Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(Fistashke @ 2010 04 17, 20:05)
Sveikos mamytes. Kazkada is cia gaminau torta, is pirktiniu biskvitiniu lakstu su grietines pertepimu ir jis buvo puostas vynuogemis ir mandarinais (buvo su foto). tiesa i grietines pertepima buvo deta dar razinu ir riesutu. Gal galite priminti receptuka, labai patiko, rytoj noriu pasigaminti o recepto neberandu. SOS  4u.gif

Ko gero ieškot šito tortuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaidosee
nugi aciu labai. Gavosi tavo rekomenduotas biskvitas. ir tortas labai gerai gavosi. Ir net bize papuosima padariau, tai viskas supper.. nu aisku, dar reikia, kad ranka igustu grazius bize ragus istaskuoti ant torti, bet tai nereik noreti. Dariau su girtom vysniom ( buvau su spiritu uzpylusi trauktinei) tai tortas irgi toks girtas gavosi hihihi.gif Anyta siandien po vieno gabaliuko sake labai smagi pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos padekite ,nu reik pasigaminti pastilaza,o niekur nerandu jo recepto,nu visada sitaip kaip reik nerandu doh.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2010 04 18, 10:10)
Sveikos,merginos padekite ,nu reik pasigaminti pastilaza,o niekur nerandu jo recepto,nu visada sitaip kaip reik nerandu doh.gif  verysad.gif

cia 53 arba 59 postas, žiūrint, kokio reikia 4u.gif
Atsakyti
Daividija, užtikau, kad dariai šampaninį tortą, užsimaniau ir aš tokio lotuliukas.gif mat šampano gražuoliui dar mažai lotuliukas.gif tik iškilo klausimas, kokį šampaną pilt??? sausą, saldų, pusiau saldų ar kokį kitokį??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 18 balandžio 2010 - 18:28
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 04 18, 18:28)
Daividija, užtikau, kad dariai šampaninį tortą, užsimaniau ir aš tokio  lotuliukas.gif  mat šampano gražuoliui dar mažai  lotuliukas.gif tik iškilo klausimas, kokį šampaną pilt??? sausą, saldų, pusiau saldų ar kokį kitokį???  bigsmile.gif

sveikas pyliau pusiau saldu ir nelabai brangu gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 04 18, 16:28)
Daividija, užtikau, kad dariai šampaninį tortą, užsimaniau ir aš tokio  lotuliukas.gif  mat šampano gražuoliui dar mažai  lotuliukas.gif tik iškilo klausimas, kokį šampaną pilt??? sausą, saldų, pusiau saldų ar kokį kitokį???  bigsmile.gif

Pilk koki nori,as irgi pyliau pusiau saldu...
Atsakyti
rikke, daividija Ačiux mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką, sutepiau Napoleoną pagal Žaismingą stiklą (kreivas, šleivas ir kuprotas - ne narys, tortas mano), bet skonio turėtų nenormaliai skanaus thumbup.gif Tik savo nuožiūra dėjau trintų bruknių ant kas antro lakšto.
http://www.supermama...;#entry34182542

Ir iš karto noriu klaust: kaip padaryt lakštus vienodus? preš kepdama apipjoviau didesnius nei reikia, bet kepdami jie išsikreivino, o apipjaut nebeišeina - trupa siaubingai.... tai dėjau tokius, kokie išėjo, užtai ir tortas stipriai apykreivis liko.... doh.gif
Papildyta:

Napoleonas. Monstras. Bet žiauriai skanus bus, nesaldus, su trintom bruknėm.
user posted image

cool.gif cool.gif cool.gif

Atsakyti
Jų lyių ir neįmanoma iškept, bent jau kiek aš kepiau doh.gif visad kreivi, šleivi ir nevienodi gaunasi mirksiukas.gif man kažkada kai reikėjo apvalų padaryt, aš grietinėle aptepiau visą ir daug maž išlyginau mirksiukas.gif Arba jau suteptą ir suninkštėjusį bandyk suformuot mirksiukas.gif

Beje, smagu,kad patiko thumbup.gif

O kavos tai neatsisakyčiau essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 18 balandžio 2010 - 20:51
Sveiki,
išsikepiau biskvitą rafaelo svajonei (gavos toks šlapokas, čežantis, nelabai iškilo smile.gif ), ryt darysiu pertepimus.
Ar Saulės pieno 35% grietinėlė išsiplaks ar nusipirkt standiklį?
Atsakyti
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 04 18, 22:42)
Sveiki,
išsikepiau biskvitą rafaelo svajonei (gavos toks šlapokas, čežantis, nelabai iškilo  smile.gif ), ryt darysiu pertepimus.
Ar Saulės pieno 35% grietinėlė išsiplaks ar nusipirkt standiklį?


išsiplaks...
Atsakyti