Įkraunama...
Įkraunama...

Spektakliai

Sveikos !


gal kas nors ka nors gali pakomentuoti apie spektakli Meile ir Taika? (komedija). Nusipirkom bilietus, tai smalsu dabar.. aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrutia @ 2011 03 06, 09:07)
Sveikos !
gal kas nors ka nors gali pakomentuoti apie spektakli Meile ir Taika? (komedija). Nusipirkom bilietus, tai smalsu dabar.. aciukas  4u.gif

didesnio sh nesu macius ir labai daug tokiu atsiliepimu skaiciau...
Bajeriai banalus, vaidinimas taip pat doh.gif
Atsakyti
o gal turite kokiu atsiliepimu apie spektakli " kitais metais tuo paciu laiku "?
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2011 03 05, 23:09)
Mačiau abu. Man "Skėriai" - žymiai stipresnis, drąsiai jį priskirčiau vienam geriausių spektaklių, šiuo metu rodomų Kauno dramos teatre.



Griztant vel gi prie tu dvieju apektakliu (Skeriai ir Visi mano sunus) man jie abu gana stiprus, bet Skeriuose - man truko kazkokios netiketos atomazgos, viskas itempta, bet nieko sukreciamo ten taip ir neivyksta... (o gal jau pamirsau? bet ne, rodos, neivyksta). Visas spektaklis - drama su tam tikros itampos lygiu, bet pritruko kulminacijos.

"Visi mano sunus" spektakle man patiko butent toks netiketumo efektas - kulminacija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 06, 01:38)
Draugė viena man vis sako, kiek tu gali į tuos spektaklius eiti, man taip keista, jei finansai nevaržytų, eičiau po kelis per savaitę matyt  biggrin.gif


Man irgi taip dažnai pasako. O man labai keista, nes manau, kad į teatrus vaikštau retai - palyginus su tuo, kiek norėčiau ten eiti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 06 kovo 2011 - 17:41
QUOTE(Tobsita @ 2011 03 06, 17:40)
Man irgi taip dažnai pasako. O man labai keista, nes manau, kad į teatrus vaikštau retai - palyginus su tuo, kiek norėčiau ten eiti biggrin.gif


Grynai apie mane. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2011 03 06, 17:11)
Griztant vel gi prie tu dvieju apektakliu (Skeriai ir Visi mano sunus) man jie abu gana stiprus, bet Skeriuose - man truko kazkokios netiketos atomazgos, viskas itempta, bet nieko sukreciamo  ten taip ir neivyksta... (o gal jau pamirsau? bet ne, rodos, neivyksta). Visas spektaklis - drama su tam tikros itampos lygiu, bet pritruko kulminacijos.

"Visi mano sunus" spektakle man patiko butent toks netiketumo efektas - kulminacija.  smile.gif

Mane "Skėriai" gan stipriai emociškai paveikė. Pirmosios dalies pabaigoje gumulas gerklėje buvo susidaręs - ir, kaip mačiau, ne man vienai - aplinkui kelios kitos žiūrovės irgi prasidėjus pertraukai ieškojosi servetėlių ašaroms nusišluostyti blush2.gif
"Visi mano sūnūs" man pati pjesė pasirodė gan vidutiniška, ypač antraplaniai veikėjai kiek erzino. To netikėtumo pabaigoje irgi nelabai pajutau. Gal dėl to, kad programėlėje mačiau, koks veikėjas dar turėtų pasirodyti spektaklyje g.gif

QUOTE(Tobsita @ 2011 03 06, 17:40)
Man irgi taip dažnai pasako. O man labai keista, nes manau, kad į teatrus vaikštau retai - palyginus su tuo, kiek norėčiau ten eiti biggrin.gif

Aš į teatrą kur kas dažniau vaikštau nei į kiną biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2011 03 06, 21:26)
Aš į teatrą kur kas dažniau vaikštau nei į kiną biggrin.gif  drinks_cheers.gif


Ir teisingai darot mirksiukas.gif biggrin.gif Aš irgiii drinks_cheers.gif Tik, kaip jau kažkada esu minėjusi, mane erzina, kad reik vis kažkam siūlyti, nu viena niekaip neprisiruošiu ir turbūt net nelabai noriu g.gif Ir gaila, kad neturiu tokio žmogaus savo aplinkoj, kuris teatrą mėgtu taip, kaip aš. Tai į kiekvieną spektaklį einu vis su skirtingu žmogum biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 06 kovo 2011 - 19:56
QUOTE(Tobsita @ 2011 03 06, 19:54)
Ir teisingai darot mirksiukas.gif  biggrin.gif Aš irgiii drinks_cheers.gif Tik, kaip jau kažkada esu minėjusi, mane erzina, kad reik vis kažkam siūlyti, nu viena niekaip neprisiruošiu ir turbūt net nelabai noriu g.gif Ir gaila, kad neturiu tokio žmogaus savo aplinkoj, kuris teatrą mėgtu taip, kaip aš. Tai į kiekvieną spektaklį einu vis su skirtingu žmogum biggrin.gif


O as turiu pagrinde viena drauge-teatro manjake su kuria dazniausiai einu, bet kartais susiduriu su problema, su kuo eit, jei ji spektakli yra maciusi. Kartais pagalvoju, gera butu neturet kompleksu ir sugebet nueit vienai, bet neee... vienai nelabai jauku...
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 06, 01:14)
Ar niekas nematėt No theatre "Telefonų knyga"? Po jų „No concert“ noriu ir dar kažką pamatyti  ax.gif



Mačiau premjerinį, ir labai įdomu būtų pamatyti dar, paaugusį truputį.
O bendras įspūdis tai toks, kad sėdi, žiūri žiūri, atrodo didžiasia nesąmonė, o po to po truputį viskas pradeda dėliotis į vietas.
Ir yra labai gražių sprendimų, man tikriausiai pati gražiausia vieta, kai aktorius (personažas) kalbasi su scena, ir ji jam atsakinėja. (įgarsino Šeduikytė, man jos balsas tokios magijos prideda.)



Ir man taip džiugu skaityt komentarus, kaip dauguma dažnai į teatrą eina, ir dar dažniau norėtų smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaliai lyja @ 2011 03 06, 23:31)
Mačiau premjerinį, ir labai įdomu būtų pamatyti dar, paaugusį truputį.
O bendras įspūdis tai toks, kad sėdi, žiūri žiūri, atrodo didžiasia nesąmonė, o po to po truputį viskas pradeda dėliotis į vietas.
Ir yra labai gražių sprendimų, man tikriausiai pati gražiausia vieta, kai aktorius (personažas) kalbasi su scena, ir ji jam atsakinėja. (įgarsino Šeduikytė, man jos balsas tokios magijos prideda.)


Aišku, jei rasiu kas norės su manimi eiti, tikrai nukeliausiu tada smile.gif
Atsakyti
As savaitgali Jaunimo teatro 99 salej ziurejau "Smeklas" pagal Ibsena smile.gif Prasmingas spektaklis, privercia pamastyt, kaip viskas is sono pateikiama visuomenei ir kaip realiai vyksta uzdarius namu duris... Kiek netikrumo, apsimetinejimu, kokios gyvenimo dramos g.gif
Patiko tas artimas kontaktas aktoriu ir ziurovu - mazute salyte, visi ratu sedi, o viduryje vyksta vaidinimas smile.gif Ir etatiniai geraja prasme Jaunimteatrio aktoriai S. Ivanovas (na, tikrai vertas susizavejimo) ir A. Kazanavičius thumbup.gif
Atsakyti