Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(eiwile @ 2010 03 29, 10:44)
Laba diena,kiek daug graziu tortu,vos speju tema sekti  thumbup.gif

Atnesu tortuka,kuklioms sidabrinems vestuvems  ax.gif

Viduje "vysnine gaivuma",ant virsaus zele,puosta grietinele  ax.gif


Kepejeles,jei ne paslaptis kiek imate uz tortukus?na man siandien viena pazistama moterele paskambino ir paprase kad iskepiau tortuka,kai pasakiau kad imu 23-25 lt uz kg tai isvadino mane plesike  doh.gif susinervavau pasiuliau eiti i prekybos centra  cool.gif

labai gražus tortukas,o visiškai teisingai ir pasakei,nesinervuok,lai perka kur pilna koncervantų pridėta,namū rankom keptas torčiukas ir tuo pačiu taip gražiai papuošti jie būna, verti tokių pinigėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 kovo 2010 - 15:20
Man jei dėtume ne natūralius produktus, tai ir kaina žemesnė būtų thumbup.gif Nepatinka, tegu neima, kai nusipirks kokį supelijusį, tada paims už kiek pasakysi thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pagelbet ax.gif noriu velykoms padaryt krepsiuku,bet nenoriu torto noriu kad vidus butu tuscias,o ten pridet kiausinuku,su rankena,puosti beze..nezinau ar gerai paaiskinau.... nezinau is kokios teslos kepti,galvoju gal meduolines arba is tos kur grybukai kepami? kaip viska sulipdyti? ax.gif zodziu esu vaiksciojantis klaustukas doh.gif gal dar ir nuotraukyciu kas turit... ax.gif
Atsakyti
recepto nepasakysiu, bet tokius krepšelius paprastai daro iš sūdytos tešlos ir dažo aisingu smile.gif
Atsakyti
bet tada krepsiukai butu nevalgomi g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

iš pradžių atsakysiu į klausimus, o paskui jau pakomentuosiu jūsų darbus smile.gif

Ant torto piešiu aisingu. Jis man labai patinka, juo paišyti lengviau, nei kremu (bent jau man rolleyes.gif ).

Dėl ikrų. Darau pagal panašią technologiją, kaip Asseni nurodytoje nuorodoje. Receptukas čia. Darykit ikriukus į sveikatą smile.gif

jurate_b, gražus tortukas, kvepiantis vasara 4u.gif

adriu
, simpatiška boružėlė. Neseniai panašią nukpinau iš interneto į savo katalogą biggrin.gif

bliuskė, skaniai atrodo tortukas, niam, niam smile.gif Gal pas jus skanesnės braškės šiuo laiku, nes pas mus tai fui tongue.gif

Cipciuk, dalmantiniukai fainuoliukai thumbup.gif Nėra ką ir pridurti mirksiukas.gif

***Meskute***, nebloga lelytė. Tik sijono viršų reikėjo padaryti apvalesnį ir siauresnįmirksiukas.gif

loret30, taip ir norisi paragauti smile.gif Man irgi Napoleonas turi būti puoštas tik trupiniais - klasika rolleyes.gif

konvalija, fainas drugelis, gal tik reikėjo padaryti jį spalvingesnį smile.gif

gitule, originalus, spalvingas tortukas 4u.gif Bokalas thumbup.gif

Olesta, turi talentą lipdyti figūrėles wub.gif Kamuolys kaip tikras thumbup.gif

jav, dailūs, spalvingi tortai. Labai patiko idėja su saulute wub.gif

eiwile, skaniai atrodo tortukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kepejele @ 2010 03 29, 13:16)
gal galit pagelbet  ax.gif  noriu velykoms padaryt krepsiuku,bet nenoriu torto  noriu kad vidus butu tuscias,o ten pridet kiausinuku,su rankena,puosti beze..nezinau ar gerai paaiskinau....  nezinau is kokios teslos kepti,galvoju gal meduolines arba is tos kur grybukai kepami?  kaip viska sulipdyti?   ax.gif zodziu esu vaiksciojantis klaustukas  doh.gif  gal dar ir nuotraukyciu kas turit...   ax.gif

as turiu issisaugojus va toki krepseli velykom, jis is mielines teslos
krepselis
gal tiks
ir dar vienas
krepselis pagal glacce
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 29 kovo 2010 - 14:35
gal jau kur buvo sneketa, bet kazkaip neuztaikiau blush2.gif kaip apdoroti zalia kiausini, kad naudojant jo baltyma (pvz aisingui) sumazinti tikimybe kokia nors salmonezlioze susirgti ? kazkaip kai pazystamu tarpe buvo tokia liga nuo nevirto kiausinio, tai ziauriai bijau tokiu dalyku, o labai noriu aisinga isbandyti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 29, 14:29)
gal jau kur buvo sneketa, bet kazkaip neuztaikiau  blush2.gif kaip apdoroti zalia kiausini, kad naudojant jo baltyma (pvz aisingui) sumazinti tikimybe kokia nors salmonezlioze susirgti ? kazkaip kai pazystamu tarpe buvo tokia liga nuo nevirto kiausinio, tai ziauriai bijau tokiu dalyku, o labai noriu aisinga isbandyti  blush2.gif  blush2.gif

salmonezliozes bakterijos buna ne viduje o ant kiausinio luksto. Pati kiausini reikia gerai nuplaut, galima su soda. O kad dar tikimybe sumazint, tai nuvalyti papildomai spiritu arba degtine
Atsakyti
Sveikutes.Na,as irgi pareinu su savo dviem torciukais:
Biskvitas,plakta grietine su vaisiais ir zalatinu,dengta MMG.
user posted image
kitas cipsiuko medutis,grietinele,dengta cukrine mase.gaila negavau antgalio zolytei daryt,norejau kad realiau atrodytu traktorius javu lauke verysad.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 03 29, 15:25)
as turiu issisaugojus va toki krepseli velykom, jis is mielines teslos
krepselis
gal tiks
ir dar vienas
krepselis pagal glacce

dekui,tai butent tai ko as ir ieskojau... thumbup.gif DIDZIULIS ACIUUUUU!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, as su klausimu 4u.gif
Issiviriau MMG masei sirupa ( jau sudeta zelatina, aliejus ir kt. priedai ). Bet man ji tokia kartoka gavosi, nesuprantu kodel? Ir spalva tokia vos vos gelsva, tikiuosi, kad cia nuo zelatinos g.gif . r taip turi but, ar as kazka primaklinau? verysad.gif
Vinesa kokie tortukai bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 29 kovo 2010 - 14:50