Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai iš skirtingų šeimų

Rasau cia , nes jauciuosi pasimetus.Situacija labai sudetinga.Mano pussesere turi sunu.Ji laikas butu krikstinti.Ji turi ir sese,kuri tikrai verta krikstamotes titulo.Ta sesuo yra netekejusi,bet turi drauga,su kuriuo jau 3-4metai kartu.Taigi.Sesuo kvieciama i kriksto mama,o jos draugas ne.Priezastys nelabai aiskios,gal jis nesutinka-nezinau.Bet pasak,pusseseres,tai jei jie kartu krikstins,tai issiskirs.na,as tuo nelabai tikiu,bet...Taip iseitu,kad ir kriksto tevas reikalingas.Susitare su kunigu siam sestadieniui.Bet kriksto tevo dar nera.Tiesa,as nieko nezinojau,manes tik fotoaparato prase.Net neklausiau kam,sakiau:isfotkinu ir duodu.Atvaziuoja pas mane pusessere,man ir mano vyrui sako:paskolinkit fotoaparata,kostiuma vaikui(musu vaikas panasaus amziaus),suknele man ir gal galetu but tavo vyras kriksto tevu?As sukroviau visus daigtus kurius prase,bet ties savo vyru"sustojau".Tai kaip cia dabar:mano vyras kvieciamas i tokia garbinga vieta,o as ne?Ji sako ir tu su seima busi kartu....Na,atsiprasau.As turesiu stovet salia.Man tikrai bus geda kam pasakyt,kad mano vyra pakviete but kriksto tevu,o manes ne.Tikra mano pusesere.O gal as cia per daug susireiksminau?Gal visi taip daro?As tai labai isizeidziau.
Atsakyti
Tai, kad krikštatėviai nėra vyras ir žmona visai normalu. Pati minėjai, kad pusseserės sesuo nusipelnė būti krikštamote, o tavo vyras matyt geras žmogus, kad pakvietė būti krikštatėviu. Nėra ko jaudintis. Mano nuomone tas vaikiukas turės net keturis krikštatėvius - negi vyras ateityje rūpinsis kokiomis tai dovanėlėmis - žinoma, kad tu pati, taigi tai ir tu būsi lyg krikštamotė. Taip sakau, nes ir mano krikštatėviai iš skirtingų šeimų - taigi aš visiems didžiuojuosi, kad turiu juos keturis. wink.gif
Atsakyti
Da-da, buvau lygiai tokioj pat kvailoj situacijoj.Dar buviom nevedę su vyru, o jį jo draugai pakvietė į krikštatėvius, o manęs, nors draugavom jau 4 metus ir visi kartu bendraudavom, ne  ohmy.gif.O krikštamote, kas įdomiausia, turėjo būti krikštasūnio mamos draugė (mano draugo viena iš buvusiųjų  ohmy.gif).Man tai atrodė lyg koks pasityčiojimas, pasakiau draugui, kad arba eisim kartu kaip krikštatėviai,arba tegul ir jis atsisako, o mano dar tada draugas (vėliau-vyras tongue.gif)sakė, kad jam tai kaip koks pakylėjimas, labai noribūt krikštatėviu, teko mums dėl to pasibart .Kai pranešėm tai šeimynėlei, kad mes tik arba kartu, arba ne, tai jie nutilo, supratom, kad nebekvies nė vieno, jų ambicijos užvirs  :smile.gif, bet po savaitės vistik pakvietė mus abu...krikštatėviais...Taigi, galima daug ką išsikovot  tongue.gif
Po to su vyru apsivedėm, bet, po kurio laiko išsiskyrėm, vistiek netikiu tais prietarais, kad tai priklauso nuo to, ar nevedę prieš vestuves krikštys vaiką ar ne...
Beje, kai buvo krikštasūnio gimtadienis, aš gulėjau ligoninėj prieš gimdymą, tai jei ne aš būčiau krikštamotė, šalia maniškio būtų tūnojusi kita "krikštamotė" ir šiaip įvairiose tokiose situacijose, nu ne, man tai nepatiktų  >:(, gal aš per daug savininkiška...buvau... :smile.gif
Atsakyti
Gal teisybe sakai...Gal bereikalo issizeidziau,bet negaliu.Vistiek mane griauzia.Tai vadinas mano vyras geras,o as kaip ir ne?
Atsakyti
QUOTE
Gal teisybe sakai...Gal bereikalo issizeidziau,bet negaliu.Vistiek mane griauzia.Tai vadinas mano vyras geras,o as kaip ir ne?


DA_da, man nuomone, jus turetu abu kviesti.  Arba ne vieno.  Man irgi nepatiktu, kad vyra pakviestu, o manes - ne ar atvirksciai.
Nemanau, kad jusu problema tai, kad sesers draugas nenori eiti ar prietaru bijo.
Atsakyti
Mano vyras tai kogero labai dziaugiasi.Jam ,aisku,garbe.O man dviguba geda.Ir vyras man pliurpe pliurpe:vaikui bus nelaime,atsisakyt negalima....Lipo lipo ant sazines....As negalesiu rupintis tuo vaiku kaip kriksto mama.As visada galvosiu,kad mano vyra pakviete,o manes ne.Nesvarbu,kad jos sesuo verta to vardo.Bet juk ji ir taip teta?Man dar kalba,kad nores antro vaiko,tai atseit mane jau kvies.Tai gal ta antra tegul ir krikstina jos sesuo?As taip pykstu...
Atsakyti
o as visai nepagalvojau, kad draugo zmona gali isizeisti, kad jos vyra paprasiau buti krikstateviu, o jos ne. Krikstamote mes jau ir taip turejome, dar per vestuves tai buvo pazadeta vienai is vyro seseru. O va del krikstatevio kilo galvosukis, keli atsisake, kol trukus kantrybei paprasiau draugo. Tiesa, man net i galva neatejo, kad jo zmonos butu galima nekviesti i krikstynas. Toks klausimas net iskiles nebuov, nors krikstynose dalyvavo tik sunus, mes krikstamtamote, krikstatevis ir jo zmona - bent jau buvo kas fotografuoja.

O dabar ieskau krikstateviu sunui  - gal ir noreciau poros, bet kazkaip neisirenku. Ir velgi - krikstamociu net keli galimi variantai, reikia tik krikstatevi surasti.

P.S visuose susitikimuose ir vaiko gimtadieniuose dalyvauja krikstatevis su savo zmona - galima sakyti mano sunus turi dvi krikstamotes.
Atsakyti
Da_da, manau neturetum labai pykti. As suprantu, kad tau skaudu, bet suprask ir savo pussesere. Jei ji nepakvies sesers, tai sesuo tikriausiai supyks. As vietoj sesers tikrai supykciau, juk ji artimiausia gimine. O ka daryt, jei truksta butent tik kriksto tevo. Taip daug kur buna, ir nera cia jokia geda, ar nesi tu kokia prastesne, jei pakviete tik tavo vyra. Mums irgi buvo labai sunku isrinkti vaikui kriksto tevus. Mes su vyru broliu ar seseru neturim, tik pusbrolius. Abu nusprendem, kad kriksto mama bus mano pussesere, ji labai gera vaikui, daug su juo bendrauja ir tikrai visiems butu gerai. Bet ji netekejusi, tai problema is kur gaut kriksto teva. Artimu giminiu turim labai mazai. Dar artimai bendraujam su vyro pusbroliu, bet jis vedes. Tai baisu buvo, kad  jo zmona neisizeistu. Bet suprask ir tevus, jie nori, kad ju vaikui kriksto tevai butu artimi zmones. O del tavo ambiciju dvieju kriksto mamu nepaims.
Atsakyti
Na nelabai isikertu ko cia pykti? mano vaiko kriksto tevai bus mano geriausia drauge su mano broliu. Nors abu turi antras puses(drauge vedusi, brolis gyvena su mergina daug metu), niekas nekelia problemu . Sudalyvaus baliuje visi ir tvarka!

O beje, ta mano geriausia drauge manes i krikstamotes nekviecia, bus jos sesuo.Na ir kas? Man isizeisti? Net mintis nekilo.O mes su ja dar artimesnes , nei bet kuri gimine.Draugaujam 25metus. Jei pakviestu mano vyra -prasau!
Atvesk DA-da , tai tikrai nera izeidimas
Atsakyti
QUOTE
Na nelabai isikertu ko cia pykti? mano vaiko kriksto tevai bus mano geriausia drauge su mano broliu. Nors abu turi antras puses(drauge vedusi, brolis gyvena su mergina daug metu), niekas nekelia problemu . Sudalyvaus baliuje visi ir tvarka!

O beje, ta mano geriausia drauge manes i krikstamotes nekviecia, bus jos sesuo.Na ir kas? Man isizeisti? Net mintis nekilo.O mes su ja dar artimesnes , nei bet kuri gimine.Draugaujam 25metus. Jei pakviestu mano vyra -prasau!
Atvesk DA-da , tai tikrai nera izeidimas


Laseli,na sakai buvo kriksto tevai tavo drauge ir brolis.O jei butum pakvietus ne dreuge,o jos vyra?Arba ne broli,o jo drauge?O kad sunku rinkt kriksto tevus,tai as zinau.Pati turejau problemu.Bet kviest atskirai vyra ir zmona,tai minciu net neturejau.Jei butu nevede,tai gal ir kviesciau viena is vienos puses kita is kitos.Bet jei jau vede,tai abu kartu.Artimo pusbrolio nekvieciau vien del to,kad jo zmona neuzpyktu.
As jau vestu,bet skauda labai kai apie tai galvoju.Ir tikrai nelysiu sveikint ten kaip kriksto mama,kiekvienais metais. sad.gif
Atsakyti
QUOTE
Da_da, manau neturetum labai pykti. As suprantu, kad tau skaudu, bet suprask ir savo pussesere. Jei ji nepakvies sesers, tai sesuo tikriausiai supyks. As vietoj sesers tikrai supykciau, juk ji artimiausia gimine. .


sunaus krikstamote yra vyro vidurine sesuo - na pazadejom, istesejom. Bet antros tai jau tikrai nekviesiu i krikstamotes - gali isizeisti, bet antra karta tos pacios klaidos daryti nenoriu.
Gal cia tik man pasiseke ( spjaunu per peti, kad neprisikalbeciau), bet sunaus krikstatevis ( visai pasalinis zmogus, negimine) aplanko sunu dazniau nei krikstamote, tikra vyro sesuo.... va tau ir artimiausia gimine.

Bet nemanau, kad reiktu pykti ant tevu, kurie i krikstatevius kviecia tik viena is sutuoktiniu. Aisku nesuprantu ir tokiu atveju, ar sitame ar tavo vaiko forume buvo, kad i krikstynas yra kvieciamas vyras, o zmonai negalima ateiti
Atsakyti
As taip pat tos nuomones, kad kriksto tevai nebutinai turetu buti vyras ir zmona, tiesiog man taip atrodo...Ne visada jauti tas pacias vienodas simpatijas abiems -kartais tos seimos zmona nuostabi, o vyras despotas ar atvirksciai, tai ko nelipdyti naujos poros ????
Atsakyti