Įkraunama...
Įkraunama...

Sriubos ,sriubytės

Sveikos mamytės,
Šiandiena viriau sriubą,ją pavadinau "Vasaros sriuba"
Į puodą įdėjau vištienos širdeles{prieš tai perjoviau jas išploviau,nuplikinau}
Tuomet supjausčiau morką,paviriau,sudėjau bulves{visas daržoves pjausčiau kūbeliais}
Supjausčiau papriką, paviriau sudėjau agurką{šviežią} supjausčiau pomidorą.
Sudėjau svogūno laiškus,kuokštelį petražolių,krapų
Pasūdžiau,įberiau pipirų.
Ir ,galiausia sudėjau aitriosios paprikos psę{supjausčiau}
Valgant šią sriubą uždariau{įdėjau}saldžios grietinėlės.

Skanaus 4u.gif -man ji patiko.
Atsakyti
Siūlau trintą žiedinių kopustų{kalafijorų} sriubą su pastarnokais

reikia:
svogūnų{pora galvučių}
česnako{pora skiltelių}
lauro lapų,
pastarnokų,
morka,
žiedinio kopūsto,
pipirų,
druskos
džiovintų pomidorų{nebūtinai},
sviesto,
pieno{250ml.}
Šiai sriubai reikia sultinio{aš,jį viriau ir pipirų,lapelių lauro,krapų,petražolių,morkos}


Puode įdedame sviestą,suberiame smulkintą česnaką,svogūną,pakepiname,tuomet sudedame sutarkuotą morką,pastarnoką.
Pakepiname apie dešimt min.
Paruošiame kalafiorą,sudedame į puodą.
Supilame sultinį,pieną{aš nepyliau pieno}
Įdedame lauro lapelį,pipirų.
Troškiname maždaug 25min{kol suminštėja kalafiorai}
Sudedame džiovintus pomidorus.,išimame lauro lapelį,
Pertriname sriubą su elekriniu trintuvu.
Valgome su skrudintu batonu.
Skanaus 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 06 25, 19:36)
Aš,noriu pasiūlyti sriubytę raudonųjų paprikų su apelsinais

QUOTE(regna @ 2010 07 07, 01:02)
Siūlau trintą žiedinių kopustų{kalafijorų} sriubą su pastarnokais

imantrias sriubas verdat- saunuole 4u.gif Galetumet ir foto i mesti siu savo gaminiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
kas liečia nuotraukyte būtinai įdėsiu,kai sutvarkysiu foto aparatą.

Dabar dė sriubų,kai į mano virtuvę patenka,pankolis,pastarnokas,aitrioji paprika,aš,prasimanau įvairių sriubų,

Šiandiena viriau žuvies sriubą {trintą}su raudonomis pupelėmis lęšiais ,pastarnokais

Ir taip:
atskirai išviriau pupelias{sriuba gaunasi tamsios spalvos,bet skonis neerialiai skanus}

Viriau žuvį{menkės galvą,ir uodegą}
Į puodą sudėjau pipirų ,svogūnų,morkų,salierų,lauro lapų.

Paviriau ant silpnos ugnies,kai kaulai išsiskyrė,nukėliau,išėmiau žuvį,daržoves.
Sultinį perpyliau per tankų sietelį,ir supyliau atgal į puodą.
Sudėjau į sultinį pastarnoką sudėjau svogūno laiskus,krapų pankolio,paviriau.
Per tą laiką nudyriau žuvies mėsytę nuo kaulų.
Nusunkiau raudonąsias pupeles.

Į buljoną supyliau skaldytus lęšius{jie verda labai trumpai}

Sudėjau žuvį,{bet neužviriau} sudėjau virtas raudonas pupeles.
Nukėlus nuo plytos puodą susmulkinau{elektriniu trintuvu}

Įbėriau muskato riešuto,baziliko,krapų.druskos.
Valgiau tirštą,bet sočią sriubą{įsidėjau pamidorų pastos į lėkštę}

Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Dalinuosi Skaldytų žirnių ir cukinijų sriubos receptu

user posted image

Mano mėgstamiausia sriuba vasaros metu.


--------------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
Norėčiau su Jumis pasidalinti labai skanios aštrios pomidorinės sriubytės receptu:
Receptas:
300g jautienos faršo;
Konservuoti pomidorai be odelės savo sultyse (vienas didelis 850g indelis, arba du po 400g);
Konservuotos raudonosios pupelės 400g;
1 nedidelis svogūnas;
2 skiltelės česnako;
1 nedidelis čili pipiras (aš parduotuvėje neradau, tai dėjau maltų aitriųjų raudonųjų paprikų);
1 nedidelė paprika;
Prieskonių pagal skonį;
Pomidorų padažas;
"Worcester" padažas;
Tabasco padažas.
0,5 kubelio jautienos sultinio.
Nedidelis gabalėlis fermentinio sūrio.

Paruošimas:
Į keptuvėje įkaitintą aliejų dedame jautienos faršą ir kepiname ~10 minučių. Tuomet dedame į keptuvę smulkiai supjaustytus svogūnus ir pakepame dar 5 minutes.
Konservuotus pomidorus sumalame (aš perkošiau per sietelį) ir pilame į puodą, kuriame virsime sriubą. Smulkiai supjaustome papriką, česnaką (taip pat galima malti, o ne pjasutyti) ir beriame į puodą kartu su konservuotais pomidorais.
Taip pat kartu sudedame ir pakepintą jautienos faršą su svogūnais bei konservuotas raudonasias pupeles. Puodą statome ant vidutinės ugnies, visą masę gerai išmaišome, jei per sausa - galima įpilti šiek tiek vandens. Troškinant pilame pomidorų padažą, suberiame prieskonius - druską, maltų pipirų, jautienos prieskonių ir pan. (pagal skonį). Ypatingai skonio prideda 0,5 kubelio jautienos sultinio. Aš dar pyliau "Walcester'io" ir Tabasco padažų.
Prieskoniais ir padažais paskanintą sriubą uždengiame dangčiu ir verdame dar 10 minučių.
Sriuba patiekiama su smulkiai tarkuotu sūriu ir česnakine bandele (galima pirkti parduotuvėje, arba pasigaminti patiems). Aš šį kartą naudojau tiesiog prancūzišką batoną.

SKANAUS smile.gif

user posted image

user posted image

P.s. Nuotraukos mano asmeninės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junciukas: 20 liepos 2010 - 07:57
QUOTE(Junciukas @ 2010 07 20, 08:56)
Norėčiau su Jumis pasidalinti labai skanios aštrios pomidorinės sriubytės receptu:

Uoj, šitokią sriubytę gaminuosi jau senai, tikras skanumėlis bigsmile.gif
Tik mes ją vadinam "Čili aštia sriubyte" tongue.gif Pabaigai galima užbert porą šviežių baziliko lapeli, super wub.gif
Atsakyti
Na gi saunuoles,ar nei viena nezinot GAN BEI CITY pomidoru sriubytes su visteina receptuko? wub.gif
Atsakyti
[quote=Junciukas,2010 07 20, 08:56]
Norėčiau su Jumis pasidalinti labai skanios aštrios pomidorinės sriubytės receptu:


Sriubyte fantastiska - isbandziau, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, galiu ir as pasiulyti savo sriubyte kuria visi labai giria.

Taigi...
reiktu:
1 didelio poro,
3 dideliu svogunu,
200g farso,
2,5 indeliu lydyto surelio(paprasto be priedu),
pipiru drusko baziliko ir mairuno

taigi farsa dedame i keptuve ir kepame kol lengvai apskrus,pabarstome pipirais ir druska tuomet supjaustome pora i keturias dalis ir susmulkiname, dedam i keptuve troskiname kol suminkstes po kokiu 10 min dedame taip pat supjaustyta svoguna ir vel troskiname kol ir porai ir svogunai bu minksti. Galime ipilti truputeli vandens. Velgi truputeli druskos ir pipiru. Kai suminsteja darzoves ipilkime vandens apie litra. Ji turi buti tirsta. Kuomet vanduo uzverda reikia po truputeli vis maisant deti lydyta sureli. Kai suris issilydo ir vanduo uzverda pabarstykite baziliku ir mairunu. viskas. skanaus. thumbup.gif

tikrai paprasta ir beprotiskai skanu. drinks_cheers.gif

Jei kam kils klausimu rasykit i az.


Atsakyti
Sveikos, štai šiandien viriau tokią pomidorų sriubą, visi pirštelius laižė smile.gif
taigi reikės:
1l. pomidorų sulčių;
0.5l. vandens;
1 morka;
3 svogūnai;
visa didelė galva česnakų;
vištienos krūtinėlė (galima dėti ir kiaulienos ir vištienos faršą ar kokią kitą turimą mėsytę);
5 nulupti dideli pomidorai;
vištienos sultinio kubelis;
2 geri šaukštai grietinės;
baziliko prieskoniai, pipirai, druska, cukrus, čili pipirai (jei norite).

Pirmiausiai apsikepinkite smulkiai supjaustytą mėsą, tada kitoje keptuvėje pakepinkite svogūnus, morką(tarkuotą), česnakus (smulkiai supjaustytus, išspaustus arba sutarkuotus). Kai viskas pakempa į šią keptuvę suberiame mėsą ir supjaustytus kubeliais nulupus pomidorus. Keptuvę uždengiame ir viską patroškiname. Suberti bazilikus, druską, pipiriukus, čili (jei norite), šaukštelį cukraus (mažiau, jei visai nebėrėte čili). Puode užvedame vandenį su sultinio kubeliu, supilame pomidorų sultis, užverdame. Tada supilame į puodą viską iš keptuvės ir verdame 10-15 minučių. Pabaigoje įdėti grietinės, išmaišyti. Niam, niam... Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birstoniete: 02 rugpjūčio 2010 - 19:26
QUOTE(aguonele @ 2010 03 30, 15:17)

niam niam thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti