Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skrybelaitės, skarelės - tema nr. 9

QUOTE(tute28 @ 2010 05 07, 16:52)
Svarbu labai norėti ir bandyt ir tikrai gausis. Raštelis ir pačios suknytės aprašymas čia
http://club.osinka.r...54655?&start=75
Pirmoj žinutėj kur 1,2,3 reikspausti. Ten visi paaiškinimai. Jei norėsi nerti ir kas nesigaus, parašyk, paaiškinsiu  mirksiukas.gif

Labai dėkui už nuorodą 4u.gif , reikės susikaupt ir imtis darbų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 07, 16:52)
Man ir labai fainas  drinks_cheers.gif Tik apačioj reik siaurint, nes išplatėja apačia. O tas man nepatinka  schmoll.gif Nėriau pirmą kart tokį raštą ir nelabai gražiai gaunasi sudurimas. Per visą kepšą įstrižai. Tai reiks galvot, kaip pagražint. g.gif

O man norisi platinti. Gal labai sutrauktai nėrei? Vat aš galvoju kad kitą kai darysiu tai pagal raštą dvi pynelės kilpos ir tada eina stulpelis, tai kas antrą galvoju dėti dvi pynelės kilpos ir tada po vienos pynelės kilpos. nepamenu kuri čia dar norėjo tokią nerti, jeigu nesupratot apie ką aš sakykit pabraižysiu mirksiukas.gif

QUOTE(doviile @ 2010 05 07, 21:57)
labai dailus Jusu kepuriukai, bet kad visi mergaitems, negi berniukam niekas neneriat? labai noreciau kokiu ideju nuziuret sunenui vasarinei kepurytei

Yra yra, pasidairyk po temas mirksiukas.gif

QUOTE(doviile @ 2010 05 07, 22:15)
aha si labai daili, bet man per sudetinga, esu megeja tik  blush2.gif

ji nėra sudėtinga, bet reikalauja kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 05 08, 09:21)
O man norisi platinti. Gal labai sutrauktai nėrei? Vat aš galvoju kad kitą kai darysiu tai pagal raštą dvi pynelės kilpos ir tada eina stulpelis, tai kas antrą galvoju dėti dvi pynelės kilpos ir tada po vienos pynelės kilpos. nepamenu kuri čia dar norėjo tokią nerti, jeigu nesupratot apie ką aš sakykit pabraižysiu  mirksiukas.gif

Ar mees apie tą patį raštą kalbam? g.gif Kad pas mane nėra pinelės kilpelių....
Šiaip kaip kam patinka. Man gražiau kai prigludę prie ausyčių, tai tam ir siaurinu, nes kitaip gaunasi kaip skrybėliuko kraštas, atstojęs.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 08 gegužės 2010 - 11:07
QUOTE(tute28 @ 2010 05 08, 12:07)
Ar mees apie tą patį raštą kalbam?  g.gif Kad pas mane nėra pinelės kilpelių....
Šiaip kaip kam patinka. Man gražiau kai prigludę prie ausyčių, tai tam ir siaurinu, nes kitaip gaunasi kaip skrybėliuko kraštas, atstojęs.
user posted image

Aha. ten apačioje kur eina pati pirma eilė, ten tos pynelės kilpos. Aš kai cypy cypu dariau pagal tą raštą, gavosi biškiuką tamproka, ale kadangi nėriau poros mėnesių leliui, tai gavosi naujagimio apimtims tai ir nebeardžiau. Man šis raštas patiko vien todėl, kad mažam vaikučiui nenorėjau kad būtų kiauraraštis ax.gif Dabar fotikas kraunasi, vėliau įkelsiu nuotrauką. Kadangi nežinom kas gims tai reikėjo neutralaus kažko. Tai kepuriuką dariau baltą su raudonom boružėlėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2010 05 08, 09:59)
Sveikutes 4u.gif

cia mano mazosios pavasarine kepuryte  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Labai grazu,koks cia rastelis g.gif
Atsakyti
Merginos padėkit, nesuprantu to rusiško aprašymo, kaip reikia platint

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2010 05 08, 15:13)
Merginos padėkit, nesuprantu to rusiško aprašymo, kaip reikia platint

user posted image

Tuoj pabandysiu paaiškint
Jei gerai įžiūriu tai pati
1 eilė neriasi su vienu užmetumu 15 stulpelių
2 eilė. Į pirmą akį neriasi st. su užm 1 p.k. tada 1 p.k. ir 1 st. su užm neriasi praleidus 1 akį. (Žodžiu šis raštas kartojasi į kas antrą akį)
3 eilė. Pynelės kilpa apkabinama dviejų st su užm tada viena pynelės kilpa ir vėl į sekanti laisva akis apkabinama dviejų stulpelių su užm
4 eilė. Kartojasi viskas tas pats kas ir terčioje eilėje, tik apsikabina ne po 2 o po tris st su užm
5 eilė. Kartojasi 4 eilė, tik ne po vieną o po dvi p. k. neriasi
6 eilė. kartojasi 5 eilė, tik apsikabina ne po 3, o po 4 st su vienu užm
7 eilė. Kartoasi 6 eilė, tik dedasi po tris p. k.
Ir tokiu pačiu principu seka 8 eilė. Žodžiu taip palaipsniui didinasi iki reikiamo dydžio.
Ar supratai ką nors? Jeigu ne aiškiai paaiškinau, sakyk, pabandysiu pabraižyti
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2010 05 08, 13:13)
Merginos padėkit, nesuprantu to rusiško aprašymo, kaip reikia platint

user posted image
Paspausk ant nuotraukos, ten parodyta viskas.Aiškiau nebegali būt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o neriant skrybelaite, tai nunerus jus krakmolinat, kad taip stovetu kai priklauso tas brilius ar cia kazkaip specialiai nert reikia jas g.gif
Atsakyti
Toks klausimėlis ..... Ar visada plaunat nunertas kepšas?
Atsakyti
Sveikos.
Labai grazus visu darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 08, 20:15)
Toks klausimėlis ..... Ar visada plaunat nunertas kepšas?

aš niekad neplaunu ax.gif
Atsakyti