Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

QUOTE(*Happy* @ 2010 03 30, 20:27)
Jeigu ka, tai suniukas tasirado 4u.gif  wub.gif
Labai geros žinios bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 30, 19:29)
Labai geros žinios bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Kaip tau sekasi? Ar pradėjai ką nors sportuoti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(1cesna1 @ 2010 03 30, 20:08)
*Happy*, PUIKIOS ŽINIOS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Kur tas gražuoliukas buvo pabėgęs  g.gif ?

Ji buvo pabegusi Kaune, tai visas Kaunas jos ieskojo, labai geri ir vieningi zmones pasirodo. Ir po 4 ar 5 dienu, zmones ja rado netoli namu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2010 03 30, 21:49)
Kaip tau sekasi? Ar pradėjai ką nors sportuoti? mirksiukas.gif
blush2.gif Nea blush2.gif Atėjo velnio mėnesinės su tooooookiais strėnų skausmais ir pykinimais, kad net pati nesupratau kame reikalas blink.gif Viešai pasižadu, pasibaigus raudonosios armijos antplūdžiui grįžtu į didįjį namų sportą pioneer.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes,

visom prisijugusiom 4u.gif

man vakar buvo 15d. su Jillian thumbup.gif puse kelio iveikta ir dar 1000 stepperiu. kadangi arteja mmm,tai toks tinginys ima,kad ... doh.gif kasdien turi prisiversti,nes kitaip randi 100 priezasciu kodel nesportuoti. Kas klause del poveikio,tai tikrai yra,jeigu darai nuo dusios pratimus mirksiukas.gif

Happy, labai smagu,kad suniukas atsirado thumbup.gif ,turbut pavasaris pasauke ax.gif

Sielos sparnai 4u.gif ,kad grizai i musu gretas mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif
prisiduodu kaip vakar sportavau biggrin.gif taigi, sukau lanka kol žiūrėjau filma, o paskui atlikau P90X programos treniruotę pilvo presui smile.gif gal įiandien jau galėsiu sportuot su Jillian tikiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif

QUOTE(Ciukyta @ 2010 03 31, 10:08)
Sielos sparnai  4u.gif ,kad grizai i musu gretas  mirksiukas.gif
4u.gif Dar negrįžau ax.gif bet balioną pasikabinsiu, kad prisiminčiau savo viešą pažadą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 03 30, 22:15)
Viešai pasižadu, pasibaigus raudonosios armijos antplūdžiui grįžtu į didįjį namų sportą

Gerai, patikrinsim pažadus biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes,

namuciuose sportuoju jau turbut daugiau nei metus.. dabar internete tiek visokio gerio pilna, kad net neapsimoka i sporto kluba eit, o ir laikas susitaupo truputi smile.gif
noriu jungtis prie jusu smile.gif jau savaite bandau rytais 15 min anksciau atsikelt pasibodifleksinti (prisiskaiciau daug gero, tai sugalvojau pabandyt), o vakarais kaip visada treniruote elipsiuku ar elipsiukas+pagal nuotaika kazkuris video smile.gif matau jus cia dirbat su jillian 30 dienu tai man toks klausimelis iskilo.. pagal sia programa turi treniruotis 30 dienu be petraukos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuzy @ 2010 03 31, 09:51)
pagal sia programa turi treniruotis 30 dienu be petraukos? blush2.gif

Taip, kasdien mirksiukas.gif 10 dienų pirmam lygiui, 10 antram ir 10 trečiam. Ten viena treniruotė trunka tik 30 min 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuzy @ 2010 03 31, 11:51)
matau jus cia dirbat su jillian 30 dienu tai man toks klausimelis iskilo.. pagal sia programa turi treniruotis 30 dienu be petraukos? blush2.gif


teoriskai kasdien,bet praktiskai doh.gif nevisada iseina blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,sportininkes 4u.gif
Man taip pat su teta Jillian neiseina kiekviena diena sportuot blush2.gif bet as vistiek sportuoju toliau,nepradedineju is naujo rolleyes.gif rezultatai matosi ir taip,o tai man svarbiausia thumbup.gif
Jeigu kuri dar atranda internete info kokiu neblogu treniruociu,idekit nuorodele 4u.gif
Atsakyti