Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

QUOTE(šifonyte @ 2010 04 22, 22:59)
as dariau rasaliniu ant to tokio siek tiek permatomo popieriaus, tai tikrai isdziusta ir netepa smile.gif

Radau Daukšos g. Popieriaus parduotuvėj daug visokių spalvų kalkės thumbup.gif
Ir rašaliniu printeriu viskas čiki atsispausdino thumbup.gif
Vienas rūpestėlis kaip ir atpuolė karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 04 24, 14:22)
Bet na ir brangus tie ranku darbo pakvietimai Kaune.. Be 5lt nerasi, o pakvietimu reik bent 15lt tai va ir susidaro vien uz pakvietimus 65lt, o kur dar stalo korteles...  g.gif kur rasti pigiau?


5lt brangu g.gif Kiek aš sumokėjau už visokius popieriukus, vokus, klijus, kalkes ir visokius kitokius mažmožius kvietimų dekoravimui, kur dalis taip ir liko nepanaudota, tai bijau savo išlaidas iš viso skaičiuot, nes gavosi jei ne trigubai, tai tikrai bent jau dvigubai brangiau doh.gif O kur dar tiek krapštymosi, kiek sugadinau, kol tinkamai pasidariau, ko noriu... Jei dar kartą tekėčiau, jau žinočiau kas ir kaip, o kai pirmą kartą bandai pats išrast dviratį, tai š... gaunasi. Na bet kas nori originalumo, tai tenka už tai ir nemažai paklot. O paprastų kvietimų tai pilnos maximos po 2-3 Lt, kam kišenė neleidžia, tai reik pagalvot, ar iš viso to reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 04 24, 11:22)
Bet na ir brangus tie ranku darbo pakvietimai Kaune.. Be 5lt nerasi, o pakvietimu reik bent 15lt tai va ir susidaro vien uz pakvietimus 65lt, o kur dar stalo korteles...  g.gif
kur rasti pigiau?

airijoje ranku darbo pakvietimu kaina prasideda nuo 4 euru... panasi kaina ir man iseina, jeigu kruopsciai atliekamas darbelis mirksiukas.gif galima juos ir daug pigiau padaryti ir paprasciau... kaina butu apie 2eurus (su lietuviskom kanceliarinem prekem turbut apie 2lt kainuotu --- zinant popieriaus ir raisteliu kainas lietuvoje) bigsmile.gif taip kad viskas imanoma 4u.gif
QUOTE(lelijava @ 2010 04 24, 13:16)
<...>dar tiek krapštymosi, kiek sugadinau, kol tinkamai pasidariau, ko noriu... Jei dar kartą tekėčiau, jau žinočiau kas ir kaip<...>

kiek suprantu - pati dareisi kvietimus? 4u.gif gal turi nuotraukeliu pasirodyti blush2.gif
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 25, 18:24)
jei rasciau tai ko noriu, manau pirkciau.. <...>

kad butu lengviau susitarti su mergaitemis, kurios daro ranku darbo kvietimus - galetum paieskoti pvz is googles ir pasitarus pasidaryti panasius kvietimus tada mirksiukas.gif bent jau as taip darau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 19 kovo 2012 - 21:41
[url=http://s05.radikal.ru/i178/1005/9f/b322f0373459.jpg]user posted image

o cia musiskiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astiti: 01 gegužės 2010 - 17:39
Labutis visoms, pasizvalgiau, pasidairiau cia visur ir "sukonstravau" seses vestuvems stai tokius pakvietimus.
Asmeniskai man tai jie labai fainuciai, o jau sesei kaip patiko wub.gif
Savikaina gavosi tikrai nedidele, kazkur +- 4.50 vnt. O darbo tai gana daug ideta, viska milimetru atstumu dejau, klijavau, karpiau bigsmile.gif
Stai jie.
Specialiai dar ir vokus tokius pacius pirkau.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 05 04, 15:38)
kokia saunuole --- pasirodyk ka...  4u.gif

jau kazkur rodziausi ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(blondzy @ 2010 05 04, 13:43)
Sveikutes, pati kelioms draugems vestuvinius kvietimus dariau, gal ka sudomins, gal kokiu minciu kils  blush2.gif

labai grazus neperkrauti kvietimai 4u.gif
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 04, 14:47)
jau kazkur rodziausi  ax.gif

man labai patinka armonikos tipo atvirukai - labai grazu... o ir spalvos graziai patinktos ir suderintos 4u.gif
Atsakyti
Kaunietės, kas ieškot kvietimukų, mačiau Daukšos g., tokioj mažoj parduotuvėlėj. Jie patys pagamina, kokių nori, bet kaina gan nemaža man pasirodė - aš apžiūrinėjau labai dailų kvietimą, šampaninės spalvos, su išpjaustytu ornamentu, viduj plonu popierium, tai preliminarią kainą man pasakė aštuonis Lt. Kai pradėjau klausinėt, kodėl taip brangu, nes kvietimas nedidelis, tai paaiškino, kad kaina priklausytų nuo popieriaus. Tai va, pasidalinu info. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Na va, ir as prisedau ruosti savo pakvietimus... galgalesite man padeti? cia kazkur buvo ikelusi internetini pakvietima, t.y. sukurta tinklapi. Ten labai graziai buvo viskas aprasyta - dabar niekaip nerandu, nors tu ka... va taip ir buna - kai nereikia - tai pilna ideju ir viska randi, o kai reikia - viskas kazur dingsta... sad.gif buciau dekinga jei imestume ta nuorodele.... blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal toliau dalinkimės mintimis apie kvietimų idėjas:)

Beje, mačiau Kaune, raudondvario plente yra tokia parduotuvėlė, turi visokių spalvų kaspinėlių, ir tokių visokių puošnių juostelių - jei kas ieškot 4u.gif
Atsakyti
Kaspinėlių ir juostelių galima ir prie buvusio Dainavosprekybos centro nusipirkt. Ir ne tik juostelių, yra ir įv. gėlyčių ir papuošimų, nemažas pasirinkimas.Čia Kaune.
Atsakyti
o stai tokie pakvietimai gavosi man smile.gif
user posted image
Atsakyti