Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

QUOTE(kaaa @ 2010 06 04, 12:23)
Labas,
laikydama egzamina, girdejau, kaip viena panele gynesi pas Andriuli kursini, tai gana paprastu dalyku klausinejo. Norejau paklausti, ar laikei jau lietuvos konstitucine, lyg ir planavai?  4u.gif


laikiau vakar. bet rezultatu dar nezinau
Papildyta:
QUOTE(zorina @ 2010 06 04, 12:26)
Pasakyk pas kokius gali rinktis nes mums tai antram reikejo rasyti bet jei bus R. Kuodi ekonomikos ar administracine pas E. Sakalauska tai imki negalvodama nei pas viena gintis tikrai nereikia tai sutaupysi laiko  drinks_cheers.gif


kaip suprantu tai galima is tu dalyku kurie tam kurse yra tai pirmam kurse man yra Konstitucinė teisė (Lietuvos), Teisės teorija,Psichologija, Retorika, Informacijos paieška, Filosofija, Logika ir mokslo metodologija, Specialybės kalba, Teisės istorija, Informatika, Lietuvos teisėsaugos institucijos, Dokumentalistika. tai va is situ turbut ir rinktis reikia. o antro kurso tai pasirinkau seimos teises kursini pas Langi.


Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2010 06 04, 14:36)
laikiau vakar. bet rezultatu dar nezinau
Papildyta:
kaip suprantu tai galima is tu dalyku kurie tam kurse yra tai pirmam kurse man yra Konstitucinė teisė (Lietuvos), Teisės teorija,Psichologija,  Retorika, Informacijos paieška, Filosofija,  Logika ir mokslo metodologija, Specialybės kalba, Teisės istorija, Informatika, Lietuvos teisėsaugos institucijos, Dokumentalistika. tai va is situ turbut ir rinktis reikia. o antro kurso tai pasirinkau seimos teises kursini pas Langi.

Idomu kiek jums kursiniu reikia mum tai tik du antram ir treciam kurse treciam rinkausi informatika irgi rekomenduoju tikrai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zorina @ 2010 06 04, 19:23)
Idomu kiek jums kursiniu reikia mum tai tik du antram ir treciam kurse treciam rinkausi informatika irgi rekomenduoju tikrai labai gerai  thumbup.gif


o man tris reikia pirmam, antram ir treciam. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidoshele: 04 birželio 2010 - 20:03
QUOTE(waidoshele @ 2010 06 04, 21:03)
o man tris reikia pirmam, antram ir treciam.  ax.gif


Is visu rasytu man labaiausiai patiko informatika pas Naujikiene jei ji yra tai rekomenduoju rinktis pas ja drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaa @ 2010 06 04, 14:04)
Gal ne paslaptis, pas ka gynetes?  smile.gif

anokia cia paslaptis lotuliukas.gif pas T. Blinstrubi 4u.gif
Atsakyti
Parduodu:

1. Lyginamosios konstitucinės teisės konspektus (kaip žinia, šio dalyko vadovėlio nėra, tad tie konspektai - išties vertingas dalykas) - 10 Lt

2. Lietuvos konstitucinės teisės konspektus - 10 Lt

3. Baudžiamosios teisės + baudžiamojo proceso konspektus (komplektas) - 10 Lt

4. Baudžiamosios teisės atspausdintus konspektus (spec. dalies; LAT nutarimai, skaidrės, straipsniai, išspręstų uždavinių pavyzdžiai), su šiokiais tokiais pabraukymais, komentarais - 7 Lt

5. Civilinės teisės uždavinyną su tam tikrais pavyzdžiais, kaip spręsti uždavinius (prievolių teisė) - 7 Lt
Atsakyti
Sveikutes, zinau, kad vasara ir kad kitos jau laukia diplomu, bet pasidalinkit nuomone dar karteli, kas lengviau: konflikto pagrindai ar zemes teise? ir kokia Jusu nuomone del baigiamuju civiline ar administracine rinktis?
Sveikinu visas islaikiusias baigiamuosius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2010 06 06, 09:28)
Sveikutes, zinau, kad vasara ir kad kitos jau laukia diplomu, bet pasidalinkit nuomone dar karteli, kas lengviau: konflikto pagrindai ar zemes teise? ir kokia Jusu nuomone del baigiamuju civiline ar administracine rinktis?
Sveikinu visas islaikiusias baigiamuosius  4u.gif


AT 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai nuoširdžiai prašau patarimų dėl magistro studijų MRU. Dėl neakivaizdinių (ištęstinių) studijų. VILNIUJE.

Mane domina šios programos:
-Savivaldos institucijų administravimas;
-Viešasis administravimas:

1)Aplinkos apsaugos administravimas
2)Veiklos auditas
3)Švietimo įstaigų administravimas
4)Sveikatos apsaugos įstaigų administravimas
5) Tarptautinio turizmo administravimas
6)Žmogiškųjų išteklių vadyba
7)Socialinė politika ir administravimas (SPF);
(neapsisprendžiu dėl specializacijų - nes neturiu jokios info, kuri būti naudingiausia, lengviausia ir pan..; tik žinau, kad veiklos auditas atkrenta iškart, nes ten reikia matematikos.)

O galbūt dar ką nors rekomenduotumėte iš Politikos ir vadybos fakulteto? Kur gana lengva mokytis ir apsiginti magistra?

Esu baigusi politikos mokslus, bet ne MRU, todėl net nenutuokiu, kas ir kaip čia vyksta. Kažkokį supratimą turiu apie viešąjį administravimą, tačiau įdomu, kaip MRU viskas vyksta, ar lengva, kaip dėstytojai, atsiskaitymai, dalyvavimas, mokymasis.. tuo labiau, kad nesu tiesiogiai susidūrus su neakivaizdinėm studijom, kiti lb vargsta su jom..

LABAI LABAI lauksiu atsakymų, kad ir trumpų! Galbūt kada ir aš galėsiu jums pagelbėti!

DĖKUI iš anksto..

Galit rašyti man asmeniškai el paštu: trenktuole@gmail.com arba čia.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2010 06 06, 09:28)
Sveikutes, zinau, kad vasara ir kad kitos jau laukia diplomu, bet pasidalinkit nuomone dar karteli, kas lengviau: konflikto pagrindai ar zemes teise? ir kokia Jusu nuomone del baigiamuju civiline ar administracine rinktis?
Sveikinu visas islaikiusias baigiamuosius  4u.gif

Labutis man tai sake kad nelengvas konfliktu pagrindu testas buvo laikiau zemes teise tai nesunku buvo del baigiamuju apsisprendziau imti at drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti