Įkraunama...
Įkraunama...

Spektakliai

Pranese kad muzika2 kaune nebus sad.gif SIulo eiti i atviro rato "antigone ne mitas". Gal kokiu atsiliepimu yra?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 07, 16:40)
Pranese kad muzika2 kaune nebus sad.gif SIulo eiti i atviro rato "antigone ne mitas". Gal kokiu atsiliepimu yra?


Domėjausi domėjausi ir taip ir nenuėjau...
O Muzikos visai nebus ar nukeliamas?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 07, 15:40)
Pranese kad muzika2 kaune nebus sad.gif SIulo eiti i atviro rato "antigone ne mitas". Gal kokiu atsiliepimu yra?

http://www.teatrai.l...s-uzsidaro.html
Atsakyti
sveiki, o kokie atsiliepimai apie spektakli " stepancikovo dvaras"?
Atsakyti
QUOTE(braskiki @ 2011 03 07, 21:07)
sveiki, o kokie atsiliepimai apie spektakli " stepancikovo dvaras"?


Pati nemačius, bet pamenu draugė sakė dovanojo tėvams, tai jiems patiko, išsamiau komentuoti negaliu g.gif
Atsakyti
http://a2.sphotos.ak...8_1368495_n.jpg

Gal kas nori akcija pasinaudoti smile.gif

Pati rezervavausi bilietukus, belieka rasti norinčių eiti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 09 kovo 2011 - 14:07
QUOTE(braskiki @ 2011 03 07, 21:07)
sveiki, o kokie atsiliepimai apie spektakli " stepancikovo dvaras"?


Buvau, visai neblogas ax.gif
Atsakyti
Aš vakar žiūrėjau Vestonus Vilniaus Mažajam teatre. 2,5h visai neprailgo, daug veiksmo, dialogų, triukšmo, santykių aiškinimosi, tragedija ir komedija viename. Nors pjesė amerikietiška, bet tokių 'amerikoniškų' santykių manau labai jau daug ir mūsuose. Vaidina pagrinde vyresnės kartos aktoriai, bet tarp jų puikiai įsilieja ir jaunieji 'tuminukai'. Aistį Mickevičių pakeitė kitas aktorius - ar Aistis išvis ką nors bevaidina teatre?
Žodžiu man patiko tokia socialinė drama, ar gal labiau juodoji komedija, ypač scenografija ir kostiumai - visa scena ir visų apranga vienodos smėlio spalvos.

Rekomenduoju norintiems ko nors lengvo, bet ką erzina superlėkšti a la domino stiliaus spektakliai.
Nerekomenduoju tiems, kam po spektaklio patinka kelias dienas jį 'virškinti'. Po Vestonų tokių minčių nekyla, susivirškina viskas vietoj smile.gif

PS labai gailiuosi, kad nespėjau nusipirkti E. Gabrėnaitei gėlių... Gėlių vakar negavo niekas... unsure.gif
Atsakyti
[quote=vija,2011 03 10, 15:23]
Aš vakar žiūrėjau Vestonus Vilniaus Mažajam teatre.

Aciu uz informacijos pasidalinima thumbup.gif Vis laukiau, kad kas apie si spektakli parasytu...
Atsakyti
Pirkau vakar bilietą į spektaklį "Aš Fojerbachas", 03 26, - su nuostaba žiūriu, kad vos 20 bilietų išpirkta, nors jie tik po 15 Lt. Sudėtingo teatro mylėtojoms šis spektaklis turėtų būti kaip tik ax.gif
Tik stebiuosi, kodėl jis ne Mažojoje salėje.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 03 12, 14:02)
Pirkau vakar bilietą į spektaklį "Aš Fojerbachas", 03 26, - su nuostaba žiūriu, kad vos 20 bilietų išpirkta, nors jie tik po 15 Lt. Sudėtingo teatro mylėtojoms šis spektaklis turėtų būti kaip tik  ax.gif
Tik stebiuosi, kodėl jis ne Mažojoje salėje.


Na tai jaukiai pažiūrėsite, o kodėl ne mažojoje tai suprasite smile.gif Dėl scenos. Tikrai gras spektaklis, mėgavaus aktoriaus meistriškumu.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 13, 22:25)
Na tai jaukiai pažiūrėsite, o kodėl ne mažojoje tai suprasite smile.gif Dėl scenos. Tikrai gras spektaklis, mėgavaus aktoriaus meistriškumu.

Ačiū, jau supratau smile.gif O V. Masalskį garbinu dar nuo "Pamišėlio užrašų" (teko labai iš arti žiūrėti, buvo toks anšlagas, kad susodino scenoj beveik iki pat jo, žiūrėjom galvas užvertusios) ir "Kreditorių" (tuos žiūriu kiekvieną kartojimą per Tv ir vis ką naujo randu) laikų.
Atsakyti