Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 10 08, 17:46)
Jei dar reikia, aš galiu paieškoti  4u.gif jei darbas pas Česnulienę, tai galiu pasakyti, kad ji įdomumo ieško  biggrin.gif  kai viskas būna paprastai,tvarkingai, aiškiai tai parašo, na 7-8, daugiau ne. Bent mano grupėje tai buvo taip

o tu cia praeitais metais rasei si darba? smile.gif kiek parase ji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 10 11, 23:01)
Kas čia su bibliotekos el. sistema, ar man vienai nenori veikti?  g.gif

Atsakyti
Laba 4u.gif smile.gif , noreciau paklausti gal kurios esate pirmame kurse, dariusios sociologijos paskaitai apklausa, su pasirinktos problemos pristatyu, klausimynu ir kt.? Jei taip atsiusciau darbo pradini vaianta, nes noriu truputi pasiklausti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikus paneles.Gal yra lituanisciu, kurios turi atlikta stilistikos uzduoti pas Petroniene. Uzduotis susijusi su tuo, kad reikia susirasti pavyzdziu su ivairiais kalbos netikslumais ir neaiskumais, bei paaiskinti jas. smile.gif lb skubiai reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas iš Jūsų turi FF 4 kurso pedagoginės praktikos atliktas užduotis, bei jomis galėtų pasidalinti, norisi turėti prieš akis bent kokį pavyzdį prieš rašant. g.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri sociologė arba ikimokyklinio ugdymo studentė turi kiekybinę koduotę? Labai labai reikia. 4u.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, kad įlindau į jaukią jūsų temukę, bet gal kuri studentė galėtų papasakoti kaip nuo stoties kokiu autobusu ar troleibusu būtų galima pasiekti VPU Studentų 39 , KOKS BŪTŲ SUSTOJIMAS, ieškojau inete, bet kažkaip nesėkmingai, man ten vyks kursai, būčiau labai dėkinga už info, galite rašyti ir į až., klausiu, nes esu nevilnietė.
Atsakyti
Stotelė gali būti Pedagoginis universitetas arba Geležinio vilko ( priklausomai nuo to, iš kurios pusės atvažiuosit). O tiesioginio autobuso/troleibuso man regis nėra g.gif
Atsakyti
Sveikos panos,

Esu pirmo kurso ikimokyklinės ugdymo pedagogikos magistro studentė. Dirbu kūdikių namuose su mažais vaikučiais nuo 6mėn iki 1,5 metų.

Iškilo problema su mokslais ax.gif


Niekaip nesugalvoju magistrinio temos, kad būtų susijusi su mano darbu.

blush2.gif

Iš anksto dėkoju....
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Alright, jungiuosi ir as.. Nors VPU jau baigiau, bet visai neseniai, ir tikriausiai galeciau padeti vienu ar kitu klausimu biggrin.gif Tik ne apie Chemija ir IT.. haha Baigiau anglu filologija.
Atsakyti
Labas visoms, pirkciau, konspektus ir bet kokia visa naudinga II, III kurso medziaga is studijuojanciu lietuviu filologija:)
Atsakyti
Aš taip pat norėčiau paprašyti pasidalinti I, II kurso magistrantūros vystymosi psichologijos studijų medžiaga (dėl kainos sutarsime).
Atsakyti