Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skrybelaitės, skarelės - tema nr. 9

QUOTE(tute28 @ 2010 05 09, 18:55)
Ryt bandysiu papaišyti ir įdėsiu čia.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ačiū, labai lauksiu 4u.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2010 05 09, 19:30)
sveikos

sakau gal cia pagelbesite. Is praeitos vasaros mano merginai dar tinka balta medvilnine kepuryte, bet beda tame, kad atsirado tokios rudos demes. Gulejo maiselyje, net nezinau is kur tos demes sad.gif Bandziau pamerkti i spalvotu skalbiniu demiu isemeja. Visiems rubams isimu demes, bet cia neisima sad.gif I ACE bijau merkti, ar nesugadinsiu, nes nezinau kaip reguoka MAXI siulai, ir zinoma reiktu nuardyti visus papuosimus nes ACE visas spalvas nuimtu....gal dar zinote kokiu priemoniu?


As panasias demes isimu su amway firmos balikliu. jis neblukina spalvu ir puikia isima demes.
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2010 05 09, 18:30)
sveikos

sakau gal cia pagelbesite. Is praeitos vasaros mano merginai dar tinka balta medvilnine kepuryte, bet beda tame, kad atsirado tokios rudos demes. Gulejo maiselyje, net nezinau is kur tos demes sad.gif Bandziau pamerkti i spalvotu skalbiniu demiu isemeja. Visiems rubams isimu demes, bet cia neisima sad.gif I ACE bijau merkti, ar nesugadinsiu, nes nezinau kaip reguoka MAXI siulai, ir zinoma reiktu nuardyti visus papuosimus nes ACE visas spalvas nuimtu....gal dar zinote kokiu priemoniu?


o su paprastu ukisku muilu su tulzim nebandei? ismuilint ir palikti kokiam pusvalandziui. pato siek tiek patrinti ir is 4u.gif skalauti, tik skalauti reikia labai gerai, ir dziovinti naturaliai (negalima ant radiatoriaus)
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 09, 16:46)
Savaitgalio darbelis  ax.gif

user posted image

Ir dar viena tokia pati, jau matyta
user posted image

Jau kaip nuobodu nert tokias pačias  doh.gif Ir jaučiu reiks dar kelių tokių unsure.gif



Gal ir pirmosios schemutę turi? Matau,kad nesudėtingas raštukas, bet aš dar mažai patirties turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 05 09, 20:14)
o su paprastu ukisku muilu su tulzim nebandei? ismuilint ir palikti kokiam pusvalandziui. pato siek tiek patrinti ir is 4u.gif skalauti, tik skalauti reikia labai gerai, ir dziovinti naturaliai (negalima ant radiatoriaus)


nebandziau,

bandau su ACE, sugadinsiu sugadinsiu, teks nauja nert
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 09, 17:46)
Savaitgalio darbelis  ax.gif

user posted image

Ir dar viena tokia pati, jau matyta
user posted image

Jau kaip nuobodu nert tokias pačias  doh.gif Ir jaučiu reiks dar kelių tokių unsure.gif



man abi kepurytės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
žiūriu ir niekaip neapsisprendžiu kurią pirmą savo mažajai nunerti.
tokios abi gražios 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Maja* @ 2010 05 09, 19:51)
Tute, jau kaip patiko tas kepuriukas baltas su zalsvu, ar galėtum bisški paaiškinti, kaip tas krastelis zalsvas neriasi, ziurejau nuorodas, bet nelabai man daejo  ax.gif  blush2.gif



ir jei dar paaiškintum kaip gėlytę nėriai, tai iš vis būtų thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Bandau paaiškinti.... rolleyes.gif
Nuneriam įprastai blyną kokio reikia dydžio. Aš nėriau stulpeliais su užmetimu. Kaip nerti tinklelį šachmatinį gal jau neaiškinsiu g.gif Neriam juo tiek, kur norit kad būtų ta karbatka biggrin.gif Vadinsiu ją taip.
Tada neriam tą karbatką (čia foto tinklelis tik ne šachmatinis)
user posted image

Tada ja atverčiam į save ir neriam vėl tinklelį. Tik jau dabar ne šachmatinį, o visą kiaurą. Keturias eiles. Tada vėl karbatką. Vėl atverčiam ją ir vėl tinklelį. Karbatkų galima kiek nori nert.

user posted image

Karbatkos raštas.
user posted image
Tik aš paskutinę eilę nėriau stulpelis su užmetimu, viena p.k, stulpelis su užmetimu, viena pinutės kilpelė. Tada kita eilė kilpelės iš 3 p.k


Papildyta:
Ir gėlytė. Papaišiau schemutę, gal ką suprasit tongue.gif Nuneriat tiek, kiek nupiešiau, tada tas pats karbatkų raštelis. Galima įdėt viduriuką spalvotą, galima kaip aš kaip kuokelius padariau. Juos nėriau 9 p.k prijungiu, vėl 9 p.k prijungiu.

user posted imageuser posted image

karsta.gif 100 kart lengviau nerti, negu aiškinti. Prasta iš manęs mokytoja biggrin.gif Gal suprasit. Jei kas dar neaišku, klauskit mirksiukas.gif

P.S visos nuotraukos paspaudus pasididina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 10 gegužės 2010 - 00:20
QUOTE(Laura_online @ 2010 05 09, 18:30)
sveikos

sakau gal cia pagelbesite. Is praeitos vasaros mano merginai dar tinka balta medvilnine kepuryte, bet beda tame, kad atsirado tokios rudos demes. Gulejo maiselyje, net nezinau is kur tos demes sad.gif Bandziau pamerkti i spalvotu skalbiniu demiu isemeja. Visiems rubams isimu demes, bet cia neisima sad.gif I ACE bijau merkti, ar nesugadinsiu, nes nezinau kaip reguoka MAXI siulai, ir zinoma reiktu nuardyti visus papuosimus nes ACE visas spalvas nuimtu....gal dar zinote kokiu priemoniu?

Aš išvis namuose ACE net nenaudoju. Mes seniai naudojam automobilinę chemiją, su ja ir baldus ir drabužių dėmes išvalom. Perkom pilstomą, kur būna automobilių salonams valyti. Tai be problemų išvalo visas dėmes ir neblukina drabužių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 10, 00:18)
Jei kas dar neaišku, klauskit  mirksiukas.gif

Reiks ir man tokia pabandyt,labai jau grazi wub.gif

Gal kas patars kaip nert krasteli,kad va taip uzsiriestu,kaip sitoj nuotraukytej? blush2.gif cia
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 10, 00:18)
user posted image
Bandau paaiškinti....  rolleyes.gif
Nuneriam įprastai blyną kokio reikia dydžio. Aš nėriau stulpeliais su užmetimu. Kaip nerti tinklelį šachmatinį gal jau neaiškinsiu  g.gif Neriam juo tiek, kur norit kad būtų ta karbatka  biggrin.gif Vadinsiu ją taip.
Tada neriam tą karbatką (čia foto tinklelis tik ne šachmatinis)
user posted image

Tada ja atverčiam į save ir neriam vėl tinklelį. Tik jau dabar ne šachmatinį, o visą kiaurą. Keturias eiles. Tada vėl karbatką. Vėl atverčiam ją ir vėl tinklelį. Karbatkų galima kiek nori nert.

user posted image

Karbatkos raštas.
user posted image
Tik aš paskutinę eilę nėriau stulpelis su užmetimu, viena p.k, stulpelis su užmetimu, viena pinutės kilpelė. Tada kita eilė kilpelės iš 3 p.k
Papildyta:
Ir gėlytė. Papaišiau schemutę, gal ką suprasit  tongue.gif Nuneriat tiek, kiek nupiešiau, tada tas pats karbatkų raštelis. Galima įdėt viduriuką spalvotą, galima kaip aš kaip kuokelius padariau. Juos nėriau 9 p.k prijungiu, vėl 9 p.k prijungiu.

user posted imageuser posted image

karsta.gif  100 kart lengviau nerti, negu aiškinti. Prasta iš manęs mokytoja  biggrin.gif Gal suprasit. Jei kas dar neaišku, klauskit  mirksiukas.gif

P.S visos nuotraukos paspaudus pasididina

Ačiū Tute, viską supratau thumbup.gif wub.gif

Tada dar klausimėlis, kaip sukneles priekis neriamas, tas trikampelis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 10 gegužės 2010 - 09:11
QUOTE(tute28 @ 2010 05 09, 17:46)
Savaitgalio darbelis  ax.gif

user posted image

Ir dar viena tokia pati, jau matyta
user posted image

Jau kaip nuobodu nert tokias pačias  doh.gif Ir jaučiu reiks dar kelių tokių unsure.gif



labai gražios kepurytės. Ypatingai patiko balta biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui Tute, labai aiškiai viską paaiškinai 4u.gif
dabar belieka tik į darbą kibti
Atsakyti