Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

QUOTE(1cesna1 @ 2010 03 27, 22:32)
Sielos Sparnai, ačiū už namučius, kurie labai informatyvūs  sokiai.gif
Et irnesakyk.gif Aš tik gatavą reikalą patobulinau šiek tiek ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 26, 13:06)
Dar dvi mankštos parsisiuntimui:
Jillian-Michaels-No-More-Trouble-Zones-Workout
Parsisiunčiau, kątik pažiūrėjau. Ką aš galiu pasakyt, tik blink.gif Ta mūsų teta Jillian nejuokauja, nu išprotėjus moterytė ana biggrin.gif Man bežiūrint jau raumenys skaudėjo biggrin.gif Bet, išbandysiu cool.gif Jeigu išgyvensiu - įteiksiu sau medalį cool.gif
Atsakyti
Labas rytas,sveikuole-stipruoles:) As jau pradejau antraji Jillian lygi,tai viltingai tikejausi,kad nebus taip sunku,bet ojojojoj.... laugh.gif Visgi nepasiduodu ir tikiuos,kad jau 10karta 2lygis bus jau lengvesnis showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(1cesna1 @ 2010 03 27, 23:32)
Lady_A, kaip savijauta  bigsmile.gif ?

Šiandien man antroji dienikė su Jillian  thumbup.gif. Oi nereali mergiotė  thumbup.gif. Rankos, kojos dreba. Super!!!

Jauciuosi taip, lyg vakar buciau neblogai sportavus thumbup.gif Nes anksciau kiek sportuodavau, tai budavo labiau cardio treniruotes su Leslie Sansone arba trumputes po 15 minuciu is serijos "I want that body/arms/abs/legs", tai Jillian cia driokstelejo bigsmile.gif
Atsakyti
Del suniuko po kolkas dar nieko, sake mate zmones prie Siaures miestelio Kaune, na gal atsiras, jau trecia diena kaip jos nera, visi, net svetimi labai pergyvena. Jeigu pamatysit kazka panasaus i ja tai pasaukit vardu Kaja, jeigu atsilieps, tai skambinkit siuo umeriu ir seimininkai jos is karto atvaziuos, net atlygis skelbiamas, o cia numeriukas: 867003232, 860439461 galite skambinti bet kuriuo paros metu. 4u.gif
Atsakyti
As jau ipusejau II lygi ir visai jau nebesunku, tik kazi ka akaimynai galvoja apacioj, kai pradedu ta pratima, kur sukinet i prieki ir atgal reikia i zeme isiremus lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Na ka, antra diena su Jillian siek tiek lengvesne, bet jauciu kuno pamaudenimus, tai smagu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

tai va, vakar tinginiavau doh.gif todel siandien yra tik 4d.II lygyje su Jillian ir 1000 su stepperiu rolleyes.gif

siandien toks tinginys irgi buvo,bet prisiverciau,jauciu,kad orai veikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2010 03 28, 20:37)
Sveikutes,

tai va, vakar tinginiavau  doh.gif todel siandien yra tik 4d.II lygyje su Jillian ir 1000 su stepperiu  rolleyes.gif

siandien toks tinginys irgi buvo,bet prisiverciau,jauciu,kad orai veikia  ax.gif

Tingeti negarbinga ir negrazu rolleyes.gif Bet as savaitgali irgi tinginiausiu, vaziuosiu pas tevus kiausiniu valgyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_A @ 2010 03 28, 20:49)
Tingeti negarbinga ir negrazu rolleyes.gif  Bet as savaitgali irgi tinginiausiu, vaziuosiu pas tevus kiausiniu valgyt ax.gif

as irgi speju,kad kita savaitgaly teks praleist kokia diena,bet ziuresiu,gal kartais pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 03 28, 16:15)
tik kazi ka akaimynai galvoja apacioj, kai pradedu ta pratima, kur sukinet i prieki ir atgal reikia i zeme isiremus

Man tas pats, vis apie kaimynus pagalvoju doh.gif Na, bet juk šokinėti namuose neuždrausta rolleyes.gif biggrin.gif

Aš šiandien padariau Jillian 1 lygį ir Turbo Jam 30 min. treniruotę. Visa šlapia dabar, bet savijauta thumbup.gif Dar pora dienų 1 lygyje ir keliausiu į antrą. Tik gaila svarelių nebeturiu, namuose po 2 kg kilnojau, o dabar tenka tuščiom rankom unsure.gif Reiks gal nusipirkti kokių vandens bambalių biggrin.gif

Beje, dar iš Jillian treniruočių rekomenduoju jos Banish fat boost metabolism. Vien cardio, žudikiška treniruotė blink.gif Kai baigsiu 30 days shred manau ją darysiu, nes ten bent jau man tai tikrai yra ką veikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2010 03 28, 20:26)
Man tas pats, vis apie kaimynus pagalvoju doh.gif Na, bet juk šokinėti namuose neuždrausta rolleyes.gif  biggrin.gif

Aš šiandien padariau Jillian 1 lygį ir Turbo Jam 30 min. treniruotę. Visa šlapia dabar, bet savijauta thumbup.gif Dar pora dienų 1 lygyje ir keliausiu į antrą. Tik gaila svarelių nebeturiu, namuose po 2 kg kilnojau, o dabar tenka tuščiom rankom unsure.gif Reiks gal nusipirkti kokių vandens bambalių biggrin.gif

Beje, dar iš Jillian treniruočių rekomenduoju jos Banish fat boost metabolism. Vien cardio, žudikiška treniruotė blink.gif Kai baigsiu 30 days shred manau ją darysiu, nes ten bent jau man tai tikrai yra ką veikti biggrin.gif

Gal nuoroda gali mestelt?
Atsakyti