Įkraunama...
Įkraunama...

Situacijos, kai nėra kur akių dėti...

Nu ir prisijuokiau. lotuliukas.gif Kartą vaikystėje, kai dar tik pradinėse klasėse mokiausi, simpatizavau vienam mamos draugės sūnui. Ir vieną dieną pasiėmė ji mane kartu su sūnum pasivaiksčioti. Vaiksčiojom vaikščiojom, kaip ir viskas gerai būtų, bet labai užsimaniau į tualetą, o kažkodėl gėdijausi pasakyt, visgi simpatija šalia buvo doh.gif Tai ir nusprendė mano vaikiška galvelė, kad geriau į kelnes biškį padaryt. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Deja gavosi ne biškį, o kaip reikiant, tai namo per visą miestą ėjau visa smirdinti ir dar iš tolo šviečiančiu šlapiu klynu, nes buvau šviesiom kelnytėm. blush2.gif Po to karto mama ne kartą iš manęs juokėsi, kaip prieš savo meilę apsisisiojau. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*IsaDora* @ 2010 07 14, 12:20)
Nu ir prisijuokiau.  lotuliukas.gif  Kartą vaikystėje, kai dar tik pradinėse klasėse mokiausi, simpatizavau vienam mamos draugės sūnui. Ir vieną dieną pasiėmė ji mane kartu su sūnum pasivaiksčioti. Vaiksčiojom vaikščiojom, kaip ir viskas gerai būtų, bet labai užsimaniau į tualetą, o kažkodėl gėdijausi pasakyt, visgi simpatija šalia buvo  doh.gif Tai ir nusprendė mano vaikiška galvelė, kad geriau į kelnes biškį padaryt.  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Deja gavosi ne biškį, o kaip reikiant, tai namo per visą miestą ėjau visa smirdinti ir dar iš tolo šviečiančiu šlapiu klynu, nes buvau šviesiom kelnytėm.  blush2.gif Po to karto  mama ne kartą iš manęs juokėsi, kaip prieš  savo meilę apsisisiojau.  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vos nuo kedes nenuvirtau.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 07 13, 22:51)
aš kartą autobuse buvau su tokiais labai storiais kailiniais,neneščia, bet juos labai išpučia, ypatingai jeigu po apačia šalikas smile.gif  ir man kažkas užleido vietą. Nežinojau kur dėtis blush2.gif


Man kažkada vasarą užleido. Aš esu stambi nuo kūdikystės. Važiavau iš darbo su tokia nuo krūtinės durta suknele, ten tik modelis toks, dabar daug kas tokio vaikšto ir viena moteris man užleido vietą, nors ir kaip aiškinau, kad nereikia.
Atsakyti
o as kokia geda apturejus doh.gif
Zodziu tada dar mokiausi mokykloje, grizinejom su klasiokais is vieno ju kaimo, klasiokas sedi autobuse prie lango, as prie praejimo. Ir taip nuobodu vaziuot, kelias tolimas, tai nusprendziau priekyje esancia sedyne apkabinti ir ben jau ziuret i prieki, kur autobusas vaziuoja... o ten pasirodo pries mane esancioje kedeje snaude moteris, ir kai as apkabinau kede tai griebiau jai uz kaklo doh.gif ji staigiai pasoko ir atsisuko, o as vos sugebejau islementi atsiprasau doh.gif klasiokas aisku is juoko po kede palindo lotuliukas.gif dar ir dabar atsimenant darosi geda blush2.gif
Papildyta:
o prie prekybos centro ir man buvo nutikimas. Vilniuje prie iejimo i Akropoli buvo patiestas toks guminis kilimelis su mazomis skylutemis, o as buvau su bateliais plonais kulniukais, tai zodziu as ejau, o mano batelis kaip kokios pelenes liko kilimelyje, kojos susipyne ir plojausi tiesiai pries Akropolio iejima doh.gif vyras dejo zvengt, o man buvo taip geda blush2.gif nuo to laiko ant tokiu kilimeliu einu tik pirstu galiukais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 07 15, 17:21)

Papildyta:
o prie prekybos centro ir man buvo nutikimas. Vilniuje prie iejimo i Akropoli buvo patiestas toks guminis kilimelis su mazomis skylutemis, o as buvau su bateliais plonais kulniukais, tai zodziu as ejau, o mano batelis kaip kokios pelenes liko kilimelyje, kojos susipyne ir plojausi tiesiai pries Akropolio iejima  doh.gif  vyras dejo zvengt, o man buvo taip geda  blush2.gif  nuo to laiko ant tokiu kilimeliu einu tik pirstu galiukais  lotuliukas.gif


Pažįstama situacija, bet nebuvau pargriuvus, bet tie kilimėliai man irgi nepatinka vaikštant su aukštakulniais. Vieną kartą ėjau, ir taip tas kulnas sulindo, kad teko pritupt prie įėjimo ir bandyt ištraukt kulną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2010 04 26, 20:20)
Florestina thumbup.gif

Atsimenu jaunysteje pasnekejau su draugu (simpatija buvo begaline abipuse) ir ka, rasau draugei zinute ka jis sake dar su tokiais nelabai graziais komentarais, nusiunciu, ateina ataskaita, kad issiunciau tam paciam draugui, o ne draugei doh.gif .Kaip geda buvo, draugyste nutruko. verysad.gif

Aha cia geriausias varinatas man net kelis kartus taip buvo doh.gif viena karta irgi draugei apie savo simpatija sms (nu zodziu ten sus visais visais niuansais), parejus zinutei skaitau ir galvoju ko ta mano drauge taip durnai raso, o paskui ziuriu kad siuntejas tas mano simpatija, ojojojoj kaip nemalonu man pasidare tai, o tada ta iviki vel sms'u bandziau papsakoti draugei ir bac vel tam simpatijai issiunciau doh.gif doh.gif nu blin kaip jau visai pasidare ojojojojojoj..nuo tada vengdavau sms'u rasymo,bet kokia tema doh.gif
Atsakyti
Maniškė gėda blush2.gif
Su drauge paauglystėj naglos pacankės buvom, užkabinėdavom bernus kieme. Buvo toks vienas veikėjas, kurį, kaip įsivaizdavau, baisiai mylėjau, tik jis visai nekreipė dėmesio į mane. Maivydavausi kiek tik įmanoma, erzindavau - ir nieko biggrin.gif Buvo ~13 metų man, išsipuošus - su šviesiom kelnėm, kieme eina jis pro šalį ir aš tokia muilo operų prisižiūrėjus, prisisvajojus, sušukau ir kritau ant kelių prieš jį. Reakcijos ypatingos nebuvo. Aš atsistoju ir... ant gražiųjų kelnių kelio prilipęs didelis skystas šuns š..
Taip pasibaigė mano meilė, ir daugiau išvis į kiemo bernus nebežiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LucyInTheSky @ 2010 07 16, 20:12)
Maniškė gėda  blush2.gif 
Su drauge paauglystėj naglos pacankės buvom, užkabinėdavom bernus kieme. Buvo toks vienas veikėjas, kurį, kaip įsivaizdavau, baisiai mylėjau, tik jis visai nekreipė dėmesio į mane. Maivydavausi kiek tik įmanoma, erzindavau - ir nieko biggrin.gif Buvo ~13 metų man, išsipuošus - su šviesiom kelnėm, kieme eina jis pro šalį ir aš tokia muilo operų prisižiūrėjus, prisisvajojus, sušukau ir kritau ant kelių prieš jį. Reakcijos ypatingos nebuvo. Aš atsistoju ir... ant gražiųjų kelnių kelio prilipęs didelis skystas šuns š..
Taip pasibaigė mano meilė, ir daugiau išvis į kiemo bernus nebežiūrėjau biggrin.gif

"Ledinė širdis", tiek dėmesio ir nieko... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(d-krall @ 2010 07 10, 21:00)
Prisiminiau mamos istoriją. Ji važiavo su draugu pasiimti tėtės ši aerouosto ir sustojo degalinėje. Mama kažką nusipirko iš degalinės, įsėdo į mašiną ir sako: "Nu, jau galim važiuoti". Atsisuka - kažkoks svetimas vyras vairuotojo vietoje sako: 'Nu, galim...", o šalia, visiškai tokioje pačioje mašinoje, iš juoko raitosi mamos draugas biggrin.gif

Man buvo identiška!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik ne degalinėj smile.gif Atsidarau duris [svetimos mašinos] ir vos neatsisėdau, spėjua pamatyt, kad nepažįstamas. Net nieko nepasakiau, skuodžiau kuo greičiau biggrin.gif O tas vairuotojas dar pavymui "tai palauk, galiu pavežt..." biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2010 07 16, 12:43)
Aha cia geriausias varinatas man net kelis kartus taip buvo  doh.gif  viena karta irgi draugei apie savo simpatija sms (nu zodziu ten sus visais visais niuansais), parejus zinutei skaitau ir galvoju ko ta mano drauge taip durnai raso, o paskui ziuriu kad siuntejas tas mano simpatija, ojojojoj kaip nemalonu man pasidare tai, o tada ta iviki vel sms'u bandziau papsakoti draugei ir bac vel tam simpatijai issiunciau  doh.gif  doh.gif  nu blin kaip jau visai pasidare ojojojojojoj..nuo tada vengdavau sms'u rasymo,bet kokia tema  doh.gif


Man ir taip buvo blush2.gif Diena susirasinejau su kitame mieste gyvenancia drauge, smulkiai pasakojau kokie santykiai sieja mane su vienu vaikinu, visus niuansus zodziu...drauge man neatrase po to,galvoju, gal uzsiemusi...Vakare susitinku su vaikinu,maudytis prie ezero vaziavom,jis manes ir klausia:kam siandien sms rasei, sesei?pradzioj nesupratau...galvoju,apie ka cia jis kalba, paskui daejo...Tai NOREJAU GYVA I ZEME SULYSTI IS TOS GEDOS....klaikiai pasijauciau doh.gif

O siandien ir kvaila situacija buvo...nusiunciau draugei sms su gimtadieniu...O ji man parase:Aciu,bet, mazute, galesi pasveikinti po menesio...Tai net ausys uzkaito ir pikta ant saves,juolab,kad net facebooke ziurejau,kelinta diena tas jos gimtadienis tiksliai... o kad menuo ne tas nemaciau blink.gif doh.gif Tai taip geda paliko... blush2.gif Juolab,kad pernai ir ja pasveikinau, o ji parase:Aciu,bet mano gimtadienis po 5dienu... doh.gif Tai siais metais jau stengiausi pasveikinti butent ta diena g.gif ,o va kaip gavosi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 07 16, 11:24)
Pažįstama situacija, bet nebuvau pargriuvus, bet tie kilimėliai man irgi nepatinka vaikštant su aukštakulniais. Vieną kartą ėjau, ir taip tas kulnas sulindo, kad teko pritupt prie įėjimo ir bandyt ištraukt kulną biggrin.gif


Kartą aš dar gražiau mačiau. Prieš kelis metus buvo mada tokie labai smailiais galais batai, tie galai net užriesti į viršų buvo. Eina tokia tipiška fyfa su draugu (o gal vyru) į Maximą ir kaip ten jai buvo, kad tas užriestas galas į kilimėlį sulindo, kaip plojosi panelė. Ir kaip puolė visus keikti visokiais žodžiais, kad čia visokių debiliškų kilimų pritiesė. O čia buvo žiemą, prieš Kalėdas, žmonių marios visi net susiriesdami žvengia. doh.gif

O šiaip pati prie poliklinikos savo mėgstamiausių batelių kulną sulaužiau, įkišus į kojų brūžeklį, tą metalinį tokį.
Atsakyti
man tai irgi su bateliais juokinga situacija buvo.Mama atidave laaabai grazius batelius,kuriuos pati pries 10 ar 20 metu nesiojo ir kurie vel sugrizo i mada.Labai jie man patiko,draugem parodziau-drauges pavydejo ax.gif Na ir kita diena iskeliavau su savo naujais bateliais i darba(tada mokykloj dirbau).Zygiavau per koridoriu visa patenkinta ir didziuodamasi savo isvaizda! Mazdaug po pietu pertraukos sedziu kabinete ir jauciu kad kazkas ne taip,kazkas makaluojas man po kojom.Ogi ziuriu-mano batai trupa blink.gif krenta gabalais tiesiog.Pasirodo jie nuo stovejimo pas mama palepej sutrunijo(nors is paziuros atrode kaip nauji).Tai po pamoku teko laukti kol visi iseis ir tada kaip valkatai pakampem sliukinti namo blush2.gif .tai kol parejau is kulniuku liko tik vinukai,o padai pradilo visai! biggrin.gif
Atsakyti
Vakar su bendradarbe sugalvojom nueiti nusipirkti ledų. Oro uoste ledais prekiauja picerijos atvykimo terminale. Vakar buvo karšta, kolegė apsirengusi tokią lengvą besiplaikstančią tuniką, bet apačioj be getrų. Nusipirkom, išeinam ir staiga, kad davė vėjo gūsis ir pakėlė tą tuniką. Galiu pasakyti, kad tuoj į mus sužiuro daug akių, kažkas net prie smilkinio pasukiojo, kolegė buvo tik su stringais ir vaizdelis pasimatė "geras". O dar toks laikas buvo, kai daug lėktuvų atskrenda. Iki pat ofiso buvo lydimos žvilgsniu.
Atsakyti