Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(kutvela @ 2010 04 26, 13:58)
sveikos kepejeles, reikia patarimo, kokio dydzio mazdaug turi but tortas kad uztektu 25 zmonem paragaut?

žmogui 150-200 g 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 26, 14:14)
žmogui 150-200 g  4u.gif

tai mazdaug kokio skersmens tortas butu 5kg? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 26 balandžio 2010 - 13:17
QUOTE(kutvela @ 2010 04 26, 14:16)
tai mazdaug kokio skersmens tortas butu 5kg? blush2.gif

priklauso nuo torto vidaus... šiaip čia visai padorus dviaukštis išeitų... o yra tortų kur ir vieno aukšto 30 cm gali tiek sverti.... taip kad labai daug klaustukų dar smile.gif
Atsakyti
3kg ir dvieju aukstu tortas.. kokius imti ismatavimus pirmo ir antro auksto?
ar butu gerai, jei 1 a butu 21 cm, o antras kokiu 17 ?
Atsakyti
Man tai juokingai tokie miniatiuriniai dviauksciai atrodo.... man atrodo kaip minimum pirmas aukstas turetu buti 26...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 26, 14:48)
Man tai juokingai tokie miniatiuriniai dviauksciai atrodo.... man atrodo kaip minimum pirmas aukstas turetu buti 26...


O as gerbiu zmogaus nora..
Ir siaip - tokie japonai stambaus nieko neturi, bet turi pvz bonsai.. arba ikebana.. Tai menas smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Atnesu torta-eksperimenta. Nezinau gal toks buvo, taciau paemusi keletos mergaiciu receptus sudejau i viena ir gavosi "Tortas su zele kremu"
Prasom neziureti i papuosimus, nes buvo daryta tik pabandymui biggrin.gif
user posted image
user posted image
Biskvitas:
5 kiausiniai
5 v.s. cukraus
5 v.s. miltu.

Kremas:
1 pakelis bet kokio skonio zele ( mano atveju grietineles skonio)
200 gr. cukraus
300 ml. vandens
20 gr. zelatinos
50 ml. vandens

Biskvitui: trynius atskirti nuo baltymu. Baltymus isplakti iki standziu putu. Kiausinius issukti su cukrumi iki purios mases, ideti miltus, ir atsargiai baltymus.
As kepiau ispylus i bleka, kaip vyniotiniui (200 laipsniu - 10 min). Iskepusi nuemiau nuo popieriaus ir su lekstute nuo kavos puodelio issipjoviau 4 biskvitus.
Juos sulaisciai lengvai su cukrumi+vanduo.
Tinka bet koks purus biskvitas.

Kremui: zelatina uzpilti 50 ml. vandens ir palikti 15 min.
Zele sumaisyti su 200 gr. cukraus ir ipilti 300 ml. verdancio vandens, viska ismaisyti. Zelatina istirpdinti ir ipilti i zele, viska ismaisyti, ir palikti kol praves iki kambario temperaturos. Kai atves, plakti apie 15 min, kol gausis puri mase.
Torto sieneles isklojau maistine plevele, biskvitas buvo mazesnis negu tortine, i sonus sudejau braskes, ir pyliau zele krema. Pastatomas i saldytuva 4 valandom (galima ir daugiau).
Pastabos: krema galima plakti siek tiek maziau, apie 10 min, priklauso nuo plaktuvo. Isplakus, paziurejau, kad lyg ir per skystas, deti ant biskvito, tai palikau ant stalo ir sugalvojau nusivalyti mikseri, uztrukau apie 3 min ir paziurejus krema jis ant akiu pradejo stingti, tai vos spejau torta sutepti, nes gabalais jau dejosi. biggrin.gif
Skonis: primena marsmellows saldainius, tirpsta burnoj. Kas ragavo visiems labai patiko.
Darysiu tikrai dar ne viena karta biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kiek sveria 25 cm juodas miskas

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 04 26, 18:39)
Merginos, kiek sveria 25 cm juodas miskas

Aciu


nugi liux receptukas smile.gif bandysim smile.gif
Atsakyti
Atnesu Asseni torto '' Juodas biskvitas su vysniomis ir karameliniu-aguoniniu sluoksniu''....
user posted image
Sprogo ore tortukas thumbup.gif Aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
Labai gražiai ir skaniai atrodo jūsų tortai. smile.gif
Bandžiau ir aš kepti tortuką. Biskvitas gavosi puikus, kremas taip pat. Bet viena bėda, labai jau sausas gavosi mano tortas. Šiltus blynukus bandžiau su šaukšteliu sultimis laistyti, bet labai mažai tesusigėrė tų sulčių, paskui užtepiau kremą. Bet gavosi sausas tortas. Gal galėtumėt man patarti, kaip reikia sudrėkinti ir su kuo torto blynukus, kad tortas nebūtų sausas. Kodėl man tos sultys nenorėjo susigerti? g.gif Būsiu dėkinga už patarimus.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pavargau ieskoti karameles receptuka.... doh.gif
Gal kuri padetu
Ir dar klausimas, ar imanoma kieta skolada pagaminti su kakava?? Gal kur receptuka rasciau?
Atsakyti