Įkraunama...
Įkraunama...

Pastabos ir pasiūlymai skyrelio moderatorei

Jau ne kartą buvo rašyta, kad forume yra draudžiama užsakinėti/ priiminėti užsakymus naminiams tortams. Temoje pačios apie tai rašėte, bet vis tiek kėlėte nuorodas į albumus su tortais, kontaktais.

Iškart pasakiau, kad nediskutuosiu dėl šios taisyklės, nes ši taisyklė buvo sukurta tam, kad nebūtų pažeidžiami LR įstatymai.


Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2011 03 29, 18:31)
man atrodo visos mamytes geranoriskai dalinasi info, kur isigyti vienu ir kitu dalyku, kur sves krikstynas, kokia baznycia pasirenka, o Jus matyt visa tai laikote vienokia ar kitokia reklama, labai liudna, kad taisykles cia tokios grieztos neteko pastebeti to kitose sklityse, o svente tokia grazi ir sventa, o pasitart nebera su kuom  verysad.gif


Taisyklės visoms forumo temoms yra vienodos ir visur taikomos vienodai.

Pakentėkite iki rytojaus, rytoj ryte atidarysiu temą. Ir tikiuosi, kad daugiau nereikės imtis tokių griežtų priemonių.
Atsakyti
kol kuriau temą kita narė sukūrė taip pat doh.gif prašau ištrinti http://www.supermama...howtopic=796053 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2011 12 10, 21:21)
kol kuriau temą kita narė sukūrė taip pat doh.gif  prašau ištrinti http://www.supermama...howtopic=796053 4u.gif

ištryniau , ačiū 4u.gif
Atsakyti

 i 
sveiki, nuo šiol skyrelį Šventės prižiūrėsiu aš. Todėl iškilus klausimams kreipkitės į mane. Tikiuosi malonaus, šilto bendradarbiavimo.
Atsakyti
Laba diena, idomu butu zinoti, kodel buvo istrinta mano tema , kurioje klausiau, kur butu galima issinuomoti kostiumus? Negi tik del to, kad is telefono rasau be lietuvisku raidziu? ....
Atsakyti
QUOTE(double_cat @ 2012 09 01, 12:23)
idomu butu zinoti, kodel buvo istrinta mano tema

Todėl kad kiekvienam klausimui nekuriam atskirų temų smile.gif
Yra tema, skirta tiek teminiams gimtadieniams, tiek teminiams vakarėliams 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad jei is tiesu reikia skubios pagalbos, tema turetu buti atskira. Cia nera pamastymas ar pagalvojimas, cia reiskia S O S.
Su moderatores pagalba negavau ne vieno atsakymo. Aciu.
Atsakyti
Sveiki,vakar parašiau žinutę,bet kažkodėl ji ištrinta? g.gif ten ne reklama ir ne prekyba.Parduodu džemperius (taip atsitiko,kad liko nepasveikinti) skirtus jam ir jei gimtadienio proga.Juos turi nešioti pora tada ir mintis bus suprantama.O miestų parašiau keletą nes vyras dirba ir per tuos miestus važinėja tad gali atvežti.Aš jais neprekiauju tik gaila išleistų pinigėlių.Tikrai labai originali ir graži dovana. 4u.gif
Atsakyti
aldara, skelbimų vieta - Skelbimų lentoje, pvz.: galite įdėti skelbimą atitinkamoje Tėvų ar Kita skyrelio temoje, galite ir asmeninę temą minėtuose skyreliuose sukurti 4u.gif
Atsakyti