Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(laurechka @ 2010 04 26, 19:18)
Atnesu Asseni torto '' Juodas biskvitas su vysniomis ir karameliniu-aguoniniu sluoksniu''....
user posted image
Sprogo ore tortukas thumbup.gif  Aciu uz receptuka 4u.gif

O kur butu galima receptuka suzinoti? blush2.gif labai skaniai pjuvis atrodo, noreciau isbandyti 4u.gif
Atsakyti
Kaip atgaivinti MMG be mikrobangės?! neturiu aš to daikto ax.gif

Liko nuo prieš savaitę daryto torto nemažas MMG, dabar jau kaip ir turėčiau kur panaudot , ale kad kietas kaip akmuo doh.gif Gal sudrėkint galima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2010 05 05, 11:12)
O kur butu galima receptuka suzinoti? blush2.gif  labai skaniai pjuvis atrodo, noreciau isbandyti 4u.gif

Prasau Bet tortu visi rec yra pirmam puslapyje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2010 05 05, 14:02)
Kaip atgaivinti MMG be mikrobangės?! neturiu aš to daikto ax.gif

Liko nuo prieš savaitę daryto torto nemažas MMG, dabar jau kaip ir turėčiau kur panaudot , ale kad kietas kaip akmuo doh.gif Gal sudrėkint galima? blush2.gif

bandyk sandariai sandariai užvynioti ir panardinti į karštą vandenį...jai šilumos tereikia 4u.gif
Atsakyti

Sveikos tortu megejos 4u.gif
Noriu kepti Cipsiuko torta su ananasais, bet nenoriu pirktinio kremo is pakeliu (kaip parasyta recepte), geriau jau pati pasigaminsiu. Gal kuri galetu patarti koks kremas butu tinkamiausias siam tortui? Kazkada daug kas ji kepe, populiarus buvo smile.gif
Atsakyti
Darau tortuka su vaisiais(Aseni ideta) ir iskilo klausimas ar kremui grietine i isplakta grietinele sudet ar pries sudedant reikia nuvarvint g.gif skaiciau kad kazkuri kepejele ideda i saldytuva nakciai nuvarvint ar taip reikia daryt visiems kremams g.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri pagelbet galetu ax.gif
viena tortu gamintoja (nepamenu nico:geda2) kazkurioj temoj surase info apie kocelus, nu neissisaugojau doh.gif kaip daba gailiuosi cray.gif

Gal kuri pagelbet galetu blush2.gif i az ar cia ax.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Gal kas galetu rekomenduoti ar pasufleruoti koki skanu recepteli jogurtinio tortuko, gavau prasymuka toki iskepti bet nesu dariusi tai net nezinau kuris skanus butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2010 05 05, 20:11)
Gal kas galetu rekomenduoti ar pasufleruoti koki skanu recepteli jogurtinio tortuko, gavau prasymuka toki iskepti bet nesu dariusi tai net nezinau kuris skanus butu  g.gif

aš nuo savęs, galiu šį parekomenduoti, dariau man patiko labai
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 05 05, 14:07)
Prasau Bet tortu visi rec yra pirmam puslapyje wink.gif

Aciu, ziurejau ta pima psl, bet butent sito nepamaciau blush2.gif savaitgali bandysiu kepti, nes labai jau vilioja tortukas smile.gif
Atsakyti
kur vilniuje galima nusipirkti maistiniu dazu? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif reikia skubaus patarimo rolleyes.gif Išsikepiau morengo lakštus, bet niekaip nepavyksta jų atplėšti nuo kepimo popieriaus. Tad kaip man tą popierių pašalinti? ax.gif
Atsakyti