Įkraunama...
Įkraunama...

Situacijos, kai nėra kur akių dėti...

QUOTE(meduza21 @ 2010 07 24, 15:13)
Man visai nesenai nutiko senuku prekybos centre komedinie situacija. Vaikstom mes su vyru po santechnikos skyriu, as uzsiziurejau i vonias, vis dar ziuredama i trokstama vonia, apkabinu savo vyra ir sakau: va sitos labai noreciau, bet jauciu gabaritai vyro ne tie, pasuku galva o ten svetimas pagyvenes vyriskis  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  atsiprasau ir abu pasijuokem is situacijos, labai linksmas vyrukas pasitaike  biggrin.gif  juokinga buvo stebeti MB ir mano "vyro-ne vyro" zmonos reakcija biggrin.gif  kai pamate, kad juokiames ir jie juoktis pradejo, o is pradziu net akis ispute ziurejo blink.gif  lotuliukas.gif


oj negaliu, maniau nukrisiu is juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano nutikimas:
Susitariau, kad vyras privažiuos ir sustos prie keliuko šalia namo. AŠ išeinu į lauką, įlipu į mašiną, sakau, važiuojam-žiūriu, sėdi kažkokia merga visa pašiurpus.
Pasirodo, į jos mašiną įsivilkau. Mat tamsu buvo, žiema, o ta šoką gavo smile.gif.
Atsakyti
kai mokiausi, dirbau padaveja restorane. nu ir vyko ten uzsakytas vakarelis, visi geria skoa dainuoja, man vienu momentu nebuvo ka veikt, tai nutariau eit apsirinkt tuscius indus. o ten tokia prieblanda salej buvo, raudonas apsvietimas. paemiau taurele, kuri man atrode tuscia, o ji pilna pasirodo buvo. tai vyrai pasiule man kartu isgerti kad jau taip noriu, jog nesusivaldau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,ir aš prisiminiau istoriją

maždaug prieš tris (o gal ir 4)metus,Vilniuje,žaislų parduotuvėje,stovim su vyru eilėje(prieš Kalėdas) viena ponia prieš mus stovi, atnešus kelias dėžutes su Bratc lėlėmis ir dar kelios nepigios dėželės su žaislais(net atidėti ant prekystalio). Dabar prieina iš toliau viena pardavėja ir sako kokia čia beprotė tiek pirks? Mes blink.gif ,o ta moteris ,sako,tai čia aš matyt ta beprotė būsiu lotuliukas.gif doh.gif nežinau,kaip tai pardavėjai,bet kaip smuko vargšė nuo prekystalio lotuliukas.gif kita puolė atsiprašinėt,mes lotuliukas.gif Va galvoju,klausit ką toliau ta ponia,net nepamenu g.gif bet atrodo,kad pirko tuos žaislus. Kultūra pas mus tai doh.gif


Dar vienas,praitą savaitę mūsų kaime(Alytuje)lijo,vaikštau parduotuvėje,o viena,kryktelėjo visa gerkle pardavėja,o tu ****,žiūrėk vėl griaudėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir ką dzin,kad žmonių yra lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 26 liepos 2010 - 16:27
QUOTE(leliuga @ 2010 07 26, 17:14)


Mūsų kultūra- tai čia jau aišku iš tolo. Sesuo pasakojo, nuvažiavo jos su viršininke į komandiruotę į Kopenhagą. Nueina į parduotuvę, o jos šefė kolekcionuoja šalikėlius. Nuėjo į parduotuvę, verčia tuos šalikėlius ir keikia pardavėjas, kad viskas bile kaip sumesta. Galiausiai išsirenką keltą prekių, eina mokėt, o ten pardavėja lietuvė buvo. Sesuo sakė, kad norėjosi skradžiai žemę prasmegt iš gėdos. blush2.gif O jos šefei dzin buvo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 27, 14:35)
Mūsų kultūra- tai čia jau aišku iš tolo. Sesuo pasakojo, nuvažiavo jos su viršininke į komandiruotę į Kopenhagą. Nueina į parduotuvę, o jos šefė kolekcionuoja šalikėlius. Nuėjo į parduotuvę, verčia tuos šalikėlius ir keikia pardavėjas, kad viskas bile kaip sumesta. Galiausiai išsirenką keltą prekių, eina mokėt, o ten pardavėja lietuvė buvo. Sesuo sakė, kad norėjosi skradžiai žemę prasmegt iš gėdos. blush2.gif O jos šefei dzin buvo.

biggrin.gif tai gi dabar visur tautiečių pilna,reikia labai atidiem būt,kitą kart ir pats kaip lepteli,ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2010 07 27, 16:47)
biggrin.gif tai gi dabar visur tautiečių pilna,reikia labai atidiem būt,kitą kart ir pats kaip lepteli,ką blush2.gif


Tai ten jos viršininkė tokia truputį stačiokiška buvo. Anglų kalbos nemoka, tai mano sesę už vertėją tampėsi visur. Tada mano sesuo sekretore pas juos dirbo. O dabar išrinkta nauja valdžia, mano sesuo jau užima kitas pareigas ir viena važinėja kaip Lietuvos atstovė. O šiaip- tai tikrai tenka užsienyje girdėti kalbant lietuviškai.
Atsakyti
Prisiminiau ir as savo viena situacija kai man buvo labai geda. Ogi ejau po darbo namo ir prie manes privaziavo tokia masina ir sustojo. Toks vyriskis persisveres atidare masinos dureles. As pagalvojau kad ten mano uosvis (nes masina buvo tokia pati ir tas vyriskis labai panasus, o as be akiniu nelabai gerai matau) taigi as prisoku prie masinos ir ciupt uz dureliu, o tas vyras sako, ne ne, as tik norejau dureles geriau uzsidaryt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 07 28, 18:09)
Prisiminiau ir as savo viena situacija kai man buvo labai geda. Ogi ejau po darbo namo ir prie manes privaziavo tokia masina ir sustojo. Toks vyriskis persisveres atidare masinos dureles. As pagalvojau kad ten mano uosvis (nes masina buvo tokia pati ir tas vyriskis labai panasus, o as be akiniu nelabai gerai matau) taigi as prisoku prie masinos ir ciupt uz dureliu, o tas vyras sako, ne ne, as tik norejau dureles geriau uzsidaryt  doh.gif  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 07 28, 17:09)
Prisiminiau ir as savo viena situacija kai man buvo labai geda. Ogi ejau po darbo namo ir prie manes privaziavo tokia masina ir sustojo. Toks vyriskis persisveres atidare masinos dureles. As pagalvojau kad ten mano uosvis (nes masina buvo tokia pati ir tas vyriskis labai panasus, o as be akiniu nelabai gerai matau) taigi as prisoku prie masinos ir ciupt uz dureliu, o tas vyras sako, ne ne, as tik norejau dureles geriau uzsidaryt  doh.gif  blush2.gif


Jooo įdomu ką tas vyriškis pagalvojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Buvo ir man tokia situacija. Reikėjo skubiai pas vyrą į darbą nuvažiuoti o pinigų nėra. Radau kažkadaise vyro brolio paliktus butelius ir nunešiau. Gavau už juos baltais centais - po 2, po 5. įlipau į mikriuką, paduodu aš jam tą kruvą centais ir sakau " Atsiprašau, smulkiau neturiu " lotuliukas.gif
Atsakyti
na tų situacijų visokių buvo bet dabar tik vieną prisimenu:D lipu aš vieno prekybos centro laiptais pavargusi ir kažkaip bekeldama koją užkliuvau ir jau jaučiu krentu į priekį , o prieš mane lipo kita moteris ir aš krisdama kažkaip instinktyviai ieškojau už ko užsikabint, tai užsikabinau už tos moters sijono doh.gif doh.gif doh.gif ir taip gerokai timptelėjau o sijonas tik ant gumytės laikėsi, tai aš jį praktiškai numoviau lotuliukas.gif lotuliukas.gif buvo žiauriai gėda, ir kartu toks juokas sukilo iš tos situacijos kad vos sugebėjau atsiprašyti ir paaiškinti kad aš tikrai netyčia doh.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti