Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(jurgitasta @ 2010 03 29, 14:49)
Sveikos mergaites, as su klausimu  4u.gif
Issiviriau MMG masei sirupa ( jau sudeta zelatina, aliejus ir kt. priedai ). Bet man ji tokia kartoka gavosi, nesuprantu kodel? Ir spalva tokia vos vos gelsva, tikiuosi, kad cia nuo zelatinos  g.gif . r taip turi but, ar as kazka primaklinau?  verysad.gif

Is tikro neragavau, tai apie skoni nieko negaliu pasakyt. Gal pylei alyvuogiu alieju, nes gali jis kartumo duot. O kas del spalvos, tai jo, siek tiek gelsva buna, bet cia nieko tokio
Atsakyti
Ateinu parodyk kelis tortukus, perziurejau, tai daug turiu nerodytu. Kadangi ne daznai prisedu prie Sm, tai kartais buna, kad radikalas neveikia, tai ir ikelt negaliu. Per ka dar keliat, nes va ir dabar ir 3 karto tik pasikrauna

Jogurtinis, MMg, aisingas, marcipanas, drozles
user posted image
user posted image

BEN 10
vaisinis su varskes kremu, MMG, marcipanas
user posted image

High school musical. Yra toks filmas, pasirodo.
Vaisinis su varskes kremu, MMG
user posted image

Zuviukas Nemo
Tortas su mascarpones kremu ir sokoladiniu bananiniu kremu, rudi ir balti biskvitai
Beze, marcipanas, MMG, sokoladas
user posted image
Atsakyti
Asseni,labai grazus torciukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
norejau paklaust su kuo aptepi tortus?kad taip lygiai apsidengia?as su sviestiniu ir kond.pienas,man nuo silumos jis skysta.nebezinau ka daryt?ir dariau jau antra karta su mascarpones suriu,nu nenori jis man stingti doh.gif nesuprantu,gal zalatinos mazai,bet dedu pagal recepta.dabar nusipirkau 250 BOOM uzrasyta,o prie geltonos rupios 100 BOOM, toks smulkus balksvas tipo stiprus,ne velnio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2010 03 29, 15:25)
Asseni,labai grazus torciukai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
norejau paklaust su kuo aptepi tortus?kad taip lygiai apsidengia?as su sviestiniu ir kond.pienas,man nuo silumos jis skysta.nebezinau ka daryt?ir dariau jau antra karta su mascarpones suriu,nu nenori jis man stingti  doh.gif nesuprantu,gal zalatinos mazai,bet dedu pagal recepta.dabar nusipirkau  250 BOOM uzrasyta,o prie geltonos rupios 100 BOOM, toks smulkus balksvas tipo stiprus,ne velnio  schmoll.gif

Aciu
As visus tortus aptepu sarlot kremu. Viskas super laikosi. Tai kad ir ne karsta cia pas mus, nezinau kaip pas Jus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2010 03 29, 15:25)

norejau paklaust su kuo aptepi tortus?kad taip lygiai apsidengia?as su sviestiniu ir kond.pienas,man nuo silumos jis skysta.nebezinau ka daryt?

As tik megeja,sitam reikale,bet ir man pradzioje iskildavo sita problema,dabar pries dengima mase,pasidarau tavo mineta sviestini krema,bet i ji,dar imaisau meducio tortu trupinuku,ir aptepu plonu sluoksniu torta,po to,palaikau vesiai,kad sustingtu,man tai tikras atradimas,lengvai pasidengia ir issilygina, svarbiausia nesuminksteja 4u.gif
Tortai,kaip visada visu nuostabus ir pakeliantis nuotaika 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Asseni, tortas" High school musical" tai man nerealiai gražuuuuuussss... wub.gif O filmas, tai patikėk irgi neralus lotuliukas.gif jei nematiai, pasižiūrėk thumbup.gif
Atsakyti
jo asseni kaip visada nuostabu. ir anam psl jau man tas traktorius koks gražus smile.gif o aš sviestiniu kremu aptepu, tada ,man labai blogai gaunasi, jau geriau grietinėlė, bet jau pradedu jos bijoti, kadasę išlydis, nes orai šiltėja. tai ir nebežinau kuo tuos tortus aptept, tai reiks bandyti šarlot kremą smile.gif
Atsakyti
As visus tortus pradzioje aptepu sarlot+medaus ar trapios teslos trupinukai. Islygina super. leidziu sustingt. Po to labai, labai labai milimetriniu sluoksniu aptepu kremu sarlot, kad mase priliptu ir nebutu oro pusliu.


Turiu viso aptepimo pazygsniui nuotraukas. Galiu imest

Aciu uz ivertinimus
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 03 29, 18:08)
As visus tortus pradzioje aptepu sarlot+medaus ar trapios teslos trupinukai. Islygina super. leidziu sustingt.  Po to labai, labai labai milimetriniu sluoksniu aptepu kremu sarlot, kad mase priliptu ir nebutu oro pusliu.
Turiu viso aptepimo pazygsniui nuotraukas. Galiu imest

Aciu uz ivertinimus


Oiiiiiii kaip būsiu dėkingas jei įmesi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 03 29, 17:08)
As visus tortus pradzioje aptepu sarlot+medaus ar trapios teslos trupinukai. Islygina super. leidziu sustingt.  Po to labai, labai labai milimetriniu sluoksniu aptepu kremu sarlot, kad mase priliptu ir nebutu oro pusliu.
Turiu viso aptepimo pazygsniui nuotraukas. Galiu imest

Aciu uz ivertinimus

Būtų neapsakomai gerai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Oj Vinesa, liuks Tavo tortai, dukrytė pažiūrėjo ir sako: mamyte Tu gal iškeptum broliukui tokį po trijų metų biggrin.gif tikrai labai šaunu, ratai kokie tikroviški thumbup.gif

Asseni, kaip visada 10 balų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 03 29, 15:16)


***Meskute***, nebloga lelytė. Tik sijono viršų reikėjo padaryti apvalesnį ir siauresnįmirksiukas.gif


Labai aciu uz pastabas 4u.gif
Atsakyti