Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

QUOTE(*Happy* @ 2010 03 28, 19:47)
Gal nuoroda gali mestelt?

Nebeatsimenu jau iš kur siunčiausi, nes tai buvo labai senai doh.gif Bet šitam puslapy mačiau yra: http://rapid.org/boa...illian michaels Tik nežinau, ar jums rodys, nes gali reikėti prisiregistruoti. Ten šiaip labai daug visokių treniruočių atsisiųsti galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sia savaite reikia daug sportuoti, kad velykoms turetume rezervo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2010 03 29, 01:55)
Sia savaite reikia daug sportuoti, kad velykoms turetume rezervo hihihi.gif


drinks_cheers.gif ,bet kelis kart per diena pakarot Jillian,tai jauciu,kad negaleciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos Sportuojančios wink.gif

Norėčiau taip pat prisijungti prie sportuojančių namuose ax.gif na ir kažkur atsižymėti, kad būtų lengviau nepaklysti ir netinginiauti blush2.gif

vakar dariau Jillian-Michaels-No-More-Trouble-Zones-Workout Iš tikrųjų tai labai sunki treniruote, supratau, kad mano kojos silpnos doh.gif nors vasaros metu bėgiodavau.. tai va šia vasarą reiks labiau treniruotis biggrin.gif kažkaip pilvo raumenų pratimai man nebuvo tokie sunkųs kaip tie kojų g.gif na ką , dar turiu labai daug kur tobulėti, kad pasiekčiau idealią figūrą, kurios labai trokštu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš irgi noriu prisijungti ir sportuoti! 4u.gif

Tik kaip visos žinosit, kada jau man spirt į minkštą netreniruotą sėdimąją? Ar čia reikia vis nuoširdžiai pasisakyti, kas ir kaip? smile.gif

Atsakyti
Sveikos brangiosios 4u.gif

Kaip sekasi sportuoti namuose?Priimsite ir mane?

Aš 2 kart į savaitę einu į sporto klubą, bet be trenerio savavališkai,tai jaučiu, kad naudos nors yra,bet ne tiek kiek norėtusi, tai ir namuose papsportuoti reikėtų.
Nors dažnai pasišou ir taip,bet reikia kad kas nors "subinėn paspirtų" liaudiškai tariant. biggrin.gif
Juk vasara artėja~~~


Skautau temutę ir pradžių ir bandau pradėti
Atsakyti
Šiandien pirmą kart pabandžiau Bigest looser cardio max, man labai patiko, labiau mėgstu kardio treniruotes negu jėgos, tai džiaugiuos, kad čia visokių atsispaudimų ir pan nėra thumbup.gif
Šiaip sunku, bet daryt galima, man sudėtingumas pats tas smile.gif

Jillian trouble zones irgi parsisiunčiau, galvoju kada pabandyt, bet atsispaudimai ir kiti pratimai rankom gasdina blush2.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Sveiki visi užklydę pas mus 4u.gif Junkitės ir sportuojam kartu 4u.gif

QUOTE(Dorofėja @ 2010 03 29, 10:56)
Tik kaip visos žinosit, kada jau man spirt į minkštą netreniruotą sėdimąją? Ar čia reikia vis nuoširdžiai pasisakyti, kas ir kaip? smile.gif
Ateini ir sąžiningai pasisakai biggrin.gif O mes tau draugiškai duodam velnių ir spirtelim dupsin lotuliukas.gif Bet su didele meile biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,visos,senbuves ir naujai prisijungusios 4u.gif
Visa savaitgali negalejau su jumis pabendrauti,nes buvo sveciu uzplude doh.gif tai tik dabar baigiau tvarkytis po savaitgalio,nes buvo daug vaiku,kurie namus apverte aukstyn kojom doh.gif o taip pat ir 3 dienas nesportavau,galvojau,gal siandien reikes pasportuoti,bet po tokiu tvarkymusi namuose vos kojas pavelku verysad.gif tai ryt pradedu toliau sportuoti ax.gif sakiau,kad nepradesiu is naujo Jillian,o tesiu toliau,rytoj bus II lygio 3 treniruote rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jau virš savaitės tikrai sąžiningai sportuoju, mažinu maista, taip savimi didžiuojuosi blush2.gif Bet su baisumu laukiu velykų... Va tada tai faktas, kad prisikirsiu, nesportuosiu, nes važiuosiu lankyti tėvų, o ten tai amžinai mamai paranoja, kad nieko nevalgau, tai kas pusvalandį vis daro ir neša ko nors užkąsti. biggrin.gif O ir atsisakyt valios nėra, kai taip skanu. doh.gif Tai sakiau, kad bent gal su dviračiu į gamtą nuvažiuosiu, kad vis mažiau nutolimo nuo režimo būtų... unsure.gif
Atsakyti
na mergaites, bandau jungtis prie jusu 4u.gif siandien pradejau ir pirmo lygio pirma dienele iveikta sekmingai thumbup.gif siaip zinokit maniau kad sunkesne bus ta Jilian programele, bet viskas visai normaliai, po trniruotes nebuvau lb slapia ir neskaudejo nieko, tik rankas pakirto tai tikrai blush2.gif cia mano silpnoji vieta kiek supratau, nes atsispaudimo nei vieno pilno nepadariau schmoll.gif o norejau pasiteiraut kokie jusu pasiekimai sportuojant pagal Jilian? cia svoris krenta, ar tik raumenys stipreja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misigule @ 2010 03 29, 15:42)
Sveikos  4u.gif

Jau virš savaitės tikrai sąžiningai sportuoju, mažinu maista, taip savimi didžiuojuosi  blush2.gif  Bet su baisumu laukiu velykų... Va tada tai faktas, kad prisikirsiu, nesportuosiu, nes važiuosiu lankyti tėvų, o ten tai amžinai mamai paranoja, kad nieko nevalgau, tai kas pusvalandį vis daro ir neša ko nors užkąsti.  biggrin.gif  O ir atsisakyt valios nėra, kai taip skanu.  doh.gif  Tai sakiau, kad bent gal su dviračiu į gamtą nuvažiuosiu, kad vis mažiau nutolimo nuo režimo būtų...  unsure.gif

man panašiai su šventėmis ir mama doh.gif irgi dabar jau savaitė kai nepersivalgau, laikaus. Sportuoju tai jau porą mėnesių, bet kai valgiau be saiko iš pradžių, tai naudos nebuvo iš to sporto blush2.gif Užtat šiemet tik su vyru vėlykas sutiksiu, toli nuo namų esam, tai netaip baisu, nes pas mamą tai tas pats kaip tau būna, nešioja viską, siulo, o atsisakyt valios nėr lotuliukas.gif
Atsakyti