Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai - atsakymai

Ne gydytoja, bet tikrai gali buti nuo nervu, ne lygiai taip, bet man yra buve. Bet aisku reikia viska issitirti, niekad nezinia kas kaip.
Atsakyti
Situacija tokia, kad prieš 7m sportuojant gavau kelio traumą ( netaisyklingai ir su per dideliais svoriais dariau pratimus). Nuo to laiko jaučiu aš tą kelį. Ypač esant drėgnam orui ar ilgiau pasportavus. Užsirašiau kelio echo. Tai iškilo toks klausimas, po echo, pas kokį gyd eit? Chirurgą ar traumatologą?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2016 08 13, 10:44)
Situacija tokia, kad prieš 7m sportuojant gavau kelio traumą ( netaisyklingai ir su per dideliais svoriais dariau pratimus). Nuo to laiko jaučiu aš tą kelį. Ypač esant drėgnam orui ar ilgiau pasportavus. Užsirašiau kelio echo. Tai iškilo toks klausimas, po echo, pas kokį gyd eit? Chirurgą ar traumatologą?

pas tą, kuris paskyrė tą echo. O jei Jūs pati sugalvojot - tai tada pas šeimos.
Atsakyti

Sveikos, gal kas atsakys :)
Šiek tiek peršalau, sloguoju, skauda gerklę, už keletos dienų turiu operaciją, vis tiek gydytojui riekia prasinešti, kad peršalau, ar operaciją nukels? :/ 

Atsakyti
QUOTE(juodosokoladoirkavos @ 2016 12 04, 00:10)
<p><em>Sveikos, gal kas atsakys smile.gif
Šiek tiek peršalau, sloguoju, skauda gerklę, už keletos dienų turiu operaciją, vis tiek gydytojui riekia prasinešti, kad peršalau, ar operaciją nukels? :/ </em>
</p>

Mano vaikas susirgo prieš operaciją, tai anesteziologas atsisakė daryt narkozę. Gal paklauskit savo gyd. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Gal žinot ar bėgti pas daktarą? Akyje kraujagyslė trūko? vartotojo įkelta nuotrauka

Ar nekreipti dėmesio, savaime susitvarko?
Atsakyti
Ką galėtų reikšti temperatūra atsiradimas ir laikymasis mėnesį. Net ir antibiotikų vartojimo metu. Kas yra nenustatė. Temperatūra. 37,5 iki 38 . Kur link reiktų ieškoti problemų. Tyrimus padarė-nieko nerodo. Išskyrus skrandyje esančias nedideles žaizdų les.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2017 04 09, 12:55)
Ką galėtų reikšti temperatūra atsiradimas ir laikymasis mėnesį. Net ir antibiotikų vartojimo metu. Kas yra nenustatė. Temperatūra. 37,5 iki 38 . Kur link reiktų ieškoti problemų. Tyrimus padarė-nieko nerodo. Išskyrus skrandyje esančias nedideles žaizdų les.
Ačiū

per mazai duomenu. amžius? simptomai? kontaktai su infekcijom? gyvunais? chem. medziagom?
vaistai? keliones i kitas salis?
onkologija? skydliaukė?širdies būklė? dantų būklė? LOR organų būklė? neurologinė būklė? žarnyno būklė?
ir dar daug daug klausimų biggrin.gif
priežasties turi ieškoti gydytojas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 09 balandžio 2017 - 17:22

Turiu toki klausima, jeigu suprasit ko klausiu.....

Ar yra Lietuvoje tabletes, kazkas tokio kaip kontraceptikai, tai irgi hormonai, jas geriant menesines buna reguliarios, pagereja odos bukle, tik jos nesaugo nuo nestumo. Ar yra Lietuvoje, ar verta klausti gydytojo? Stai kas mane domina .....

Atsakyti

Sveiki reikia skubaus patarimo. Per google nieko neradau ir atvedė jis čia. Prieš keletą valandų iškrito man laikina plomba ir kraujuoja dantis, skausmas didelis. O man dar iki odontologo vizito reikia laukti, o rytoj kaip tyčia šventinė diena ir niekas nedirba. Kur kreiptis, ką daryt kad susitvarkyti KUO GREIČIAU, nes danties netekti nenoriu ir per skausmą užmigti negaliu...???

Atsakyti
Gal galite koprogramos tyrimą (vaikui):
- muilai: 1
- krakmolas ne ląstelėse: 1
- narveliena, nesuvirškinamoji: 2
- raumenų skaidulos: 1
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2017 09 05, 15:45)
Gal galite koprogramos tyrimą (vaikui):
- muilai: 1
- krakmolas ne ląstelėse: 1
- narveliena, nesuvirškinamoji: 2
- raumenų skaidulos: 1

Yra nesuvirskinto maisto. Jei tai mazas vaikas - tai norma, paaugs ir isaugs ;)
Atsakyti