Įkraunama...
Įkraunama...

25-ji onko užeigėlė...

Deganti, thumbup.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 04 18, 21:53)
Kazkodel musu albuma lanko sveciai. Man labai tai keista, nes jeigu jis apsaugotas slaptazodziu, turetu buti visiskai neprieinamas.  g.gif


Nežinau, kodėl taip yra, į albumus įėjimo niekad neprašiau (serga vyras, ne aš), tačiau prisijungus prie forumo, kartais rodo slapyvardį, o kartais fiksuoja kaip svečią g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif mano tyrimai neaiškūs. echoskopija nieko blogo nerodo, o rentgene parašė, kad mts padidėjo iki x cm (nurašyta nuo KT gruodžio mėn. žodis žodin, bet parašyta PADIDĖJO blink.gif ). Gydytoja ir taip žiūrėjo ir taip. pagal ją tai niekas nepakito, jei cm tokie pat kaip gruodį. bet šnd nėjau į chemiją, bus konsiliumas, galvos ar keisti vaistus, ar ką daryti, tai matyt eisiu rytoj. skambinsiu šnd po pietų, ką nusprendė.
prakeiktas tas rentgenas doh.gif suprantu, kad negalima kas 2mėn. KT daryti, bet kad mano atveju rentgenas visada parodo NIEKO vertą info blink.gif truputį susinervinus esu dėl to.
echoskopijoj dar prašiau pažiūrėti rankos veną, kur rašiau, kad skauda. tepiau db visas 3 sav. su liotonu, bet uždegimas matyti, ir spaudant tą vietą jaučiasi, kad kietesnė, ir skauda. neduosiu ten durti daugiau. O kitoj rankoj nėra venų, nesimato. Nžn kaip bus. unsure.gif
Mergytės, tegul bus šnd gerų žinių diena, ką? sutariam? 4u.gif
Atsakyti
paskambino gyd. ka tik, rado kita schema, liepe varyt kuo greiciau, su cisplatina kazka lasins. buvo doxarubicinas + dacarbasinas
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 04 19, 09:36)
paskambino gyd. ka tik, rado kita schema, liepe varyt kuo greiciau, su cisplatina kazka lasins. buvo doxarubicinas + dacarbasinas

Tebūnie tai geros žinios! Laikykitės, o mes taip pat laikysim kumščius!
Atsakyti
Laba,
retai užsuku pas jus, vis laiko pritrūksta, vis mintys durnos neleidžia atsikvėpt. Mano ligoniukams dėmesio ir laiko reikia tiek, kad pačiai jo lieka labai mažai. Turiu krūvą klausimų, gal kuri susidūrėt, būčiau dėkinga už atsakymus:
*ar po chemijų gali nenusidažyti antakiai norima spalva. Suprantu, kad plaukai jau negyvi, tai gal ir antakiai taip pat. Pabandžiau namuose pati padažyt, bet vos vos ryškesni gavosi, gerai, kad ir nėjau į kirpyklą. Paskui suabejojau g.gif
*gal kuri vartojot Wobenzym'ą ar Wobe-mugos'ą?
*ar gali nuo erškėtuogių arbatos reikėt nuolat lėkt į tūliką?
*atvežė sesė juod. beržo grybo keletą gabalų. Kaip ruošti, skaičiau, turiu knygą. Tik iškilo klausimas ar reikia jį nuplaut prieš džiovinant? man jis kažkoks žemėtas atrodo ar džiovint ir viskas?

Nu va kiek prirašiau ax.gif

QUOTE(A-Z @ 2010 04 19, 09:01)
Mergytės, tegul bus šnd gerų žinių diena, ką? sutariam? 4u.gif

Nu ką čia gero tadum parašius g.gif Gal tiks - turiu krepšį šviežių dilgėlaičių, kiaulpienių lapų, meškinio česnako - vakarienei bus salotos bigsmile.gif Ir dar kvietukai daiginami nuo vakar vakaro, tai šiandien vakare jau lesiu, man labai skanu vietoj riešutų.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 04 19, 14:21)
Ir dar kvietukai daiginami nuo vakar vakaro, tai šiandien vakare jau lesiu, man labai skanu vietoj riešutų.

O ar jie gerai? Ar ne baltymų šaltinis? Nors turbūt individualu g.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 04 19, 10:36)
paskambino gyd. ka tik, rado kita schema, liepe varyt kuo greiciau, su cisplatina kazka lasins. buvo doxarubicinas + dacarbasinas

A-Z,mes su tavim 4u.gif Tikiekimes kad sita schema bus labai labai veiksminga 4u.gif

Bet su ta KT man irgi kartais nesuprantoma,jeigu rentgenas normaliai nerodo.Man 2008 metais rugsejo pradzioje padare pirma KT krutines lastos ambulatoriskai-pirma kart suzinojau kad yra darynis tarpuplautyje,pagulde i ligonine i shirurgija-vel padare po savaites,po 2 savaiciu padare kaklo KT,po keliu dienu vel kaklo KT,bet mandresne kazkokia,jau 4 per 1.5 menesio mazdaug.Po operacijos isleido,laukiau biopsijos atskymo.Gruodzio 1 pagulde i hematologija,kita ligonine-vel KT doh.gif po 2.5 menesiu-vel KT patikrinimui.Po 2 menesiu Kaune pries svytinima - vel KT,paskui paspinduliavo 2*25=50. Po menesio -rentgenas.Tai jau sociai tuos radiacijos gavau hihihi.gif per 10 menesiu 7 KT ir spinduliavimas.Dabar man birzeli darys pirma rentgena,jeigu kils itarymu - KT,tipo kad maziau spinduliu...Bet as jau manau,koks man skirtumas ,tiek gavus ju irnesakyk.gif

Kauneciai,vilneciai ir kt.,ar pas jus taip pat salta kaip Klaipedoje? brrr,pas mus tai labai salta,vejas.Gerai kad dar sildymo neatjunge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 19 balandžio 2010 - 14:35
QUOTE(SVETA K. @ 2010 04 19, 15:02)
Kauneciai,vilneciai ir kt.,ar pas jus taip pat salta kaip Klaipedoje? brrr,pas mus tai labai salta,vejas.Gerai kad dar sildymo neatjunge.

smile.gif Kaunas mėgaujasi saulute wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif PIRMIAUSIA KAZKURI IS MERGAICIU turesite uzvesti nauja temute. Manes neprasykit, nemoku graziai surasyti.
GREK, del daigintu grudu, tai kazkur girdejau, kad su musu liga tai netinka, kaip ir B grupes vitaminai. As vartojau Wobenzym(daug labai) ir Wobe-mugos esu du kartus pirkusi, na, sugeriau du ipokavimus, kaina ju daug didesne, man rodos apie 500Lt, o pagrindas abieju vaistu yra ENZIMAI, tai todel, pagalvojusi, su savimi pasitarusi geriau Wobenzymo po daug tableciu(~20 per diena), tol, kol sustreikuodavo viduriukai, ismatos suskystedavo.

SVETA, oooo, kiek kompiuteriniu Tu atlaikei. Oooo, as dar galvojau, kad negerai, jog 2009m. balandi man ja dare ir siemet.
Papildyta:
QUOTE(A-Z @ 2010 04 19, 10:01)
Labas rytas 4u.gif mano tyrimai neaiškūs. echoskopija nieko blogo nerodo, o rentgene parašė, kad mts padidėjo iki x cm (nurašyta nuo KT gruodžio mėn. žodis žodin, bet parašyta PADIDĖJO blink.gif ). Gydytoja ir taip žiūrėjo ir taip. pagal ją tai niekas nepakito, jei cm tokie pat kaip gruodį. bet šnd nėjau į chemiją, bus konsiliumas, galvos ar keisti vaistus, ar ką daryti, tai matyt eisiu rytoj. skambinsiu šnd po pietų, ką nusprendė.
prakeiktas tas rentgenas doh.gif  suprantu, kad negalima kas 2mėn. KT daryti, bet kad mano atveju rentgenas visada parodo NIEKO vertą info blink.gif truputį susinervinus esu dėl to.
echoskopijoj dar prašiau pažiūrėti rankos veną, kur rašiau, kad skauda. tepiau db visas 3 sav. su liotonu, bet uždegimas matyti, ir spaudant tą vietą jaučiasi, kad kietesnė, ir skauda. neduosiu ten durti daugiau. O kitoj rankoj nėra venų, nesimato. Nžn kaip bus. unsure.gif
Mergytės, tegul bus šnd gerų žinių diena, ką? sutariam? 4u.gif

Va va, man taip pat echoskopijos net darinio virs raktikaulio nenustate 2007 metais, kuri gyd.ciuope ranka, sakydamas "As ciuopiu darini, o jus kaip norit, operuojates ar ne..." Jau kazkada rasiau tai.
Papildyta:
QUOTE(nutė @ 2010 04 19, 09:08)
Nežinau, kodėl taip yra, į albumus įėjimo niekad neprašiau (serga vyras, ne aš), tačiau prisijungus prie forumo, kartais rodo slapyvardį, o kartais fiksuoja kaip svečią  g.gif

nute, cia ne apie supermamos foruma, cia apie fotki.com puslapiuka, kur mes turime savo nuotrauku albumeli.
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2010 04 18, 18:51)
Paziurejau Julijos parase nuorodoje juos darbai wub.gif

Amzina atilsi Julijai, uzuojauta artimiesiems.

Prisimenu, kaip ji dar mane ramino del Teismo sprendimu. Tiesa, rytoj Kauno apygardos teisme vyks posedis 13val.

SVETA, nesupratau kokiame parase juos darbai?????
Papildyta:
QUOTE(Samta0204 @ 2010 04 18, 21:21)
Aciu, visai neblogai 4u.gif  <...>  Vakar dar apsvaigusi buvau, siandiena jau  gyva thumbup.gif Tik truputi sisrdele ir vidaus organai jautresni tapo, bet kuo noreti po 4 chemiju doh.gif
Samta0204, manau, kad siandien visai sveika jauties, kaip cibulis. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(vi_ @ 2010 04 18, 22:50)
Nesu bais jautri, bet kažkaip tam tikrus dalykus labai jau paimu į savo racionaliąją galvą... Dėl "galvos" problemų albumiuko iki šiol vengiau. O dabar, kai viskas taip susidėliojo... gal ir įsidrąsinčiau peržengti per savąjį tabu... Nežinau kaip bus, bet lauksiu, ir... ačiū.

vi_ isidrasink, niekada nebijau pasakoti apie savo 7 operaciijas, apie tai, jog gavau 12 chemiju, jog dekoju Dievuliui, kad siandien gyvenu...
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 04 18, 00:35)
Nieko nesužinosiu bent iki  gegužės 15-os.Bus kompiuterinė, perdarė markerį, kurio dar nežinau.Vieną augliuką matomoje vietoje pašalino, aišku blogietį , echoskopas šešėlį rodo, bet ranka neužčiuopia.
Patr ar ne per abejingai žiūri į sveikatą?Ir dėl sinusito gal reikėjo kreiptis pas daktarus .Bent dabar pasirodyk.
O su Kidman išsidūriau.Na bent gyvas žmogus ir tai dėkui Dievui.
labanakt

.GABIJA., oi, isivaizduoju kaip ilgai slenka dienos, laukimas... Bet linkiu kazkaip tai save nuraminti, rasti kazkokia sriti, kuria galetum susidometi ar paprasciausiai blizginti namucius, dirbti, siuti, megzti... kaip kazkuri mergaiciu sake, rasta issirinkti toki sudetinga, kad atsisedus reiketu skaiciuoti akis. bigsmile.gif

ambre rodos si mergyte zadejo organizuoti parsisiuntima Chitozano ir Kordisepto. Noriu siu Tiansi vaistuku gerti toliau, vietoj perkant per platintojus daug brangiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 19 balandžio 2010 - 18:50
QUOTE(Patr @ 2010 04 19, 20:45)
SVETA, nesupratau kokiame parase juos darbai?????

-Julijos- buvo toks : http://www.flickr.co...tos/wcmcwi/,ten juos darbai,labai grazu wub.gif

Nieko nezinau apie ja,viena karta ji nuorode savo parasa,nezinau,ar cie buvo juos professija,ar hobi,gal ragnez zino.Matosi kad talentingas zmogus buvo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 19 balandžio 2010 - 22:00
QUOTE(SVETA K. @ 2010 04 19, 22:57)
-Julijos- buvo toks : http://www.flickr.co...tos/wcmcwi/,ten juos darbai,labai grazu wub.gif

Nieko nezinau apie ja,viena karta ji nuorode savo parasa,nezinau,ar cie buvo juos professija,ar hobi,gal ragnez zino.Matosi kad talentingas zmogus buvo  wub.gif


Tavo įkelto puslapio nerodo unsure.gif aš bandysiu kitaip įkelt Julijos ir pomėgį,ir gyvenimą ir visa kita
Įkvėpis gyvenimui
Atsakyti