Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir ne tik plepa toliau

turiu keleta klausimu , susijusiu su berniuku lytine branda, pavadinsime cia taip.Turintiems 3-6 m. globotinius berniukus, kuriems teko susisdurti su tam tikrais klausimais, prasau i mano AZ. labai reikia patarimo...
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2010 12 14, 12:03)
- Kodėl ūsai turi katiną. Kokiems ūsams labiau pasisekė, ar tiems, kur turi katiną, ar tiems , kur dėdę?


Geras! Jau galvojau kad maniškis su fantazija, bet pas mus ji tikrai arčiau žemės smile.gif
Labai gražu, neskubinkit nusileisti !
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2010 12 14, 12:03)


- Kodėl ūsai turi katiną. Kokiems ūsams labiau pasisekė, ar tiems, kur turi katiną, ar tiems , kur dėdę?.


tikriausia tiems, kur turi katiną. Tiems ūsams labiau pasisekė. Dėdė gali ir nusiskust biggrin.gif

o šiaip tai nu rudenio pradžios likau skolinga įsipareigojimą, prašymą. Po visų laidotuvių, po visokių kitokių nelaimių dabar jau esu laisva, ir norėčiau ( jei dar įmanoma) gauti tą diską. Pamečiau kontaktus blush2.gif .
Atsakyti

Dar iš šiandieninių šešiamečio pamąstymų:
Atbėgdamas: myliu, myliu , myliu
-O kas būna, kai tu sakai, kad myli, ką jauti?
- gera, jauku..
-O kas yra meilė?
- mamytė ir tėvelis
Atsakyti
pagaliau susiruosem ir aplankem seses ir brolius "grupeje" smile.gif vyresnioji taip dziugiai pakavo dovaneles,o nuvaziavo ir...pasijuto kaip darzelyje blink.gif labiau rupejo paciom "pasirodyti"...
man tik sirdis visai"susijauke",nes labiausiai susigraudino sesute/8 metu/...
mazosios dar nelabai ka supranta,jos tik du men.paimtos is seimos,tai gal ir namu neuzmirse verysad.gif broliukas vyriskai laikesi,toks mielas vaikis mirksiukas.gif

dar suzinojau,kad maniskes nei uz ka nenoretu,kad "seses gyventu musu namuose".
mazajai uztenka vyresneles,o vyresnele nenori "dalintis"mama ir teciu unsure.gif

nezinau,sirdis stoja,matant tuos vaikus/visus/ tuose namuose.
kaip jiems truksta namu silumos...ir kas tos vienkartines akcijos unsure.gif dalyvauju ir as jose,bet ar nuo to vaikai labiau supranta,kad reikia saugoti daiktus,zaislus-jie bendri,jie "niekeno" blink.gif sulauziau,o rytoj gal bus kiti,ai ...ir taip toliau...

ipratom pliuskus uzsideti...ir ne daugiau verysad.gif

O visom nuostabiom mamytem linkiu graziu svenciu newyear.gif ,linkiu sveikatos Jusu seimoms ir meiles,meiles...mylekite vieni kitus oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 23 gruodžio 2010 - 17:10
vakare prisedau prie laikrasciu...perskaiciau apie tuos ligoniukus vaikus verysad.gif
tai atsiimu zodzius apie blush2.gif akcijos.tiesiog prastai issireiskiau blush2.gif
Atsakyti
[quote=sri lanka,2010 12 23, 18:06]
"pagaliau susiruosem ir aplankem seses ir brolius "grupeje" smile.gif vyresnioji taip dziugiai pakavo dovaneles,o nuvaziavo ir...pasijuto kaip darzelyje blink.gif labiau rupejo paciom "pasirodyti"...
man tik sirdis visai"susijauke",nes labiausiai susigraudino sesute/8 metu/...
mazosios dar nelabai ka supranta,jos tik du men.paimtos is seimos,tai gal ir namu neuzmirse verysad.gif broliukas vyriskai laikesi,toks mielas vaikis mirksiukas.gif "

Mes parašėm laiškelius Kalėdų seneliui, kuriuose nupiešėm dovanėles, kurias senis turėtų nunešti nežinia kur esantiems mūsų broliukams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 24 gruodžio 2010 - 10:38

Mielosios,

Svarbiausia sekti paskui savo laimę,jeigu taip darysit išgrius sienos,atsivers durys ir pasaulis padarys viską kas įmanoma,kad suteiktų jums džiaugsmo.Nusistatykite,kas jums daugiausia suteikia laimės,pajuskit tai, gyvenkit tuo,alsuokit tuo ir būkit tokiomis.


Ramių jums švenčių.
Atsakyti
Širdžiai - ramybės, namams - taikos 4u.gif džiaugsmingų Kalėdų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mielosios su Kaledu stebuklu , daug kantrybes, daug meiles ir sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif .tegul pildosi musu ir musu vaiku svajones ir siekiai 4u.gif wub.gif

Nuosirdziausi linkejimai svenciu proga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramute53: 24 gruodžio 2010 - 20:37
Ramiu Kuciu,viltingu ,sviesiu Kaledu wub.gif ....apkabinu stipriai visas heart.gif
Atsakyti
Su Naujais metais,mielos kolegės smile.gif
Linkiu Jums didelės kantrybės,ištvermės,stiprios sveikatos ir jėgų.Ir dvigubo grįžtamojo ryšio wub.gif
Ateinu kaip pagyrų puodas-Pupa labai gražiai padeda Vyšniai mokytis.Jos aiškinimuose girdžiu save ir man tai patinka ax.gif
O pirmai pasišaukė Aguonytę į tualetą ir sako:saulute,mažule,matai kiek tu popieriaus privyniojai?Nereikia tiek daug,va kiek reikia atsiplėšt.Juk mamytė jį perka,pinigėlius moka,nereikia be reikalo mėtyt...
Ne visad pas mus taip "riužava" bet aš jaučiuosi tarsi grįžus namo
Atsakyti