Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

Sveiki ir sveikos,

gal yra filosofiją studijuojančių ar baigusių? Reikia mažytės pagalbos blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas iš Jūsų turi FF 4 kurso pedagoginės praktikos atliktas užduotis, bei jomis galėtų pasidalinti, norisi turėti prieš akis bent kokį pavyzdį prieš rašant. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karikaliuba: 11 sausio 2012 - 19:07
QUOTE(Karikaliuba @ 2012 01 11, 20:07)
Sveikos,

Gal kas iš Jūsų turi FF 4 kurso pedagoginės praktikos atliktas užduotis, bei jomis galėtų pasidalinti, norisi turėti prieš akis bent kokį pavyzdį prieš rašant.  g.gif

pRISIDEDU PRIE PAIESKOS SOCIOLOGIJOS PRAKTIKOS blush2.gif
Atsakyti
Sveikos paneles. gal kuri nors turite baigiamuju pedagogikos ir psixologijos egzaminu bet kokia informacija? klausimus, medziaga itd? buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaiptu @ 2012 01 06, 00:28)
Sveikos, gal kas laikėte bendrosios ir socialinės psichologijos egzaminą pas A. Dževečką?

kazkada laikiau. nera sunku. net ir nusirasyti galima biggrin.gif nors as esu labai baile, bet net ir man pavyko lotuliukas.gif

QUOTE(princesik89 @ 2012 01 16, 17:59)
Sveikos paneles. gal kuri nors turite baigiamuju pedagogikos ir psixologijos egzaminu bet kokia informacija? klausimus, medziaga itd? buciau labai dekinga smile.gif

kazkur turejau... reiktu pasiknisti dokomentuose, gal atrasciau g.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas galetu parodyti kaip praktika rasyti atliekant mokykloje? verysad.gif
(Sociolog. spec.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 22 sausio 2012 - 13:56
Sveikos, gal kam iš lituanisčių reikia knygų? parduodu visas studijų metais sukauptas knygas, kurios man nebereikalingos. Visa info až. 4u.gif


Bėje, kažkuri klausė dėl baigiamųjų egzų klausimų, tai aš turiu, jei dar reikia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2012 01 20, 12:55)
kazkada laikiau. nera sunku. net ir nusirasyti galima  biggrin.gif  nors as esu labai baile, bet net ir man pavyko  lotuliukas.gif
kazkur turejau... reiktu pasiknisti dokomentuose, gal atrasciau  g.gif

gal galetum paieskoti ? smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės, kiek Jūsų čia daug:)


gal kas pas kleniauską darė plakatą su gimp ir inscape programa?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Priimsit i buri?

Jus radau tik baigdama IV kursa... o gaila... doh.gif
Mokausi socialinius mokslus, bet lyg dabar kazkaip kitaip vadinasi biggrin.gif


Rasau praktikos darba, ir prireike kokio nors pavyzdzio, gal kas is esanciu ar jau baigusiu turit koki failiuka su praktikos darbu blush2.gif ir galetumet pasidalinti? ax.gif



QUOTE(princesik89 @ 2012 01 16, 18:59)
Sveikos paneles. gal kuri nors turite baigiamuju pedagogikos ir psixologijos egzaminu bet kokia informacija? klausimus, medziaga itd? buciau labai dekinga smile.gif


turiu klausimus nebent, speru yra internete nemazai, prisitaikytum kokia laisvai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asterra: 03 vasario 2012 - 14:26
QUOTE(asterra @ 2012 02 03, 14:26)

turiu klausimus nebent, speru yra internete nemazai, prisitaikytum kokia laisvai

pedagogikos klausimai yra internete 4u.gif o psichologijos berods duoda g.gif
Atsakyti
Tai ar turit kas nors kokia praktikos ataskaita? Bet kokia, siu arba praeitu, gal net uzpraeitu metu tiktu ax.gif

Jei nesunku pasidalinkit blush2.gif

labai labai reikia unsure.gif nes jau laikas spaudzia...

Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti