Įkraunama...
Įkraunama...

Pastabos ir pasiūlymai skyrelio moderatorei

QUOTE(ju_min @ 2010 05 05, 14:46)
na siaip truksta temos apie darzeliu sventes, isleistuves ir kt.


Jeigu nerandate vienos ar kitos Jus dominančios temos, tai Jūs pati galite tokią temą atidaryti. mirksiukas.gif

Temų apie šventes darželiuose tikrai yra:

subforume "Vaikų darželiai":

Išleistuvės darželyje

Gimtadienis darželyje

Rudenėlio šventė

Kaziuko mugė darželyje

subforume "Šventės":

Išleistuvės darželyje

Kaziuko mugė mokyklose, darželiuose

Rudenėlio šventė darželyje
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti, po kiek laiko atidaroma „laikinai uždaryta“ tema? Aš suprantu, kad ji buvo uždaryta sudrausminant neklusnias mamytes, bet ta tema labai reikalinga... unsure.gif
P.S. Aš kalbėjau apie temą „Krikštynų planavimas nuo A iki Ž“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 10 birželio 2010 - 13:16
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 10, 14:09)
Sveiki, norėjau paklausti, po kiek laiko atidaroma „laikinai uždaryta“ tema? Aš suprantu, kad ji buvo uždaryta sudrausminant neklusnias mamytes, bet ta tema labai reikalinga... unsure.gif
P.S. Aš kalbėjau apie temą „Krikštynų planavimas nuo A iki Ž“


Tema "Krikštynų planavimas" bus atidaryta šįvakar.

O temos laikinai gali būti uždaromos nuo paros iki mėnesio ar net ilgiau. Priklauso nuo uždarymo priežasčių .
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 06 10, 16:18)
Tema "Krikštynų planavimas" bus atidaryta šįvakar.

O temos laikinai gali būti uždaromos nuo paros iki mėnesio ar net ilgiau. Priklauso nuo uždarymo priežasčių .

ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 03 23, 09:02)
Šioje temoje rašykite klausimus, pasiūlymus, pastabas dėl skyrelio "Šventės" veikimo.

blondinas Nr.246 uzblokokit sita dalivi,nejau nematot ka jis raso doh.gif visus izeidineja ir visai ne i tema raso,vienu zodziu spamina.
Atsakyti
Sveiki. Atidariau temą "Šventės Radviliškyje" su tikslu, kad vietinės merginos pasisakytų kas, kur ir kaip. Taip pat, kad pasipasakotų kas turi tokių gabumų kaip tortų kepimas, fotografavimas, maketavimas ir t.t. Bet vienos merginos žinutę panaikinot, nes šis forumas neskirtas reklamavimuisi. Tai kurioj temoj galima tai padaryti? g.gif Man atrodo, kad mums vietinėms būtų labai patogu turėti tokią temą, kurioje galima rasti informacijos apie viską, kas susiję su šventės planavimu.
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2010 12 07, 22:23)
Sveiki. Atidariau temą "Šventės Radviliškyje" su tikslu, kad vietinės merginos pasisakytų kas, kur ir kaip. Taip pat, kad pasipasakotų kas turi tokių gabumų kaip tortų kepimas, fotografavimas, maketavimas ir t.t. Bet vienos merginos žinutę panaikinot, nes šis forumas neskirtas reklamavimuisi. Tai kurioj temoj galima tai padaryti? g.gif  Man atrodo, kad mums vietinėms būtų labai patogu turėti tokią temą, kurioje galima rasti informacijos apie viską, kas susiję su šventės planavimu.


Forumo taisyklės neleidžia skelbti komercinio turinio žinutes:

"8. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt"


Minėtoje temoje Jūs galite dalintis informacija, kur užsisakyti (nekalbu apie tokias žinutes- "užsisakyti galite pas mane"), pirkti ir pan., galite dalintis atsiliepimais, pastebėjimais, nusiskundimais ir t.t. Bet jei rasiu pasiūlymų pirkti, užsisakyti, tokias žinutes trinsiu be perspėjimo, kaip neatitinkančių forumo taisyklių.
Atsakyti
Tai tarkim, jei aš parašysiu, kad pavydžiui tortą užsisakiau pas tokią ir tokią forumietę, už kilogramą mokėjau 20lt, tai čia nebus reklama?
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2010 12 08, 18:49)
Tai tarkim, jei aš parašysiu, kad pavydžiui tortą užsisakiau pas tokią ir tokią forumietę, už kilogramą mokėjau 20lt, tai čia nebus reklama?


Dėl tortų (kaip ir apie bet kokius kitus maisto produktus, išskyrus gamtos gėrybes) atskira tema. Prekyba jais, užsakymų priėmimas ir bet koks namudinių maisto gaminių reklamavimas forume yra draudžiamas. Tad apie forumietes namuose gaminančias tortus viešai geriau nerašykite.

O apie visa kita prašau- dalinkitės atsiliepimais. Tikrai niekas nelies tokių žinučių, kurioje bus parašyta, kad pvz, šventėme kavinėje pas Petrą, maistas buvo skanus, nebrangu ir t.t. ir pan. arba pvz, suknelę gimtadieniui man pasiuvo siuvėja Marytė, labai patenkinta jos darbu ir t.t. ir pan.

Atsakyti
Ir kazi kiek laiko bus uzrakinta "Krikstynu planavimo tema" g.gif absurdas kazkoks, sorry uz poster_offtopic.gif neturiu kur issiliet doh.gif
Atsakyti
Krikštynų planavimo tema bus uždaryta iki balandžio 4 dienos. Jau ne kartą buvau perspėjusi, kad tema leidžiama tik su sąlyga, kad joje bus laikomasi taisyklių, to nebuvo padaryta.
Atsakyti
man atrodo visos mamytes geranoriskai dalinasi info, kur isigyti vienu ir kitu dalyku, kur sves krikstynas, kokia baznycia pasirenka, o Jus matyt visa tai laikote vienokia ar kitokia reklama, labai liudna, kad taisykles cia tokios grieztos neteko pastebeti to kitose sklityse, o svente tokia grazi ir sventa, o pasitart nebera su kuom verysad.gif
Atsakyti