Įkraunama...
Įkraunama...

Šou programos vestuvėms

Įvairios kainos, pvz. http://www.ugniessokis.lt ''1 fakyras (atlikėjas) -200lt. Didesnis fakyrų skaičius reiškia įspūdingesnį pasirodymą...'', manau reiktų bent 2-3, kad būtų tikrai įspūdinga ax.gif
Galite daug kur užklausti:
http://www.ugniesval...t/ugniessou.php
http://www.fakyrai.l...os-ir-sou-3/lt/
ugnies sou
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite kontaktus sarzu piesejo?idomu kiek kainuotu si paslauga?
Atsakyti
Berniukas, kuri minejau, kad piesia labai grazius piesinius
jo email. monkasis80@gmail.com
Tik reikia klausti ar nupies sarza, nes siaip rimtais piesiniais daugiau uzsiima.
Atsakyti
Mano draugei vestuvių proga svotai padovanojo pilvo šokio šou programa. Jeigu neklystu šoko šou grupe Maya leila-dance.lt Visiems labai patiko smile.gif
Atsakyti
Dalyvavau vestuvese, kur buvo parodiju sou. Dainavo 'Pugacioja', 'Zvagulis', 'Merkuris' ir dar kazkas....
Atsakyti
QUOTE(sigiote @ 2011 05 25, 14:40)
Dalyvavau vestuvese, kur buvo parodiju sou. Dainavo 'Pugacioja', 'Zvagulis', 'Merkuris' ir dar kazkas....

baisu
Atsakyti
pritariu klementyna biggrin.gif tik kad šitam forume reikia atsargiai su žodžiais "baisu, negražu, klaiku" ir pan., kaip tai tokios nuomonės niekas nelaukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SSii @ 2011 05 28, 15:58)
pritariu klementyna biggrin.gif tik kad šitam forume reikia atsargiai su žodžiais "baisu, negražu, klaiku" ir pan., kaip tai tokios nuomonės niekas nelaukia biggrin.gif

todel tik vienas ir zodis buvo. na man patinka cirko nedaryti. o cia siaip ant prikolo pagalvojau, o gal kam tikrai patiks. taigi vyksta tie visokie festivaliai juokis. ten visokiu prikolu buna, tai galima kokia komanda pasisamdyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SSii @ 2011 05 28, 13:58)
pritariu klementyna biggrin.gif tik kad šitam forume reikia atsargiai su žodžiais "baisu, negražu, klaiku" ir pan., kaip tai tokios nuomonės niekas nelaukia biggrin.gif

man irgi nepatiko..(nors juoko buvo visiems). bet parasiau vien del to, jog gal kazkam patiks... ir gales pasinaudoti ideja...
Atsakyti
Kokiu dar ideju kas turi? man patiko sex kiaule, kuri soka viliotini,tik va ji is Vilniaus,o vestuves bus Kedainiu raj..ir masciau apie ugnies sou,bet labai jau brangu..kyla minciu nupirkti fejerverkus,vandens zibintus.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandene27: 03 sausio 2012 - 18:46
o vat as tai atradau thumbup.gif
samdomes vestuvems puikia vedeja, kuri ne tik praves musu vestuviu pokyli su pilna programa, bet ir pamokins sveciu populiariuju sokiu salsa, sirtakis, carlstonas ir kazkoki sexy "bomba" tongue.gif
o po to persirengs tikra policininke ir ateis musu suimti (vyras apie tai nieko nezino) na tipo nelegalai ir pan... o po to kazkaip mus isteisins - sake siurprizas.
na o dvyliktai valandai darysim kazkokius magiskus burtus su ugnimi ir gintaru - maciau fotkes tai nerealiai atrodo, neprireiks jokiu fejerverku ir pan.
na ir dar daug ji ten pripsakojo, bet nesinori issipasakot kol svente dar neivyko ax.gif
o kas man labiausiai patinka, kad kaina labai prieinama su visais jos pasirodymais pilnai uzpildysime vakaro programa ir isiteksim i 1300 Lt
maciau jos darba filmuotoje medziagoje pas pazistama tai labai patiko ir sakau tai vedejai "prasom man panasiai kaip poniai ... ienei" lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Na sudominote tikrai savo pasakojimu, savo vestuvems irgi ieskome vedeju, gal galetume pasakyti kur ta filmuka paziureti apie vedeja? blush2.gif Beje po vestuviu lauksime pasisakymo ar issipilde Jusu lukesciai wink.gif
Atsakyti