Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(*AMRI* @ 2010 05 19, 10:23)
Mergaites,noreciau papuosti tortuka su braskemis,kazkas panasaus i sita,kad braskes butu su sokoladu,bet noretusi kad ir blizgetu ir kad neapvystu.Tai kaip man dabar jas apteplioti su zele,jau sokoladui sustengus ir su teptuku ar kaip nors kitaip.Noretusi,kad liktu ir zietrotis. ax.gif


Gal pabandyk uz kotuko paemus imerkti i zele ir padeti i saldytuva, kad sustingtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 05 19, 18:29)
Gal pabandyk uz kotuko paemus imerkti i zele ir padeti i saldytuva, kad sustingtu smile.gif

Yra spec.žele vaisiam aptepti Tortegus ar kažkaip panašiai vadinasi....Maximose buna prie visu želiu padeta,tokie mažyčiai pokiukai ir nupiešti vaisiai....
Atsakyti
sveiki,dar noreciau suzinoti,kur randasi visu idaru receptai?ar galima i viena torta daryti skirtingus pertepimus,na sakysim vienas grietineles,kitas grietines kitas pvz rududu?
Atsakyti
Olesta nekisk viso torto ,man juk jis ir skanus,per pus dalinames lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 18, 21:20)
Olesta,kreipiuosi  y tave,nes žinau ,kad paskutiniu metu darei daug Tailandietišku bananu tortu........koky biskvita kepi šiam tortui?pas mane kažkaip su šokoladiniais biskvitais nekas....viena toky paprasta kepu,bet gal yra koks skanesnis ir ,kad tiktu šiam tortui.....?


kirbe, aš visada kepu su asseni šokoladiniu karamelinio torto biskvitu, ir dedu aš visą tešlą į skardą ir paskiau susipjaustau smile.gif)) kepiau kažkada su zebros torto biskvitu, bet su asseni skaniau.

olesta šiandien tepsiu ramunėlę tavo smile.gif) iškepti šokoladinio torto biskvitai, kurie pasakiškai kvepia šokoladu smile.gif tai dabar tik sutepti reik smile.gif
Papildyta:
man ir tailandietiškas skanus, bet po 2 dienų skaniausias smile.gif po paros nepatinka jis man smile.gif) anąkart kažkas prašė, tai be želės dariau smile.gif sakė skanu.
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 20, 07:29)
kirbe, aš visada kepu su asseni šokoladiniu karamelinio torto biskvitu, ir dedu aš visą tešlą į skardą ir paskiau susipjaustau smile.gif)) kepiau kažkada su zebros torto biskvitu, bet su asseni skaniau.


Vakar kepiausi ir as Asseni sokoladini biskvita. Sakykit, o iskepes jis jums kaip atrodo, man gavosi labai minkstas, regis, tuoj subyres. Ar taip turi but ,a r kita keptis?
Atsakyti
Labas rytas,
turiu klausimėlį, noriu išsikepti Snickers tortuka ir ten reikia dėti virto kondensuoto pieno. Kaip jį virti? O ar galima būtų vietoj jo dėti Rududu?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 19, 21:09)
Yra spec.žele vaisiam aptepti Tortegus ar kažkaip panašiai vadinasi....Maximose buna prie visu želiu padeta,tokie mažyčiai pokiukai ir nupiešti vaisiai....

Apie sita zele zinau.Bet kaip padaryti,kad butu su sokoladu ir kad blizgetu.Gal pirma padaryti su sokoladu,o paskui apteplioti su ta zele g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 20 gegužės 2010 - 09:14
QUOTE(Saule danguje @ 2010 05 20, 09:32)
Labas rytas,
turiu klausimėlį, noriu išsikepti Snickers tortuka ir ten reikia dėti virto kondensuoto pieno. Kaip jį virti? O ar galima būtų vietoj jo dėti Rududu?
Ačiū  4u.gif

Merginos sake kad deda rududu bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas,
gal galetumet kuri imesti nuoroda sokoladinio ganaso, kur sokoladas + grietinele uzvirinta, paliekam per nakti, o ant rytojaus isplakam blush2.gif
ir dar Olestos karamelinio nerandu, kur Rududu + sviestas.
Teoriskai viska kaip ir zinau, o vat prporciju... blush2.gif
aciu is anksto aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 05 20, 10:17)
Merginos sake kad deda rududu bigsmile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Temoje daugiau klausimu nei atsakymu bet gal ir mane kas isgirs netycia g.gif

Noreciau paklausti po pirmojo bandymo kas man neaisku
Kepiau juodaji miska su braskem ir kadngi nelabai iskilo isvitas tai antraji kepiau pagals assensi sokoladinio torto biskvita. Klausimas butu bendras toks labiau:
1. ar neturetu buti pirmas biskvito paplotis storesnis (nes man ji sudrekinus ir ant jo viska toliau sudejus jis zenkliai pasiplojo)?
2. Koks turetu vidutiniskai buti storis normalaus biskvito vienas lapas? nes jei reikia deti 4 biskvitus ir daryti 3 pertepimus esant ypac aukstam biskvitui ar nesigauna auksta "pilis", ar ne perdaug mes norime ta biskvita kildinti? Koks optimalaus sauso biksvito storis butu perpjauto ar kepto po viena g.gif ? 2cm ar kiek? nes gamybos procese kazkiek ir susiploja jie juk g.gif .

Man viso torto aukstis 24 skardoje gavos 3cm virs ziedo islindus ir tai jei sakyciau kad pirmasis biskvitas buvo neiskiles. O jei butu deti du normaliai pakile biskvitai tai juk torto aukstis gerokai butu aukstesnis ir kaip tada ziuretusi tas "bokstas" , dingtu visos grozio proporcijos tarp aukscio ir plocio ax.gif ?
Papildyta:
Atejo Olesta tai daba jau viska suzinosim greit biggrin.gif
Aciu Olesta uz pagalba visada smile.gif.
Atsakyti