Įkraunama...
Įkraunama...

Šou programos vestuvėms

QUOTE(_Eglutia_ @ 2012 01 04, 14:38)
Sveiki  4u.gif Na sudominote tikrai savo pasakojimu, savo vestuvems irgi ieskome vedeju, gal galetume pasakyti kur ta filmuka paziureti apie vedeja?  blush2.gif Beje po vestuviu lauksime pasisakymo ar issipilde Jusu lukesciai wink.gif


beda ta, kad filmuka as ziurejau pas drauge, o vedejai neturi ka parodyti nes jaunieji nesidalina vestuviu medziaga - tai per daug asmeniska, nes turbut nezino kur gali buti panaudota sad.gif.
as remiausi rekomendacijom bei nuomone susidaryta, susitikus su vedeja - mums su busimuoju labai patiko jos dalykiskumas, siltumas bei gebejimas isgirsti tai ka sakom mes, o ne ipirsti kazkokia sabloniska programa.
dar radau svetaine ww.supervakareliai.lt
sekmes renkantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(220022 @ 2012 01 03, 23:28)
o vat as tai atradau  thumbup.gif
samdomes vestuvems puikia vedeja, kuri ne tik praves musu vestuviu pokyli su pilna programa, bet ir pamokins sveciu  populiariuju sokiu salsa, sirtakis, carlstonas ir kazkoki sexy "bomba"  tongue.gif
o po to persirengs tikra policininke ir ateis musu suimti (vyras apie tai nieko nezino) na tipo nelegalai ir pan... o po to kazkaip mus isteisins - sake siurprizas.
na o dvyliktai valandai darysim kazkokius magiskus burtus su ugnimi ir gintaru - maciau fotkes tai nerealiai atrodo, neprireiks jokiu fejerverku ir pan.
na ir dar daug ji ten pripsakojo, bet nesinori issipasakot kol svente dar neivyko  ax.gif
o kas man labiausiai patinka, kad kaina labai prieinama su visais jos pasirodymais pilnai uzpildysime vakaro programa ir isiteksim i 1300 Lt
maciau jos darba filmuotoje medziagoje pas pazistama tai labai patiko ir sakau tai vedejai "prasom man panasiai kaip poniai      ... ienei"  lotuliukas.gif

Tai jau tikrai super thumbup.gif jei butu mano vestuves ir as tokia vedeja samdyciau..as busima svociute,tad ir knaisiojuos ka idomesnio ir nebrangaus sugalvoti jauniesiems g.gif
Atsakyti
o gal kas mate tokia sokancia kiaulyte?gal kam teko samdytis i savo svente?idomu kiek kainuotu? g.gif http://www.youtube.c...h?v=0MsGigflPdQ
Atsakyti
Hey paneles, labai gera tema, pati tuo domiuosi... siaip esu ir macius ir buvus kur buvo ir sou programa..na nezinau ar cia apie tai ka jus kalbat, bet buvo teatralizuoti pasirodymai pvz mansono ir pan., na tokie rimti, dar operos solistai dainavo ir vaidino, pilvo sokejos ir ilizionistas zodziu nebuvau iki tol macius tai ispudi paliko, tik kazkaip tokio pacio sventei gal nesinoretu nes matyta tai galvoju apie baleta.. ar kazkas panasiai ka galvojate? man svente organizuoja, tai kiek buvau susitikus su organizatoriais tai ideju nekazka tokiom programom, man asmeniskai labai padejo P&A projektai, jau gyriau juos kitam forume, nes tikrai atradau ka noriu, o Paulius ju organizatorius isvis fainas pataria kaip draugei viska tiesiai sviesiai.. na kiaules sventej nenoreciau, gal truputi pigu toks pasirodymas nemanote? bet siaip ilizionista koki tai mergaites tikrai idomu ir verta manau!:)
Atsakyti
QUOTE(lolopapo @ 2012 01 05, 23:37)
Hey paneles, labai gera tema, pati tuo domiuosi... siaip esu ir macius ir buvus kur buvo ir sou programa..na nezinau ar cia apie tai ka jus kalbat, bet buvo teatralizuoti pasirodymai pvz mansono ir pan., na tokie rimti, dar operos solistai dainavo ir vaidino, pilvo sokejos ir ilizionistas zodziu nebuvau iki tol macius tai ispudi paliko, tik kazkaip tokio pacio sventei gal nesinoretu nes matyta tai galvoju apie baleta.. ar kazkas panasiai ka galvojate? man svente organizuoja, tai kiek buvau susitikus su organizatoriais tai ideju nekazka tokiom programom, man asmeniskai labai padejo P&A projektai, jau gyriau juos kitam forume, nes tikrai atradau ka noriu, o Paulius ju organizatorius isvis fainas pataria kaip draugei viska tiesiai sviesiai.. na kiaules sventej nenoreciau, gal truputi pigu toks pasirodymas nemanote? bet siaip ilizionista koki tai mergaites tikrai idomu ir verta manau!:)

o gal galetum ka rekomenduoti ir placiau papasakoti ka gero radai is baleto sokeju?
visos paneles galetumte pasidalnti sia informacija, na apie baleta vestuvese
Atsakyti
QUOTE(220022 @ 2012 01 06, 10:02)
o gal galetum ka rekomenduoti  ir placiau papasakoti ka gero radai is baleto sokeju?
visos paneles galetumte pasidalnti sia informacija, na apie baleta vestuvese


na man pasiule organizavimo agentura tris sokejus is muzikinio lygtais teatro kur Dulkiu spindesyje vaidino lygtais, tai vaikinas ir dvi merginos, ir ten tokia meiles istorija - tipo vejas, liepsna ir plastake lygtais ir per fona pasakojama pasaka o jie soka baleta ir vaidina, nu ir tos panos kaunasi del jo ir gale laimi meile - vejas uzpucia (suprask nuzudo)klastingaja liepsna, ir buna laimingi su plastake, nors pries tai liepsna kviecia plastake pasisildyti (tipo nuzudyti), bet vejas ja atbaido ir nupucia toli, na zodziu idomus visai siuzetas turetu buti. as macius kita sou su operos solistais, ivanausku ir pan., tai ziauriai patiko bet kazkaip savo sventei galk kazko kito noreciau, nes sveciai tie patys smile.gif)) o kas dar ka su baletu ar kitokia kokia programa galvojate?
Atsakyti
QUOTE(lolopapo @ 2012 01 06, 11:11)
na man pasiule organizavimo agentura tris sokejus is muzikinio lygtais teatro kur Dulkiu spindesyje vaidino lygtais, tai vaikinas ir dvi merginos, ir ten tokia meiles istorija - tipo vejas, liepsna ir plastake lygtais ir per fona pasakojama pasaka o jie soka baleta ir vaidina, nu ir tos panos kaunasi del jo ir gale laimi meile - vejas uzpucia (suprask nuzudo)klastingaja liepsna, ir buna laimingi su plastake, nors pries tai liepsna kviecia plastake pasisildyti (tipo nuzudyti), bet vejas ja atbaido ir nupucia toli, na zodziu idomus visai siuzetas turetu buti. as macius kita sou su operos solistais, ivanausku ir pan., tai ziauriai patiko bet kazkaip savo sventei galk kazko kito noreciau, nes sveciai tie patys smile.gif)) o kas dar ka su baletu ar kitokia kokia programa galvojate?

idomu kokia kaina sito sou?
jauciu fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(220022 @ 2012 01 06, 13:02)
idomu kokia kaina sito sou?
jauciu fainai  thumbup.gif


nu tas sou susideda is 2 daliu po 20-25min. tai sake orientacine kaina 2000-2500 Lt., priklausomai nuo datos, atlikeju uzimtumo, nes jie gali tureti atsisakyt spektakliu taetare kazkaip.. nezinau, cia daug ar normalu, ka manote?
nes lyginant su kitu atlikeju kainomis, tai nieks siais laikais ziuiu nenusipigina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lolopapo @ 2012 01 06, 12:29)
nu tas sou susideda is 2 daliu po 20-25min. tai sake orientacine kaina 2000-2500 Lt., priklausomai nuo datos, atlikeju uzimtumo, nes jie gali tureti atsisakyt spektakliu taetare kazkaip.. nezinau, cia daug ar normalu, ka manote?
nes lyginant su kitu atlikeju kainomis, tai nieks siais laikais ziuiu nenusipigina biggrin.gif

o kaip ju ieskoti? gal ks kontaktu turit?
Atsakyti
QUOTE(220022 @ 2012 01 06, 18:53)
o kaip ju ieskoti? gal ks kontaktu turit?



ko butent? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolopapo @ 2012 01 06, 11:11)
na man pasiule organizavimo agentura tris sokejus is muzikinio lygtais teatro kur Dulkiu spindesyje vaidino lygtais, tai vaikinas ir dvi merginos, ir ten tokia meiles istorija - tipo vejas, liepsna ir plastake lygtais ir per fona pasakojama pasaka o jie soka baleta ir vaidina, nu ir tos panos kaunasi del jo ir gale laimi meile - vejas uzpucia (suprask nuzudo)klastingaja liepsna, ir buna laimingi su plastake, nors pries tai liepsna kviecia plastake pasisildyti (tipo nuzudyti), bet vejas ja atbaido ir nupucia toli, na zodziu idomus visai siuzetas turetu buti. as macius kita sou su operos solistais, ivanausku ir pan., tai ziauriai patiko bet kazkaip savo sventei galk kazko kito noreciau, nes sveciai tie patys smile.gif)) o kas dar ka su baletu ar kitokia kokia programa galvojate?

kur ieskoti situ sokeju?
Atsakyti
QUOTE(220022 @ 2012 01 06, 23:37)
kur ieskoti situ sokeju?


as bendrauju su pauliumi is p&a projektai, organizatorium ir rezisierium renginiu tel. +37065051694 sekmes, parasyk kaip sekesi:)
Atsakyti