Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Gioia @ 2010 05 17, 11:26)


Beje norėjau paklausi, kai jas galima dauginti?Ar jos turi išleisti kokią papildomą šaknį ar ką?


Įspūdinga jūsų gėlytė wub.gif o dauginasi jos keikiais..
Atsakyti
Dar norėjau paklausti ką dayrti, jei nulaužiau palenopsio pati galą žiedynstiebio? Kai nulaužiau jis dar buvo mažas, gal kokių 4 cm, o dabar žiūriu jis auga toliau, bet galvoju gal reik jį visai nukirpt, nes vistiek tikriausiai jis man nežydės blush2.gif
Atsakyti
labukas, turiu orchideja ir noreciau pasitikslinti ar tikrai cia jinai jau man zieda leidzia? smile.gif
user posted image

anksciau nesu turejus, gavau ja dovanu bet nuzydejo ir ta stiebeli nukirpau ties 3 nareliu, o dabar idomu ar tikrai as neklystu manydama kad cia jau busimas ziedelis smile.gif
prie to pacio noreciau paklausti ar dar verta auginti sia orchideja ar jau man ja mesti lauk? antri metai jinai va... pirkau maximoje apmirusia , tikejausi atgaivinti, bet kad man jinai kazkodel letai auga, rodos ir tresiu ir priziuriu sad.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 17 gegužės 2010 - 13:47
O kodel mest? graziai ji visai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 17, 15:36)
O kodel mest? graziai ji visai atrodo.

na kad neauga visai... man kaip dvieju metu augalas tai atrodo mazokas ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 17 gegužės 2010 - 15:35
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 17, 14:46)
labukas, turiu orchideja ir noreciau pasitikslinti ar tikrai cia jinai jau man zieda leidzia? smile.gif
user posted image

anksciau nesu turejus, gavau ja dovanu bet nuzydejo ir ta stiebeli nukirpau ties 3 nareliu, o dabar idomu ar tikrai as neklystu manydama kad cia jau busimas ziedelis smile.gif
prie to pacio noreciau paklausti ar dar verta auginti sia orchideja ar jau man ja mesti lauk? antri metai jinai va... pirkau maximoje apmirusia , tikejausi atgaivinti, bet kad man jinai kazkodel letai auga, rodos ir tresiu ir priziuriu sad.gif  4u.gif
user posted image

o kokia čia orchidėja? truputį panašu į katlėją? ( kalbu apie antrąją)
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 17, 14:46)
labukas, turiu orchideja ir noreciau pasitikslinti ar tikrai cia jinai jau man zieda leidzia? smile.gif
user posted image

anksciau nesu turejus, gavau ja dovanu bet nuzydejo ir ta stiebeli nukirpau ties 3 nareliu, o dabar idomu ar tikrai as neklystu manydama kad cia jau busimas ziedelis smile.gif


O jei aš gerai įmatau, tai ten tarp lapukų mažiukas antras žiedstiebis gali būti. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2010 05 17, 11:26)
http://s68.photobuck...nt=orchidja.jpg
tad manu jei orchidėja ne ant pačios kaitraiusios saulės tai tikrai nekenkia. 

Beje norėjau paklausi, kai jas galima dauginti?Ar jos turi išleisti kokią papildomą šaknį ar ką?

Labai grazi jusu gelyte wub.gif Cia gal rusys tokia kad tiek daug ziedu. Pas mane daug phalenopsu bet dar nei viena taip nezydejo. Bet as ir perku arba nukainuota arba per akcija kokia pigesne. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 05 17, 17:17)
O jei aš gerai įmatau, tai ten tarp lapukų mažiukas antras žiedstiebis gali būti.  mirksiukas.gif

taip taip ten ir antras toks lenda , valio vadinasi bus du ziedstiebiai pas mane smile.gif aciu smile.gif tikiuosi apsikraus ziedais visi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2010 05 17, 17:06)
o kokia čia orchidėja? truputį panašu į katlėją? ( kalbu apie antrąją)

oj zinokit tikrai nezinau kokia cia rusis sad.gif jau net neoamenu pries du metus pirkau nuzydejusia tokia nusususia... tai va antri metai gaivinu, bet kad ji man atrodo taip ir neuzaugs
Atsakyti
Kaip daznai reikia ir kada zinoti, kad reikia laistyti sias gelytes?
gavau dovanu, tai nenzinau kaip elgtis su jomis blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti