Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai kvietimai

QUOTE(Mergina_ @ 2012 08 02, 01:22)
Sveikos, gal galetu kas nors padeti isversti, nes visiskai galva nedirba... doh.gif

Ceremony at 5pm in the Eros sea front Gazebo followed by cocktail reception & onto restaurant for a wedding meal of traditional Greek Meze and celebration

Ceremonija Ivyks 17val. Eros palapineje prie juros............. uztrigau ir nezinau kaip teisingai lietuviskai parasyti...



Ceremonijos pradzia 17 val Eros pavesineje prie juros, po kurios seka kokteiliai, bei restorane patiekiami tradiciniai graiku 'meze' patiekalai.
gal kas tiks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katemiau @ 2012 08 10, 01:20)
Ceremonijos pradzia 17 val Eros pavesineje prie juros, po kurios seka kokteiliai, bei restorane patiekiami tradiciniai graiku 'meze' patiekalai.
gal kas tiks wink.gif



aciu labai, bet jau issiunciau... doh.gif o skambetu puikiai smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
o stai cia musu pakvietimai...nesu jais labai patenkinta, bet...yra kaip yra....
user posted image

user posted image

teksta rasiau visiems skirtinga...
Tevams vienaip, seneliams kitaip, sesems dar kitaip, artimiems draugams dar kitaip, pusbroliui dar kitaip....
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
kreipiuosi i tas, kurios pacios darosi pakvietimus...

as noriu tokiu:
user posted image

bet kiek rasiau, jie man kainuotu 10-14 Lt/vnt. doh.gif
galvoju pati darytis, nors toli grazu ne auksaranke, greiciau atvirksciai, bet ant tokio dalyko, kur tik paziures ir numes mesti 300 Lt. man atrodo nelogiska blush2.gif

didziausia problema man cia atrodo grazus sriftas...is kur jus parsisiunciat juos? nes kur Word'e yra man nepatinka...o gal tiesiog eiti i spaustuve ir atspaudins...ar uzsisakyti is kieno nors maketavima...tiesiog nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 08 24, 10:25)


Tikrai pilnas internetas graziu sriftu, parsisiunti isidedi i font folderi ir naudojiesi.
Sekmes! manau tikrai pavyks paciai viska pasidaryti.
Atsakyti
Daug elegantisku pakvietimu yra Vilniuje CUPe ispudziu saloje, ten turiu 15 proc nuolaida, nes jau ne viena karta uzsakau, tikrai verta, Italiski.Man labai patinka
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na as irgi perskaicius jusu temute pradejau mastyt apie pakvietimus. Kol kas turiu ideja (labai paprastuciai galima sakyti tradiciniai kvietimai su perristu kaspinuku), susiradau internete kaip reikia kaspinukus risti, nusiziurejau parduotuvese tinkamo popieriaus, tuoj internete uzsisakysiu kaspinukus...

Bet nesuprantu kaip reikia atspausdinti viska. Pas mane bus pakvietimai perlenkiami kaip atvirute, tai niekaip nesuprantu kaip reiks atspausdint jeigu noriu ant virselio uzraso, o tas popierius atvirutes visvien storesnis, tai kazi ar printeris ims ji g.gif

I vidu tai zadu tiesiog iklijuoti atskira popieriaus lapa su atspausdintu tekstu, bet va su kokia programa tuos pavinguriavimus kampuciuose daryti tai nesuprantu g.gif

Ir kaip manot, ar geriau kaspinuka risti per visa ilgi taip kad ir vidinej pusej butu, ar tik priekyje? As galvoju, kad gal risant per visa geriau issilaiko? mes zadam pastu siusti savo kvietimus...

Gal jau patyrusios galit padet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SweGirl @ 2012 09 01, 10:37)


Yra stampai tokie, galima juos naudoti, esu nusipirkusi, bet dar nebandziau arba lipdukus galima naudoti smile.gif
va ka radau smile.gif

http://www.paper-sou...tml?id=FWMA34xb
Atsakyti
tam kad graziai su antspaudais dekoruoti reikia siek tiek igudziu ir papildomu medziagu, rasalo ir paduko antspaudui klijuoti. Pigiausias budas dekoruoti kvietimus yra peel off lipdukai. ju buna ir raidziu ir skaiciu ir ornamentu. paprastai sidabrines ir auksines spalvos.
http://www.spalvunam...-ring-gold.html

va tokio tipo kaip pvz sie vestuviniai ziedai. lipdukai suteiks dar ir reljefa sioki toki. smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
QUOTE(Agnutytea @ 2012 08 28, 16:57)
Mūsų kvietimai buvo tokie. Patys darėm ir rezultatu likom patenkinti  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 03 rugsėjo 2012 - 07:48
Labai gražūs jūsų kvietimukai smile.gif
Aš sau dariausi tokius:
user posted image
Atsakyti