Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

QUOTE(Hottea @ 2010 05 14, 22:39)
Redata, labai dailu bigsmile.gif  Kaip ta sablona ispjaustete? Nesete firmai? rolleyes.gif


taip nesem kad ispjaustytu su lazeriu
Atsakyti
QUOTE(redata @ 2010 05 14, 22:30)
o stai tokie pakvietimai gavosi man smile.gif

http://public.fotki....-pakvietim.html

Labai labai gražu, tik su tuo kaspinėliu aš tai kažką kitaip daryčiau ax.gif arba risčiau per visą kvietimo ilgį (juk jis prilaiko viduj tekstą, ar ne?) ir tikrai trumpinčiau tuos kabančius galiukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 05 15, 08:40)
Labai labai gražu, tik su tuo kaspinėliu aš tai kažką kitaip daryčiau  ax.gif  arba risčiau per visą kvietimo ilgį (juk jis prilaiko viduj tekstą, ar ne?) ir tikrai trumpinčiau tuos kabančius galiukus  ax.gif


Taip kaspinelis prilaiko lapeli viduje.

Hottea, vieno pakvietimo kaina gavosi apie 4litus panašiai
Atsakyti
Na ką, rodau savo kvietimus smile.gif.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Dėkui smile.gif. Dėl kaspinėlio tai aš irgi gerokai galvą sukau, kol susukau biggrin.gif biggrin.gif, čia jį reikia siūti - pirma pasiūni pagrindą, kuris užsimauna ant kvietimo, paskui horizontalųjį kaspiniuką, kuri prisiūni prie pagrindinio, ir galiausiai tą mažąjį kaspiniuką perlenki per abu, ir užsiūni. Na ir užmauni siuvinį ant kvietimo biggrin.gif. Ai dar prieš užmaunant reikia išlyginti kaspinėlį smile.gif.
Va taip biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 19 gegužės 2010 - 18:50
QUOTE(konkreciai @ 2010 05 22, 20:22)
Ant kokio popieriaus spausdinate kvietimo tekstą? Ant to vadinamojo sviestinio?

Ant čiut storesnio nei paprastas popierius spausdinimui.
Išmatavimai 15*15 cm
Atsakyti
symet madoje tokei iskilimai. netgi zinau, kur skaiciau, apievestuves.... nenoriu reklamuoti.
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Žalioms vestuvėms:

user posted image

Kvietimas arba galima naudoti ir kaip sveikinimo atviruką bei prie jo - vokelis pinigams mirksiukas.gif

Na ir dar tokie kvietimukai ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutės. Na aš gaminau gaminau pagaliau baigiau savo kvietimus, ilgokai laiko prie jų praleidau.. ax.gif
Idedu Jūsų vertinimamas ir norėčiau išgirsti nuomone. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(filmukas @ 2010 05 23, 21:31)
symet madoje tokei iskilimai. netgi zinau, kur skaiciau, apievestuves.... nenoriu reklamuoti.

Ar ne apie tokius iškilimus rašote g.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 27 gegužės 2010 - 11:17
Man visada buvo smalsu kaip tuos iskilimus padaro g.gif
Jei ne paslaptis, pasakykite kas cia per technika ir kokiu irankiu daroma 4u.gif
Atsakyti