Įkraunama...
Įkraunama...

25-ji onko užeigėlė...

ačiū už ats... blush2.gif kai žinau veiksmų eiga man lengviau . Tik va bėda mamai dar nesakiau... o bijau nežmoniškai... tempiu iki galo ... vis ryt ir ryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geleasirtu @ 2010 03 24, 19:47)
ačiū už ats... blush2.gif  kai žinau veiksmų eiga man lengviau . Tik va bėda mamai dar nesakiau... o bijau nežmoniškai... tempiu iki galo ... vis ryt ir ryt doh.gif

oi mes jau ir kiek laiko nesakeme mamos mamai, bijom kad sveikata nepablogetu, viena dukra teturi, o jos sveikata ir taip silpna. dabar nusipirko toki nebloga peruka, panasu i buvusius plaukus, tikisi kad nieko nesupras kai nuvaziuos aplankti, nes gyvenam ne tame paciame mieste ir nedaznai nuvaziuojam
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2010 03 24, 19:06)
ambre, su gemzara man taip būdavo. Baigus gydymą atsigvau. Bandykit maistu regulioti kraują: granantų sultys, raudonas vynas,  šaltiena ir pan.
Mažakraujystė gali būti net ne dėl geležies, būtina pasižiūrėti gal be reikalo geležį geriat.



Kazi kaip mes ta gydyma baigsim, gal jis iki galo... Nes sake bus septyni kartai kas savaite,po to menuo atsigavimui ir vel is naujo...
Del maisto sudetinga, lesa kaip zvirblelis, viskas neskanu.Kadangi tulzis isoperuota daug ko negalima, o ir skrandis nevirskina. Granatu sultys rugstokos, o ji nieko nenori rugstaus, dar kai skrandis su opa...
(as pati dabar jas geriu, nes visai imunine nusilpo herpesai nuolat kelias unsure.gif , tai man irgi skrandi pagrauzia, nors ir skiedziu vandeniu)...
Vynas- kaip kepenims jis?

O kaip zinot del to kraujo? hemoglobinas buvo 105, dabar 99.(nieko apie tai nesuprantu, bet matyt pats laikas pradet mokytis ir ieskot info).
tyrima padare pries chemija, gyd.pasake, ner ka daugiau daryt , tevagrastinas ka tik leistas, negalima...o daugiau nieko nesiule.
Is viso kaip kokioj fermoj , tam panevezy...
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 24, 17:37)
Patr, tai as labai tikiu, bet zinai, kai esi seimoje vienas toks ir turi kelti visiems upa...Kartais jo pritrukstu.
Bet tikrai aciu Jums, su savo pavyzdziais labai labai padedat. 
Sveikatytes tau!  Jei ne paslaptis is kur pirko sese cordyceps, kiek kainavo?
Mes siunciames is Kinijos.Pigiau nei Lt.

P.s. Mergaites jau prasideda berzu sulos metas!!! vaziuokit i miskus sio gerio! smile.gif

ambre, po Gemzaro ir man buvo labai išberta galva, smilkiniai, paausiai pulinukais. Veida taip pat berdavo. Krauja atstatydavo, bent as taip isitikinus geriausiai Alkymer ir Wobenzym.

Kordisepta dar tik vaziuosiu tuoj pasiimti, paklausiu kiek mokejo, jei butu pigiau, žinoma, kad kooperuočiaus parsisiuntimui is Kinijos. Sesuo čia pirko Marijampoleje pas Tiansi platintojus.


Granatu sultys tai tikrai jau ne maistas man buvo, negalejau i jas ziureti. Skrandis ir taip buvo isgrauztas visas bei rykle. Geriausias maistas budavo kepti kiausiniai ir perlines kruopos virtos. Dar bananai, po to braskes, po to melynes ir šilauoges. Kad skrandukas nebutu skausmingas šaltlankio aliejaus išgerdavau vis, ypač ant tuščio skrandžio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 24 kovo 2010 - 20:07
QUOTE(renatuxaass @ 2010 03 24, 20:14)
mes per paskutine chemija kai lasinomes tai sutikom tokia moteriske,mokytoja, labai faina, tai ji mum pasake kaip ji visada krauja atsato: jai jau 18 kartu lasino, sake nekart nepavede tas receptas, tai ir mes dabar jau darysime,  metaxa, medus, burokeliai dar kazkas, jei bus idomu pasiziuresiu lapeli, viskas lygiom dalim savaite viska palaikyti, tada po sauksta ryte.

spanguolių, citrinų, morkų, burokėlių sultys, medus ir brendis (konjakas), viskas lygiom dalim, laikyti šaldytuve, vartoti 3 kartus per dieną po 50gr., mano jau išbandytas prieš 12m, tikrai padeda. Gal tavo kažkiek kitoks receptas, bet matau, kad pagrindinės sudedamosios dalys panašios.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2010 03 24, 19:25)


ambre  console.gif ,tikrai sudetinga situacija pas tave su mama ir del gydymo,ir del tevo.Kartais buna taip,kad vienems maziau tu salutiniu poveikiu,o kitiems-visi imannomi  doh.gif Bet turi tas kraujas atsistatyti,po truputi,leciau nei kitiems,bet paaugs 4u.gif



Aciu uz guodzianti zodeli wub.gif atrodo , tiek galeciau dar padaryt del jos...Gi visokios balandos, kiaulpienes, dilgeles prades lysti,zolynu saloteles, sriubas virciau. Siaip maista paderinciau.Bet va dabar puskuoju- sirguliuoju, birzeli gims pupulis musu, tai su dviem vaikais nesuspesiu, o ir mamukui ramybes pailset nebus, jei visi ten suguzesim...
Uzburtas ratas.
Papildyta:
QUOTE(Patr @ 2010 03 24, 22:03)
ambre, po Gemzaro ir man buvo labai išberta galva, smilkiniai, paausiai pulinukais. Veida taip pat berdavo. Krauja atstatydavo, bent as taip isitikinus geriausiai Alkymer ir Wobenzym.

Kordisepta dar tik vaziuosiu tuoj pasiimti, paklausiu kiek mokejo, jei butu pigiau, žinoma, kad kooperuočiaus parsisiuntimui is Kinijos. Sesuo čia pirko Marijampoleje pas Tiansi platintojus.

O jums temperatura irgi sokinejo su drebuliais?
Aciu,pasidomesiu tais preparatais 4u.gif

Del Cordycepso- tai,kaip sakiau, jei viskas ok, garsiai pasakysiu ir galesim siustis dar karta. Siaip 10svaru buteliukas be siuntimo.

Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2010 03 24, 22:05)
spanguolių, citrinų, morkų, burokėlių sultys, medus ir brendis (konjakas), viskas lygiom dalim, laikyti šaldytuve, vartoti 3 kartus per dieną po 50gr., mano jau išbandytas prieš 12m, tikrai padeda. Gal tavo kažkiek kitoks receptas, bet matau, kad pagrindinės sudedamosios dalys panašios.


kazi su kasos veziuku ji galima? skrandis irgi su opom...Kad neprisidarytume paskum bedos...Jei sveika virskinimo sistema- tai, matyt,super dalykas...
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 24, 22:14)
Aciu uz guodzianti zodeli wub.gif atrodo , tiek galeciau dar padaryt del jos...Gi visokios balandos, kiaulpienes, dilgeles prades lysti,zolynu saloteles, sriubas virciau. Siaip maista paderinciau.Bet  va  dabar puskuoju- sirguliuoju, birzeli gims pupulis musu, tai su dviem vaikais nesuspesiu, o ir mamukui ramybes pailset nebus, jei visi ten suguzesim...
Uzburtas ratas.

Tik nepamirsk,jeigu kraujas labai nukrites,leukocitai ir neutrofilai,tai negalima jokiu zaliu vaisiu,darzoviu,sulciu,tik termiskai apdorotas maistas.Hemoglobinas 99 gydymo metu tikrai nera blogas,man daugiau nei 80 niekada nebuvo,net kai krauja perpyldavo,ir gydytuojai sako kad maistas hemoglobino atstatymui itakos neturi,nes jis mazas ne del gelezes stokos,o del chemijos poveikio,bet daug kas vartoja sako kad padeda rauduona mesa,vynas ir t.t.
Ir pati,kiek imanoma pabandyk nusiraminti,galvoti apie save ir busima vaikeli wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 24 kovo 2010 - 20:27
aciu TIKESIUuz nauja tema.2dienas interneto neturejau tai kiek cia naujienu prisiskaiciau.dziugu uz GARBANE,kad jai gerai. 4u.gif 4u.gif visom merginom daug sveikateles linkiu 4u.gif 4u.gif .na o man 31 pas onkologa nezinau ka pasakys,bet tikiu kad viskas bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 03 24, 20:05)
spanguolių, citrinų, morkų, burokėlių sultys, medus ir brendis (konjakas), viskas lygiom dalim, laikyti šaldytuve, vartoti 3 kartus per dieną po 50gr., mano jau išbandytas prieš 12m, tikrai padeda. Gal tavo kažkiek kitoks receptas, bet matau, kad pagrindinės sudedamosios dalys panašios.

man rodos lygiai toks pat, nebent del morku abejoju g.gif tik mes po sauksta ryte viena kart ruosiames naudot o ne tris kartus, gal uzteks
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2010 03 24, 22:24)
Tik nepamirsk,jeigu kraujas labai nukrites,leukocitai ir neutrofilai,tai negalima jokiu zaliu vaisiu,darzoviu,sulciu,tik termiskai apdorotas maistas.Hemoglobinas 99 gydymo metu tikrai nera blogas,man daugiau nei 80 niekada nebuvo,net kai krauja perpyldavo,ir gydytuojai sako kad maistas hemoglobino atstatymui itakos neturi,nes jis mazas ne del gelezes stokos,o del chemijos poveikio,bet daug kas vartoja sako kad padeda rauduona mesa,vynas ir t.t.
Ir pati,kiek imanoma pabandyk nusiraminti,galvoti apie save ir busima vaikeli wub.gif

Aciu Svetuk aciuks.gif Tai,kad zalio nieko ir nevalgo. Bijom dar ir del viduriu laisvejimo... Del kraujuko truputi nuraminai...
Oi as palyginti labai rami, tik cia kaip koks zyzlius atrodau su klausimais. blush2.gif Siaip uzsipompuot ramybe moku( tapyba, piesimas, gamta,knyga, darzininkyste man labai greit suveikia).
Atsakyti
Svetos K. šeimoj rytoj šventė mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 24, 21:37)
Aciu Svetuk aciuks.gif  Tai,kad zalio nieko ir nevalgo. Bijom dar  ir del viduriu laisvejimo... Del kraujuko truputi nuraminai...
  Oi as palyginti labai rami, tik cia kaip koks zyzlius atrodau su klausimais. blush2.gif Siaip  uzsipompuot ramybe moku( tapyba, piesimas, gamta,knyga, darzininkyste man labai greit suveikia).



apie šaltieną tai atsitiktinai sužinojau iš Adelės Karaliūnaitės puslapio, man sunku ryt maistą, o šaltiena gan slidu...nemanau, kad kvaila, čia Adelės karaliūnaitės patarimai...
QUOTE
Iš ryto tik atsikėlus 1 valg. šaukštą aliejaus laikyti  burnoje apie 10 min. ir išspjauti.

Šaltiena iš jautienos ausų, uodegų.

Jautienos kepenų patiekalai

Vištų kojų kiek turite sudėti į puodą ir užpilti vandeniu, kad apsemtų. Virti ant mažos 3 val. Nukošti. Nuovyrą supilstyti į ledukų maišelius ir užšaldyti šaldiklyje. Kas dieną suvarti po 4 ledukus.


Vyras spausdavo sultis iš granatų, šviežios nei aštru, nei rūgštu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 24 kovo 2010 - 21:11