra raudona juostelė, tai nurodo tam tikrą ligą ar tai žymi ka nors kitą?
Pvz. : pas mano mamą buvo raudona juostelė su užrašu oE10 žymėjimas reiškiantis diabetą.
O štai pas mano vaikiną (kuris truks plyš aiškina, kad neserga ir nesirgo jokia liga kažkada pamačiau kortlę kurią jis parsinešė iš naujosios poliklinikos, kur jam užvedė naują kortelę ir ten lyg ir buvo užrasyta a10 ar a16 ar kažkas panašaus, dabar po kiek laiko pažiūrėjau ir pamačiau kad lyg ir juostelė nuplėšta ir užklijuota paprasta raudona juostelė, aš aišku gal įžiūriu problemos ten kur jos nėra, bet man baugu dėl svao pačios sveikatos.... kreiptis į polikliną turbut būtų bepeasmiška, nes ten viską nuo visų slepia.
Gal kas nors gali man paaiškinti ka visa tai reiškia? Gal ten buvo kitos raidės ar skaičiai, plius dabar perverščiau kortelę ir ten išplėšti puslapiai....
Atsakyti
QUOTE(mekika @ 2016 07 19, 13:56)
Sveiki, susidūriau keistoje situacija ir norėjau paklausti, jei ant sveikatos kortelės kairios pusės yra raudona juostelė, tai nurodo tam tikrą ligą ar tai žymi ka nors kitą?
Pvz. : pas mano mamą buvo raudona juostelė  su užrašu oE10 žymėjimas reiškiantis diabetą.
O štai  pas mano vaikiną (kuris truks plyš aiškina, kad neserga ir nesirgo jokia liga kažkada pamačiau kortlę kurią jis parsinešė iš naujosios poliklinikos, kur jam užvedė naują kortelę ir ten  lyg ir buvo užrasyta a10 ar a16 ar kažkas panašaus, dabar po kiek laiko pažiūrėjau ir pamačiau kad lyg ir juostelė nuplėšta ir užklijuota paprasta  raudona juostelė, aš aišku gal įžiūriu problemos ten kur jos nėra, bet man baugu dėl svao pačios sveikatos.... kreiptis į polikliną turbut būtų bepeasmiška, nes ten viską nuo visų slepia.
Gal kas nors gali man paaiškinti ka visa tai reiškia? Gal ten buvo kitos raidės ar skaičiai, plius dabar perverščiau kortelę ir ten išplėšti puslapiai....

Bent jau mūsų provincijos poliklinikoje spalvotos juostelės klijuojamos kortelėse pagal šeimos daktarus (kiekvienas turi savo spalvą:raudona, violetinė, oranžinė, žalia ir t.t.). Tiesiog lengviau registratūroje orientuotis pagal tas spalvas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 19 liepos 2016 - 13:12


Jei neramu reiktų nueiti į tą polikliniką ir pasiteirauti kokia pas juos tvarka, nes kiekvienoje poliklinikoje kitaip. Pas mus spalva irgi reiškia priskirimą šeimos gydytojai ar gyvenamajai vietai, ligos kodai rašomi kortelės viršelyje.

P.s. O šiaip kam jums toks vaikinas, kuris kažką nuo jūsų slepia? Gal ir neserga, bet negi negali jūsų nuraminti ir normaliai atsakyti?
Atsakyti
sveiki,jau keli menesiai kai pavalgau,po desiniu sonkauliu keistas jausmas,lyg ten viduj kazkas issipustu,arba lyg remiasi kazkas,o poto nuslinksta,po keliu min vel tas pats,ir taip visad kai pavalgau. aisku buvau pas gyditoju,padare kraujo tyrimus sako sveika,nusiunte vid organu ehoskopijai,nes itare akmenlige,tai ten irgi pasake kad sveika,pakitimu nerasta. db dar gavau siuntima skrandziui issitirti,bet kad man net neskauda to skrandzo rolleyes.png tai va,gal kam yra buve taip? o gal tai sukelia nervukai unsure30x30.png gal kas galit patarti?
Atsakyti