Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(Neryte @ 2010 04 27, 17:37)
Norejau jusu konsultacijos,
Sugalvojau kepti "Napoleona",bet receptu daugybe,gal pasakytumet kuris skanus,slapias ir ne super riebus  mirksiukas.gif


Napoleonas negali buti slapias ir neriebus.. napoleonas yra trapus, todel slapias nebuna smile.gif Tesla Napoleonui privalo buti kapota, o kremas- plikytas smile.gif
Visu kitu variantu vadinti Napoleonu negalima biggrin.gif
Atsakyti
Sitas labai skanus, tik as nededu jokiu razinu, riesutu... CIA
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 27, 14:55)
Sitas labai skanus, tik as nededu jokiu razinu, riesutu... CIA

Sitas ir mano megstamiausias ir neseniai kepiau merginoms,tai labai gyre,tik nedejau riesutu,o i viena sluoksni pribrasciau dziovintu spanguoliu ir pertepiau spanguoliu uogiene.
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 04 27, 16:37)
Norejau jusu konsultacijos,
Sugalvojau kepti "Napoleona",bet receptu daugybe,gal pasakytumet kuris skanus,slapias ir ne super riebus  mirksiukas.gif

Kepiau pagal ŽaismingoStiklo receptą, labai patiko, tik nuorodos neberandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 04 27, 18:29)
Sitas ir mano megstamiausias ir neseniai kepiau merginoms,tai labai gyre,tik nedejau riesutu,o i viena sluoksni pribrasciau dziovintu spanguoliu ir pertepiau spanguoliu uogiene.

sakykit, o kada reiktų sutepti Npoleoną, kad būtų skanus tortukas? Ir jį visą reiktų aptepti, kad būtų galima puošti trupiniais? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, pirma karta sian kepaiu biskvitini torta, viska dariau pagal recepta, bet jis man sukrito, plius padas nelygus buvo, ta prasme, kad isipute i virsu ( na nzn kaip kitaip paaiskinti). gal zinot kuri, kodel galejo taip nutikt? as pagalvoju, gal sviestu per daug tepiau skarda... na bet dejau, kiek recepte rasyta buvo...
gaila, kad nesigavo, mano svajone ismokti kepti super skanius tortus thumbup.gif kol kas gaunasi tik pyragai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 04 27, 17:44)
Napoleonas negali buti slapias ir neriebus.. napoleonas yra trapus, todel slapias nebuna smile.gif Tesla Napoleonui privalo buti kapota, o kremas- plikytas smile.gif
  Visu kitu variantu vadinti Napoleonu negalima biggrin.gif



QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 27, 17:55)
Sitas labai skanus, tik as nededu jokiu razinu, riesutu... CIA



QUOTE(daividija @ 2010 04 27, 18:29)
Sitas ir mano megstamiausias ir neseniai kepiau merginoms,tai labai gyre,tik nedejau riesutu,o i viena sluoksni pribrasciau dziovintu spanguoliu ir pertepiau spanguoliu uogiene.



QUOTE(dangiuk @ 2010 04 27, 18:36)
Kepiau pagal ŽaismingoStiklo receptą, labai patiko, tik nuorodos neberandu  blush2.gif

Aciu visoms 4u.gif
O pagal Asseni receptuka kondensuoto pieno virti nereikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 28 balandžio 2010 - 09:44
QUOTE(katanelis @ 2010 04 27, 19:09)
sakykit, o kada reiktų sutepti Npoleoną, kad būtų skanus tortukas? Ir jį visą reiktų aptepti, kad būtų galima puošti trupiniais? 4u.gif

Uztenka palaikyti per nakti ir jis tampa skanus.

QUOTE(Neryte @ 2010 04 28, 07:38)
Aciu visoms  4u.gif
O pagal Asseni receptuka kondensuoto pieno virti nereikia  g.gif

Ne,nereikia...
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 04 26, 17:39)
Merginos, kiek sveria 25 cm juodas miskas

Aciu

Merginos unsure.gif , ar nieks nekepa juodojo misko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 04 28, 11:16)
Merginos  unsure.gif , ar nieks nekepa juodojo misko?  g.gif


As kazkada kepus, bet nepamenu kiek jis sveria. Bet 24 cm skersmens tikrai ne maziau kaip 2 kg manau, nes ji reik gausiai sulaistyt....
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 04 28, 10:16)
Merginos  unsure.gif , ar nieks nekepa juodojo misko?  g.gif


seniai jau kepiau bet lygtais iš tos parašytos normos gaunasi biški virš 2 kg g.gif bet garantuot negaliu....
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 04 28, 11:16)
Merginos  unsure.gif , ar nieks nekepa juodojo misko?  g.gif

aš kvadratinį 22*22 kepiau-mase dengiau-beveik 2500gr buvo g.gif
Atsakyti