Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Fortuncike @ 2010 03 30, 13:27)
Dianocka labai simpatiškas torčiukas  wub.gif

Mergaitės norėjau paklausti, ar į marcipaninę masę dedat cukraus pudros kai lipdot figūrėles ?  ax.gif

o kokią turi???? jei iš dasitos, tai nereikia nieko, tik dažus dedi ir lipdai 4u.gif

Dianočka, puiku thumbup.gif
Atsakyti
Kas kuruoja virsutine papuosim tema. Reiketu ideti Migles nuoroda kaip padaryti ikrus .
Atsakyti
Turiu kelis klausimukus, gal padėsit?
Kiek ilgai nesugenda marcipaninė masė ir Dasitos?
Ir kaip nudažyti baltą šokoladą milteliais-dažais, kad būtų skystas šokoladas ir galima būtų daryti aplikacijas? g.gif Nes visaip bandžiaus skiesti, ir tiesiogiai, ir su vandeniu (lyg netinka šokoladui) g.gif vis tiek man jis sukietėja, na ne skystas šokoladas išsilydo, o tokia potirštė masė doh.gif t.y. laisvai galiu kiaušinuką padaryti iš jos ir laiko formą, o man reikia per tiūbelę piešti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 03 30, 14:52)
Kas kuruoja virsutine papuosim tema. Reiketu ideti Migles nuoroda kaip padaryti ikrus .


ir ne tik šia...
anksčiau minejau,kad SOS temukej buvo pora nuorodu kaip tulpes daryti...dabar yra kaip viščiuka daryti......
bet kad niekas nesudeda..... verysad.gif

oi atsiprašau.... blush2.gif tulpes jau ydetos y viršutine temuke..... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 30 kovo 2010 - 14:47
Dasitos marcipanas negenda nežinau kiek laiko, aš vieną pakuotę turėjau praėmus nuo Kalėdų ir baigiau tik prieš savaitę.... jam absoliučiai nieko nenutiko, beždžionėlę lipdžiau ir mes jo nesuvalgėm, stovi spintutėj gražiausiai, be jokių pokyčių 4u.gif
Atsakyti
Aciu, uz atsakyma. Nakti iki 3 val skaitinejau jusu temutes...radau ir MMG biggrin.gif
Siandien dariau bandyma - beze. Pirmas sirupas parudavo, antras atrode gerai, tik kad pilant i baltymus susokinejo mazais rutuliukais gabaliukais.
Padariau morengiuku, dziusta. Bet ryztas nedingo biggrin.gif dar visvien bandysiu.
Aciu, Olestai uz pamokymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 03 30, 22:47)
Aciu, uz atsakyma. Nakti iki 3 val skaitinejau jusu temutes...radau ir MMG  biggrin.gif
Siandien dariau bandyma - beze. Pirmas sirupas parudavo, antras atrode gerai, tik kad pilant i baltymus susokinejo mazais rutuliukais gabaliukais.
Padariau morengiuku, dziusta. Bet ryztas nedingo  biggrin.gif  dar visvien bandysiu.
Aciu, Olestai uz pamokymus  4u.gif


Citrinos rugštelės įdėk labai nedaut, nesušoks tada mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, nuo kokios dengimo mases siulytumet pradeti pradedanciajai? 4u.gif Niekada nesau bandziusi. Idomu su kuria mase lengviausia dirbti ir maziausiai nesekmiu galima tiketis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2010 03 30, 23:17)
Merginos, nuo kokios dengimo mases siulytumet pradeti pradedanciajai?  4u.gif  Niekada nesau bandziusi. Idomu su kuria mase lengviausia dirbti ir maziausiai nesekmiu galima tiketis.  g.gif

aš pirmąja pradėjau daryt nuo tos MMG su gliukoze kur , gavosi iš pirmo karto 4u.gif , bet jauč iki čiki pagal receptą dariau, ten man rodos viršutinė papuošimų tema paskutinė žinutė 4u.gif , manau gali bandyti drąsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 30, 17:34)
Dasitos marcipanas negenda nežinau kiek laiko, aš vieną pakuotę turėjau praėmus nuo Kalėdų ir baigiau tik prieš savaitę.... jam absoliučiai nieko nenutiko, beždžionėlę lipdžiau ir mes jo nesuvalgėm, stovi spintutėj gražiausiai, be jokių pokyčių  4u.gif

Klausimas del marcipano: nieko netepat ranku ir panasiai? nes kai nudaziau ji, jis pradejo labai kibt prie ranku g.gif

Ir dar del cipciuko mases gelytems - nzn ka ne taip padariau, bet padarius is kart sudejau i maiseli, o paemus gabaliuka nedideli net nespejus iskociot jau buvo per kietas g.gif nesiseka man su ta mase doh.gif gal kazko daugiau det, kad ji butu minkstesne ir tik veliau sukietetu? ax.gif Patarkit prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2010 03 31, 00:27)
Klausimas del marcipano: nieko netepat ranku ir panasiai? nes kai nudaziau ji, jis pradejo labai kibt prie ranku  g.gif

Ir dar del cipciuko mases gelytems - nzn ka ne taip padariau, bet padarius is kart sudejau i maiseli, o paemus gabaliuka nedideli net nespejus iskociot jau buvo per kietas  g.gif  nesiseka man su ta mase doh.gif gal kazko daugiau det, kad ji butu minkstesne ir tik veliau sukietetu?  ax.gif Patarkit prasau  blush2.gif


as siek tiek pakrakmolinu rankas, kad nekibtu marcipanas. Bet labai mazai
Atsakyti
kai lipdau figūrėles iš marcipano, pasidedu šalia dubenį su vandeniu ir tiesiog kai pradeda kibti prie rankų, nusiplaunu rankas, nusisausinu ir toliau lipdau 4u.gif viskas čiki, masę nudažius nusiplaunu iš karto, tada pradėjus lipdyti nusiplaunu, nu žodžiu kai ima lipti prie rankų, plaunu rankas, ir tęsiu darbus 4u.gif
Atsakyti