Įkraunama...
Įkraunama...

Šou programos vestuvėms

QUOTE(8588 @ 2013 03 15, 13:37)
Sveikos vestuvems vietoj fejeverku ir taip dabar populiariu dangaus zibintu norime sugalvoti kazka kitokio... kilo mintis del ugnies sou.. gal kam nesenai teko dalyvauti kokiame renginyje, kur pasirode ugnies sou ir galite rekomenduoti?  rolleyes.gif

Kadangi su saviškiu truputuką mokam ugnį „pašokdinti“, o dar būtent ją besukdami ir susipažinome, mąstom patys svečiams staigmeną padaryti ir paįvairinti vakarą lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif visos vien snekat apie parmogas viresniems...o ka galetumet pasiulyt vaikam...pas mane bus net 5 jie, nuo 4metu iki 12... tai nzn kaip juos uzimt reikes...nesedes juk prie stalo ir nezys tevams I ausis g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galite pasiūlyti/rekomenduoti fakyrus, kurie galėtų surengti ugnies šou dviese? Kadangi keturių fakyrų šou kaina mums nelabai įkandama.
Ir kas užsakinėjote ugnies šou programą - kiek jums tai atsiėjo ir kiek fakyrų buvo?
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2013 10 24, 16:12)
Sveikos  4u.gif
Gal galite pasiūlyti/rekomenduoti fakyrus, kurie galėtų surengti ugnies šou dviese? Kadangi keturių fakyrų šou kaina mums nelabai įkandama.
Ir kas užsakinėjote ugnies šou programą - kiek jums tai atsiėjo ir kiek fakyrų buvo?



Kaip tik noriu parašyti - pas mus buvo VIDURAMŽIŲ PASIUNTINIŲ programa Interno.
Visiems tikrai labai patiko, nes tai ne šiaip pasišokinėjimas su ugnimi, o spektaklis su turiniu + viskas prasideda nuo jaunųjų + pabaigoje į veiksmą įtraukiami ir visi svečiai
Kaina nemaža.
Dabar neatsimenu kiek mokėjome, bet mes, merginos iš SM forumo trise susikooperavome ir sutarę, kad užsisakysime 3 šou, nuolaidos paprašėme. Nemenką nuolaidėlę gavome wub.gif .

Tikrai visiems rekomenduoju


O jei norite pigiau ir paprasčiau (jei dar reikia, nes neatsimenu, kada Jūsų vestuvės) - paieškokit SM narės žalios pėdutės (atrodo 2014 m. nuotakų pašnekesiuose) - ji turėtų parekomenduoti ką nors pigaus, o gal net pati su savo sužadėtiniu sušoks wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LemonArMona: 02 rugpjūčio 2014 - 01:03
žalios žėdutės, deja jau nebeegzistuoja biggrin.gif kadangi pėdutės jau žmona, persikėlė į naują - pirk_drambliuka, profilį biggrin.gifD
taigi, jei kažką domina, tikrai galiu pasiūlyti smile.gif

O aš papasakosiu ir savo istoriją trumpai

Ir vidurnaktis pas mus buvo nuostabus. Turėjo būti tiesiog gintaro dulkių pamėtymas į ugnį. O vietoj jo buvo maniškio staigmena man. Labai labai nustebino. Iškveitė muzikantai visus į lauką, o ten stovi mūsų draugės iš ugnies šokio kolektyvo užsidegusios savus įrankius. Tada išėjo maniškis į priekį, pasakė kelis žodelius man ir prasidėjo šau. O kaip nustabu buvo. Tikrai įspūdingas pasirodymas ir paskui viena mergina tik pasiima kitus įrankius, užsidega ir eina link mūsų, galvojau jau labai arti nori kažką padaryt, o ji tik ištieia ir perduoda įrankius vyrui. Taigi, į šou įsitraukė ir maniškis. Buvo taaaaaaaip nustabu, stovėjau sužavėta negalėdama net nieko pasakyt, ugnies pasirodymas- nuostabi staigmena, o čia dar mylimas vyras pats ėmė šokt, na, nerealu. Buvau labai labai patenkinta.

O ir svečiai buvo nudžiunginti ugnies šou, kurio, nė neplanavau.
O šiaip, kiek dalyvau fakyrų veikloj, pastebėjau, akd beveik visi šiuos šou užsako kaip staigmeną svečiams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirk_drambliuka: 18 rugpjūčio 2014 - 19:17
Sveikos 4u.gif
mane irgi domina fakyrai smile.gif dabar sakykite, gal yra kokie ir iš Klaipėdos? ar visi iš Vilniaus? nes prie kainos dar ir kelionė prisideda:) parekomenduokite, kuriuos užsisakyti 4u.gif rašiau viduramžiams.. bet ten kainos.. ar čia visur tokios? Spektaklis su sceninės pirotechnikos efektais ir įgarsinimo aparatūros nuoma 2300 Lt + Transporto išlaidos sudarytų dar 300Lt + Abipus liepsnojančių širdžių skulptūros galim pastatyti atitinkamo dydžio (aukštis 2,2m) jaunųjų inicialus. Tai papildomai kainuotų dar 200Lt + dar nuo 500 iki 1000lt fejerverkai.. tai viso kiek 3300lt ir daugiau.. gal ką pigiau turit pasiūlyti? doh.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruskaaa: 17 rugsėjo 2014 - 16:02
Sakykite, o gal galite kažką patarti be fakyrų ir ugnies šou? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LemonArMona @ 2014 08 02, 02:00)
Kaip tik noriu parašyti - pas mus buvo VIDURAMŽIŲ PASIUNTINIŲ programa Interno.


as buvau viena is susikoperavusiu, tikrai super pasirode thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif rekmenduoju visiems, sveciai ir mes patys buvom suzaveti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif verti savo kainos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes dar neapsisprendziam ar uzsakyti grazius ferverkus ar kviesti zinoma atlikeja su valandos kocertine programa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2015 01 17, 18:56)
Sakykite, o gal galite kažką patarti be fakyrų ir ugnies šou?  4u.gif

Sesers vestuvėms užsakėme Diamonds show.
Teko dalyvauti gruodį įmonės renginį ir matyti gyvačių numerį. Tai tikrai wow.

Atsakyti
Mes uzsisakem sampano piramide (~250 EUR su sampanu), fejerverkus (150 EUR) ir mago pasirodyma (~300 EUR)
Atsakyti

 i 
Reklama forume draudžiama.
Atsakyti