Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir ne tik plepa toliau

sveikinimus jau priimu-nesikuklinkit,rašykit bis.gif
penktadienį jau parsivežu
dvi sesytes ir broliuką-nerealūs vaikai,įsimylėjau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 12 08, 13:29)
sveikinimus jau priimu-nesikuklinkit,rašykit  bis.gif
penktadienį jau  parsivežu
dvi sesytes ir broliuką-nerealūs vaikai,įsimylėjau  wub.gif

sveikinu, džiaugiuosi už Jus !!!! Bus nuostabios Kalėdos smile.gif
Atsakyti
Laba diena, ateinu pasiklausti, galbūt atsiras žinančių g.gif
Ar gali globotinis ir globėjas gyventi atskirai g.gif Globotinis šešiolikos metų.
Jau radau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 08 gruodžio 2010 - 17:04
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 12 08, 17:59)
Laba diena, ateinu pasiklausti, galbūt atsiras žinančių g.gif
Ar gali globotinis ir globėjas gyventi atskirai g.gif Globotinis šešiolikos metų.
Jau radau biggrin.gif

Nežinau, bet manyčiau logiška būtų, kad gali...nes tokio amžiaus žmonės jau išvyksta iš tėvų namų mokytis į kitus miestus. Tikiuosi, kad klausimas nekilo dėl nesugebėjimo sugyventi.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2010 12 09, 08:29)
Nežinau, bet manyčiau logiška būtų, kad gali...nes tokio amžiaus žmonės jau išvyksta iš tėvų namų mokytis į kitus miestus. Tikiuosi, kad klausimas nekilo dėl nesugebėjimo sugyventi.

Čia ne man klausimas kilo smile.gif
Man labai įdomus pasirodė pasiūlymas gyventi atskirai. Suprantu, kai vaikas išvažiuoja mokytis, bet gyvenant tam pačiam mieste gyventi atskirai g.gif Dar iškišant gyvent ne vieną, o su kita šeima g.gif .... Nežinau, aš tada nesuprantu kam išvis globėjas kaip toks reikalingas.
O pagal įstatymus gyventi atskirai gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 12 08, 02:29)
sveikinimus jau priimu-nesikuklinkit,rašykit  bis.gif
penktadienį jau  parsivežu
dvi sesytes ir broliuką-nerealūs vaikai,įsimylėjau  wub.gif


na,brangute,linkiu as jums/o labiausiai tau/stiprybes showoff.gif visai tavo seimynai oro_buckis.gif bukite sveiki ir laimingi...tikrai is visos sirdies:)
lauksim naujienu,kai tik rasi laisva sekunde lotuliukas.gif parasyk.

o mes kita savaite vaziuojam i svecius bigsmile.gif aplankysim seses ir broli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sri lanka: 09 gruodžio 2010 - 21:23
4u.gif stiprybės, kantrybės, teigiamų emocijų ir sveikatos sveikatėlės sveikatytės
Laukiam įspūdžių
Atsakyti
Mes jau namie.Laukiam grįžtant Pupos,eisim pietaut.Mažoji visą kelią glaudėsi ir abiem rankytėm įsikabinus laikėsi.
Atsakyti
kokio amžiaus visi 3? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 12 10, 13:52)
kokio amžiaus visi 3? 4u.gif



7,4
6
3
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 12 10, 18:31)


4u.gif 4u.gif 4u.gif ciau jusu vaikuciams. Sveikinimai ir jums 4u.gif
Atsakyti
Skiautele, kaip sekasi?

Mano dičkis pametė paskutinį priekinį dantuklą ir labai laukia pelytės. O "pelytė" krito nuo dienos nuovargio vos lopšinę sicypus....ryte - didžiulis nusivylimas pelytės aplaidumu. teko aiškinti apie pelių mažas kojas, kurios greit pavargsta ir t.t....
LAbai įsitraukia į pasakų pasaulį, norėčiau, kad artėtų prie realybės (lyg ir laikas jau, 6,5 m), neskatinu labai fantazijų, bet jos upe liejasi:
-Kodėl kiekvienas ilgas šešėlis turi savo stulpą arba pušį?
- Kodėl ūsai turi katiną. Kokiems ūsams labiau pasisekė, ar tiems, kur turi katiną, ar tiems , kur dėdę?. Vis neišsiskiria su įsivaizduojamu draugu. Tiesiogiai nebebendrauja, bet vis pasakoja, kap šis gyvena tai mėnulyje, tai kitam žemyne ir vis krūvą naujų nuotykiu patiria su šiuo "draugeliu"...
Ech, o mažiui pasaulis muzikoj ir varžtuose telpa. Čia man paprasčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 14 gruodžio 2010 - 11:04