Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-6

QUOTE(airius @ 2010 05 20, 10:17)
Merginos sake kad deda rududu bigsmile.gif


O aš į snikersą iš viso vietoj Rududu dedu medaus kelis šaukštus tongue.gif . Pirmą kartą iškepiau su Rududu, bet man ir kvapas ir skonis, tas pats kas su medumi keptas blink.gif , tad nuo to laiko, dedu medų, taip man pigiau ir skonis toks pat ax.gif (bent jau man)
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 05 21, 09:55)
kokie jums gaunasi Snickers'o biskvitai? mano tokie pakankamai sunkūs ir nestipriai iškilę  g.gif kepiau 26 cm formoje (gal per didelė?),tai tokie pakankamai ploni gavosi,gal 2 cm aukščio  g.gif
ir dar: jei aš jų nesulaistysiu?  g.gif labai nukentės skonis? kažkodėl nemėgstu drėgnų biskvitų  doh.gif

tai daug nelaistyk, tik truputį, skonis nenukentės, tik tortas sausokas bus 4u.gif man kai perlaistyta irgi neskanu, mėgstu "viduriuką", t.y. tik vos vos sulietą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 05 21, 12:31)
Kepk kol iskeps ir viskas. As vietoje nurodytu recepte 20-30 minuciu kepiau gal 50 ir viskas tik tada gavos gerai.  mirksiukas.gif nes po 20 minuciu pas  mane buvo sriuba o ne biskvitas  biggrin.gif

taip ir dariau, kas beliko, tik tiek, kad kaip recepte nurodyta biskvito spalva, tai mn tokia nesigavo. vakare sutepsiu, o ryt ragausim, ziuresim kas gavosi is tu mano "menu" lotuliukas.gif
nu biskvito iskepimas kaip aukstasis pilotazas man, o ka jau bekalbet apie papuosima doh.gif
Atsakyti
Merginos padekit surasti marcipanu mases gamyba tortu dengimui skirta nu niekaip nerandu ar isvis tokis nebuna g.gif . As cia pradedancioji tai konspektus dabar darau ir info studijuoju ,ati bijau kad kazka ir primakalioti galiu su savo supratimu.
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 21, 13:16)
tai daug nelaistyk, tik truputį, skonis nenukentės, tik tortas sausokas bus 4u.gif man kai perlaistyta irgi neskanu, mėgstu "viduriuką", t.y. tik vos vos sulietą cool.gif

tada visai diletantiškas klausimėlis: o kaip reikia sulaistyti,kad tolygiai,bet nedaug? g.gif gal apipurkšti? g.gif Rafaelo bandžiau laistyti,tai su šaukštu doh.gif kažkur daug,kažkur visai nekliuvo unsure.gif
ir vis dar manau ,kad mano Snickers'o biskvitai gavosi ne tokie,kaip turi būti g.gif jie drėgni ir sunkūs,nestori..kokie jie turi būti ištikrųjų?
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 05 21, 11:02)
tada visai diletantiškas klausimėlis: o kaip reikia sulaistyti,kad tolygiai,bet nedaug?  g.gif gal apipurkšti?  g.gif Rafaelo bandžiau laistyti,tai su šaukštu  doh.gif kažkur daug,kažkur visai nekliuvo  unsure.gif
ir vis dar manau ,kad mano Snickers'o biskvitai gavosi ne tokie,kaip turi būti  g.gif jie drėgni ir sunkūs,nestori..kokie jie turi būti ištikrųjų?

Man jie gaunasi purus ir issipucia gan daug g.gif gal tu kazka ne taip padarei,ar miltu per idejai?
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif
gal galit patarti kur geriau, tokiu oru, sustingdyti sokoladine tvorele 4u.gif
Atsakyti

Temoje daugiau klausimu nei atsakymu bet gal ir mane kas isgirs netycia g.gif

Noreciau paklausti po pirmojo bandymo kas man neaisku
Kepiau juodaji miska su braskem ir kadngi nelabai iskilo isvitas tai antraji kepiau pagals assensi sokoladinio torto biskvita. Klausimas butu bendras toks labiau:
1. ar neturetu buti pirmas biskvito paplotis storesnis (nes man ji sudrekinus ir ant jo viska toliau sudejus jis zenkliai pasiplojo)?
2. Koks turetu vidutiniskai buti storis normalaus biskvito vienas lapas? nes jei reikia deti 4 biskvitus ir daryti 3 pertepimus esant ypac aukstam biskvitui ar nesigauna auksta "pilis", ar ne perdaug mes norime ta biskvita kildinti? Koks optimalaus sauso biksvito storis butu perpjauto ar kepto po viena g.gif ? 2cm ar kiek? nes gamybos procese kazkiek ir susiploja jie juk g.gif .

Man viso torto aukstis 24 skardoje gavos 3cm virs ziedo islindus ir tai jei sakyciau kad pirmasis biskvitas buvo neiskiles. O jei butu deti du normaliai pakile biskvitai tai juk torto aukstis gerokai butu aukstesnis ir kaip tada ziuretusi tas "bokstas" , dingtu visos grozio proporcijos tarp aukscio ir plocio ax.gif ?

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 05 21, 14:16)
Man jie gaunasi purus ir issipucia gan daug g.gif gal tu kazka ne taip padarei,ar miltu per idejai?

vadinasi kažką ne taip padariau doh.gif bet skonis geras g.gif tad sueis ir taip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tangiuke @ 2010 05 21, 11:20)
Sveikos, merginos smile.gif
gal galit patarti kur geriau, tokiu oru, sustingdyti sokoladine tvorele 4u.gif

Man atrodo ji turetu ir taip apstingt,nes tu jos niekur neikisi g.gif
man is vis tokiu oru tortu kepimas absurdiskas,viskas bega,limpa doh.gif ,mases paemiau,is karto klampi pasidare doh.gif gal tik zeles tortus daryt be jokiu papuosimu ir po to transportuot 2 val lotuliukas.gif lotuliukas.gif kompota lotuliukas.gif perkautau..nekreipkit demesio blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis, gal kas pagelbes ax.gif .Dukra uzsiprase dveju aukstu torta pirmosios komunijos proga.Dabar iskilo klausimus, kokius tortus kepti, kas atlaikys antra auksta.Jei as meduti pirma ir antra auksta daryciau, kazin kaip.Dukrai labai patinka Rafaelo tortas, jei as ji daryciau 2 aukstu.Kazin ar atlaikytu?
Atsakyti