Įkraunama...
Įkraunama...

Šou programos vestuvėms

As tai kolkas galvoju apie sokiu pamoka sveciams, nes pati dievinu sokius ir sokau daugiau nei 13 metu. smile.gif planuojame bandyti isiprasyti kad atvaziuotu "Fuego" sokiu kolektyvo vadovai smile.gif arba kokia pora is Zuvedros.
Atsakyti
QUOTE(Lindos @ 2013 03 15, 19:19)
As tai kolkas galvoju apie sokiu pamoka sveciams, nes pati dievinu sokius ir sokau daugiau nei 13 metu. smile.gif planuojame bandyti isiprasyti kad atvaziuotu "Fuego" sokiu kolektyvo vadovai smile.gif arba kokia pora is Zuvedros.

Man šokiai irgi labai fainai... neesu šokėja, tik mėgėja...
Samdytis profus, kad papuoštų švetę - mums jau per brangiai gaunasi...

Išsirinkome vestuvių vedėją, kuri sakė per renginius mokina svečius šokti... tai paprašėm, kad būtų salsa ir sirtakis, nes man labai patinka... ir dar žadėjo papildomai įtraukti kažką iš savo programos - tai labai laukiu smile.gif. Turėtų būti smagu.
Atsakyti

 i 
Reklama forume draudžiama.
Atsakyti
Man tai irgi labai ispudinga yra iliuzionisto Manto pasirodymai....
Atsakyti
Kiekvienampagal skonį. Aš labai nemėgstu jokių iliuzionistinių pasirodymų. Taip nemėgstu, kad net negaliu žiūrėt biggrin.gif

Mes kolkas galvojame apie fakyrus ir fejerverka finale. Tik nenoriu, kad viskas per ilai užsitęstų.
Atsakyti
Taip kiekvienam pagal skoni, bet kai per vasara buni 3-4 vestuvese ir kiekvienam fejerverkai arba ugnies sou, tai jau norisi kazko kito:)
nes ir ledo skulptura jau 3 vestuvese kur buvom tai irgi buvo....
Atsakyti
QUOTE(aurelijamu @ 2013 04 12, 13:35)
Taip kiekvienam pagal skoni, bet kai per vasara buni 3-4 vestuvese ir kiekvienam fejerverkai arba ugnies sou, tai jau norisi kazko kito:)
nes ir ledo skulptura jau 3 vestuvese kur buvom tai irgi buvo....

drinks_cheers.gif
Jums pasisekė, kad Jūs tokia popiari vestuvėse biggrin.gif
Aš dar nei vienose nebuvau su fejerverkais ir fakyrais.
O ar svečiai matė- man neįdomu. Vestuves darau sau smile.gif
Atsakyti
O šiaip dar realiai galvoju apie operos solisto "ilgiausių metų" padainavimą išmušus 12-tai valandai.
Man gal net įspūdingiau būtų už visus tuos fejerverkus g.gif
Atsakyti
O Aš buvau šventėje, kur Rimiškis vidurnaktį atėjo ir uždainavo"Ilgiausių.." šiaip man jis nėra super super, bet buvo įspūdinga, nes niekas nieko nelaukė ir nesitikėjo.
Atsakyti
O gal kas esate buve kur butu ceremonija gintaru dulkiu,kaip jums jie?
Atsakyti
Jei turit nusisamdziusios vedeja, tai jo prasykit patarimu. Mums vede Arturas Trofimovas (8-677-95095)Tai jis organizavo ir muzika, ir fakyrus, ir zuvedros sokejus. Visi buvo nerealiai nustebe vakaro programa. Tikrai neapsiriksit. Mano draugei jis vestuvs ves sia vasara, tai eisiu dar karta, galesiu parasyti daugiau. Kaina jo nera maza, kazkur apie 3000 litu uz visa vakara. Bet padaro viska.
Atsakyti
QUOTE(sauraja @ 2013 03 15, 22:25)
Man šokiai irgi labai fainai... neesu šokėja, tik mėgėja...
Samdytis profus, kad papuoštų švetę - mums jau per brangiai gaunasi...

Išsirinkome vestuvių vedėją, kuri sakė per renginius mokina svečius šokti... tai paprašėm, kad būtų salsa ir  sirtakis, nes man labai patinka... ir dar žadėjo papildomai įtraukti kažką iš savo programos - tai labai laukiu smile.gif. Turėtų būti smagu.

Kartą per Fidi dienas toks šokių mokytojas mokė šokti. Liuks užsiėmimas ir pramoga thumbup.gif
Atsakyti