Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

Aš tai vieną kartą kepiau Tailandietiškų bananų tortą, bet jis man kaip ir kartokas ciut buvo, įdomu, kodėl? ar galėjo būti nuo tų virtų bananų? g.gif Nes va ir nesiryžtu antrą kartą bandyti doh.gif
Atsakyti
kartais tailandietis kartumą pagauna manau nuo želatinos 4u.gif nuo bananų tikrai ne... esu kepus glacce šokoladinį biskvitą, Rafaelo su kakava, asseni šokoladinį, paskutinį kartą dėjau juodo miško, nes reikėjo labai mažiuko.... nu ne koks asortimentas ir pas amne šokoladinių, pats geriausias, tai Asseni šokoladinio torto su aguonomis ir karameliniu sluoksniu, tik su produktų dalyba ten sunkiau, kai reikia miniatiūrinio tortuko....
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 05 18, 20:20)

Mergaites,noreciau papuosti tortuka su braskemis,kazkas panasaus i sita,kad braskes butu su sokoladu,bet noretusi kad ir blizgetu ir kad neapvystu.Tai kaip man dabar jas apteplioti su zele,jau sokoladui sustengus ir su teptuku ar kaip nors kitaip.Noretusi,kad liktu ir zietrotis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 19, 09:07)
pats geriausias, tai Asseni šokoladinio torto su aguonomis ir karameliniu sluoksniu, tik su produktų dalyba ten sunkiau, kai reikia miniatiūrinio tortuko....


o kepi tu jy per du kartus,kaip recepte parašyta.....?
Atsakyti
taip taip, šitą per du kartus būtinai rolleyes.gif
Atsakyti
Na nepatinka man tie kepimai per du kartus...nepatinka ir viskas...nes ir formu pritrukstu tada ir šiaip.....o koky kepi per viena karta......?
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 19, 10:39)
Na nepatinka man tie kepimai per du kartus...nepatinka ir viskas...nes ir formu pritrukstu tada ir šiaip.....o koky kepi per viena karta......?

Rafaelą, šokoladinį glacee...
Atsakyti
As kepiau Cypciuko Negro bucinio bisvita. Panasus i asseni, ale siek tiek kitoks smile.gif
Atsakyti
na išsikepiau kaip Rafaelo,tik su kakava...visai neblogas atrodo...nes tie kur per du kartus reikia kepti,tai ne mano kantrybei.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2010 05 18, 21:32)
Aš tai vieną kartą kepiau Tailandietiškų bananų tortą, bet jis man kaip ir kartokas ciut buvo, įdomu, kodėl? ar galėjo būti nuo tų virtų bananų? g.gif Nes va ir nesiryžtu antrą kartą bandyti doh.gif

o man ir mano šeimai šis tortas apskritai nepatiko schmoll.gif nekepsiu jo daugiau schmoll.gif kaip mano dėdė pasakė "skanu, bet antro gabaliuko nesinori" smile.gif aišku, kiekvienbam savas skonis rolleyes.gif
Atsakyti
o aš sulapnočiau visą tortą, jei tik skrandžio tūris leistų lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Kepiau velykoms Tailandietiška torta. Na super skonis! Dabar ruosiuosi vyro gimtadieniui ji iskepti. Tik man gal desertine varske uzgoze bananu skoni. Noretusi jausti daugiau bananu. Turbut reikes ideti dviguba bananu norma g.gif
Atsakyti