Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

QUOTE(Pilnamete @ 2010 05 31, 17:38)
Aciu mergaites  bigsmile.gif  destytojas irgi parase laiskeli, kad uztenka CK 3 knygos ir pazymejo dar kuriu daliu is jos nereik  bigsmile.gif
Dar kart aciu, optimistiskai nuteiket  4u.gif


Niu va, matot jokių konspektų ir nereikia thumbup.gif Oho, dar ir nereikia kažko iš 3-ios knygos bigsmile.gif Nu jau lengviau būti nebegali- o kad visi tokie egzaminai būtų biggrin.gif blush2.gif Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau paprasyti pagalbos ax.gif gal kas is siemet baigianciu eis i universiteta parasu ant atsiskaitymo lapelio rinktis, tai paprasysiu gal ir man surinks, nes is Klaipedos tik del parasu i Vilniu vaziuoti nelabai iseina verysad.gif jei kas galetu padeti parasykite i AZ, atsiusciau savo lapa blush2.gif
Atsakyti
sakykit gal kuri zinote kaip vyksta lietuvos konstitucines teises egzas? labai bijau sio egzamino. ar labai sunku?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2010 06 01, 13:05)
sakykit gal kuri zinote kaip vyksta lietuvos konstitucines teises egzas? labai bijau sio egzamino. ar labai sunku?

Taigi nuo destytyrojo viskas priklauso.
Ar kai laikiau buvo 2 ar 3 atviri klausimai, pamenu tik, kad vienas apie referendumus kazkas buvo ax.gif
Is tikruju tai visas temas pagal programa mokejau, tik kaikurias daugiau, kaikurias maziau.
O vat kai laikiau lyginamaja tai buvau iskalusi kaip reikiant, gavau 8 ir buvau baisiai patenkinta biggrin.gif
Papildyta:
Merginos, priminkit kaip su kursiniu gynimu - ar destytojui laiska rasyti su klausimu ar leidzia gintis ir jei taip tai kada (ir po kiek laiko toki laiska rasyt) ar destytojas pats i mruni pasta parasys?
Praeitais metais man destytojas is karto pasake kada ateiti, o dabar tik pas referente uzregistravau ir nezinau ka toliau daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 06 01, 13:17)
Taigi nuo destytyrojo viskas priklauso.
Ar kai laikiau buvo 2 ar 3 atviri klausimai, pamenu tik, kad vienas apie referendumus kazkas buvo  ax.gif
Is tikruju tai visas temas pagal programa mokejau, tik kaikurias daugiau, kaikurias maziau.
O vat kai laikiau lyginamaja tai buvau iskalusi kaip reikiant, gavau 8 ir buvau baisiai patenkinta  biggrin.gif
Papildyta:
Merginos, priminkit kaip su kursiniu gynimu - ar destytojui laiska rasyti su klausimu ar leidzia gintis ir jei taip tai kada (ir po kiek laiko toki laiska rasyt) ar destytojas pats i mruni pasta parasys?
Praeitais metais man destytojas is karto pasake kada ateiti, o dabar tik pas referente uzregistravau ir nezinau ka toliau daryti  doh.gif



sveika, na, uz poros savaiciu gali rasyti destytojui arba referentei, paskays ar jau gali atvykti ar dar neperziurejo dest tavo darbo. su vienu is teises filosofijos katedros tai tasiausi ilgai, referente parase, kad galiu gintis, dest jokios zinios i mano kokius keturis laiskus, tada variau per jo budejima ir pasigyniau. sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2010 06 01, 13:49)
sveika, na, uz poros savaiciu gali rasyti destytojui arba referentei, paskays ar jau gali atvykti ar dar neperziurejo dest tavo darbo. su vienu is teises filosofijos katedros tai tasiausi ilgai, referente parase, kad galiu gintis, dest jokios zinios i mano kokius keturis laiskus, tada variau per jo budejima ir pasigyniau. sekmes smile.gif

as pora savaiciu laukti negaliu, nes terminas baigsis lotuliukas.gif Raso, kad per 10 dienu turi perziureti, tai jauciu uz kokios savaites nuo registravimo jau reikia pradeti rasyti biggrin.gif
Atsakyti
Sumąsčiau vieną dieną, kad magistro noriu teisės. Kadangi su darbu neįmanoma suderinti mokslų, o ir noro nėra kasdien paskaitose sėdėti galvoju apie MRU teisę ir valdymą. Kiek girdėjau, patogus grafikas šeštadienias, nėra sesijų, neužlaiko ilgai.
Bet gąsdina, kad teisę mokiausi tik semestrą, t.y. stosiu iš nesusijusios specialybės. Abejonės kankina, kad nepavešiu, visgi ypatingų žinių teisėje nėra unsure.gif O gal tų papildomų vienerių metų užtenka?
Gal yra panašiai studijuojančių ar besiruošiančių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 01, 19:09)
Sumąsčiau vieną dieną, kad magistro noriu teisės. Kadangi su darbu neįmanoma suderinti mokslų, o ir noro nėra kasdien paskaitose sėdėti galvoju apie MRU teisę ir valdymą. Kiek girdėjau, patogus grafikas šeštadienias, nėra sesijų, neužlaiko ilgai.
Bet gąsdina, kad teisę mokiausi tik semestrą, t.y. stosiu iš nesusijusios specialybės. Abejonės kankina, kad nepavešiu, visgi ypatingų žinių teisėje nėra  unsure.gif O gal tų papildomų vienerių metų užtenka?
Gal yra panašiai studijuojančių ar besiruošiančių?  smile.gif

o jus cia del saves norit ar ateiti kazka planuojat susijusio dirbti?
Nes tik su teises magistru, bet be tokio pat bakalauro daugeli taisiniu darbu negalesite dirbti (kaip notaro, teisejo ,advokato ir pan. pobudzio).
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(Cinside @ 2010 06 01, 18:09)
Sumąsčiau vieną dieną, kad magistro noriu teisės. Kadangi su darbu neįmanoma suderinti mokslų, o ir noro nėra kasdien paskaitose sėdėti galvoju apie MRU teisę ir valdymą. Kiek girdėjau, patogus grafikas šeštadienias, nėra sesijų, neužlaiko ilgai.
Bet gąsdina, kad teisę mokiausi tik semestrą, t.y. stosiu iš nesusijusios specialybės. Abejonės kankina, kad nepavešiu, visgi ypatingų žinių teisėje nėra  unsure.gif O gal tų papildomų vienerių metų užtenka?
Gal yra panašiai studijuojančių ar besiruošiančių?  smile.gif


Aš irgi to paties noriu ir planuoju šiemet stoti smile.gif Kaip supratau, reikia stoti iškart į papildomas studijas, kurios trunka metus. O baigus šias studijas be skolų, mokslai tęsiami magistrantūroje. Bent man taip aiškino. Bet dabar galvoju, o jei skolų turėsi, kas tada... g.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 06 01, 18:36)
o jus cia del saves norit ar ateiti kazka planuojat susijusio dirbti?
Nes tik su teises magistru, bet be tokio pat bakalauro daugeli taisiniu darbu negalesite dirbti (kaip notaro, teisejo ,advokato ir pan. pobudzio).


Briunete, gal gali pakonsultuoti? Kaip ten dėl tu papildomų/magistro studijų? Čia kaip ir naujovė MRU, nes anksčiau būdavo išlyginamosios. Ar čia as pats? g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 06 01, 18:36)
o jus cia del saves norit ar ateiti kazka planuojat susijusio dirbti?
Nes tik su teises magistru, bet be tokio pat bakalauro daugeli taisiniu darbu negalesite dirbti (kaip notaro, teisejo ,advokato ir pan. pobudzio).

Teisininke tikrai būti nenoriu. Noriu žinių, nes teisinės žinios visur praverčia, tiek profesinėje srityje, tiek gyvenime. O be to, ekonomika + teisė puikus pagalbininkas karjeros laiptais kopti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(miau @ 2010 06 02, 11:46)
Sveikos
Aš irgi to paties noriu ir planuoju šiemet stoti  smile.gif  Kaip supratau, reikia stoti iškart į papildomas studijas, kurios trunka metus. O baigus šias studijas be skolų, mokslai tęsiami magistrantūroje. Bent man taip aiškino. Bet dabar galvoju, o jei skolų turėsi, kas tada...  g.gif

Tai taip, tik klausimas ar nepasikeis magistro kaina po tų metų (ar dabar stojant iš tokia ir liks) ir ar tikrai šeštadieniais tos papildomos studijos vyks (dar nepasidomėjau šituo). Bet stot ir aš noriu. Ir draugę prikalbint baigių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 02 birželio 2010 - 17:15
paaiškinkit prašau, ar ištęstinės studijos - tai neakivaizdinės?
rašo, kad magistro ištęstinių trukmė - 2 metai, o prie tvarkaraščių randu tik 3 semestrus. ar po to pusmetis yra magistrinio rašymui? unsure.gif
Įstojus iki kada reikia sumokėti įmoką už pirmą semestrą?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 02, 17:14)
Tai taip, tik klausimas ar nepasikeis magistro kaina po tų metų (ar dabar stojant iš tokia ir liks) ir ar tikrai šeštadieniais tos papildomos studijos vyks (dar nepasidomėjau šituo). Bet stot ir aš noriu. Ir draugę prikalbint baigių  biggrin.gif


Tai ir aš su jumis į kompaniją ax.gif
Atsakyti