Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

QUOTE(Elenora @ 2012 07 23, 14:31)
Na, įkišu nosį pasirodyt mūsiškius kvietimus. Esu be proto patenkinta ir tikrai labai labai nuoširdžiai rekomenduoju Iloną iš InStudijawink.gif Be galo šiltas, nuoširdus ir kruopštus žmogus, pilnas tūkstančių idėjų.

Sėkmės renkantis  cool.gif

groozis wub.gif

kiek kaina/vnt. isejo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 07 24, 13:14)
groozis wub.gif
kiek kaina/vnt. isejo? blush2.gif

Dėkui bigsmile.gif

15 Lt/vnt. Mano galva, daugoka.. Bet rankų darbas. 100%. O pati jaučiu, kad verti kiekvieno išleisto pinigo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2012 07 23, 15:31)
Na, įkišu nosį pasirodyt mūsiškius kvietimus. Esu be proto patenkinta ir tikrai labai labai nuoširdžiai rekomenduoju Iloną iš InStudijawink.gif Be galo šiltas, nuoširdus ir kruopštus žmogus, pilnas tūkstančių idėjų.

Sėkmės renkantis  cool.gif



Nuostabūs wub.gif Tiesiog trūksta žodžių!
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2012 07 23, 15:31)
Na, įkišu nosį pasirodyt mūsiškius kvietimus. Esu be proto patenkinta ir tikrai labai labai nuoširdžiai rekomenduoju Iloną iš InStudijawink.gif Be galo šiltas, nuoširdus ir kruopštus žmogus, pilnas tūkstančių idėjų.

Sėkmės renkantis  cool.gif


Ilonos darbai visi nuostabūs wub.gif
Atsakyti
o tevams darote vienodus pakvietimus kaip ir visiems? ar kazka asmeniskaiu rasote?
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 07 25, 18:24)
o tevams darote vienodus pakvietimus kaip ir visiems? ar kazka asmeniskaiu rasote?

Mes darėme tokius pat rolleyes.gif
Atsakyti
dali kvietimu atidave draugu pora , o kiek truko tai pati dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 07 25, 19:24)
o tevams darote vienodus pakvietimus kaip ir visiems? ar kazka asmeniskaiu rasote?

Tokius pat, tik uz ant voko ( nes ideti buvo i auksinius vokus) paraseme Teveliams 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, rodausi musu pakvietimus-pasus smile.gif cia tik pavyzdys smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

situos siusim seimos ir geriausiems draugams prisijungti prie musu kipre, vakarinei daliai, kai grysim, bandysiu kazka daryti pati smile.gif
Atsakyti
Gal kam nors patiks ir tiks wink.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
musu kvietimai i alyvines vestuves smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal galetu kas nors padeti isversti, nes visiskai galva nedirba... doh.gif

Ceremony at 5pm in the Eros sea front Gazebo followed by cocktail reception & onto restaurant for a wedding meal of traditional Greek Meze and celebration

Ceremonija Ivyks 17val. Eros palapineje prie juros............. uztrigau ir nezinau kaip teisingai lietuviskai parasyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergina_: 02 rugpjūčio 2012 - 00:22