Įkraunama...
Įkraunama...

Lazerinė depiliacija namuose

Sveikos.
Gal kas bandėte šitą kurį nors?
http://www.philips.c.....CONSUMER=true

Kaip suprantu jiems nereikia keisti lempų ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinikė: 27 lapkričio 2011 - 19:19
QUOTE(kristinikė @ 2011 11 27, 19:17)
Sveikos.
Gal kas bandėte šitą kurį nors?
http://www.philips.c.....CONSUMER=true

Kaip suprantu jiems nereikia keisti lempų ar ne?


Šitas modelis yra didelė Philips nesekmė, nes pasibaigus lemputės resursui tenka išmesti ir patį aparatą schmoll.gif
Atsakyti
o sakyite degintis negalma kai cirskines, o gal galma savaiminiu idegiu teptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beata11 @ 2011 11 27, 20:28)
Šitas modelis yra didelė Philips nesekmė, nes pasibaigus lemputės resursui tenka išmesti ir patį aparatą  schmoll.gif



Taciau paskaiciavus kiek kainuoja kitu aparatu lempos pakeitimui ir kiek blyksniu turi Lumea (Philips) tai gali ir mest ta aparata nes atsiperka (lempu pakeitimui isleisi daugiau nei aparatas Lumea kainuotu, o lempas vis viena ismeti). O naudoti man atrodo patogesnis.

Ar yra kas turetu toki? Butu idomu atsiliepimu isgirsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Javutė @ 2011 11 28, 10:45)
Taciau paskaiciavus kiek kainuoja kitu aparatu lempos pakeitimui ir kiek blyksniu turi Lumea (Philips) tai gali ir mest ta aparata nes atsiperka (lempu pakeitimui isleisi daugiau nei aparatas Lumea kainuotu, o lempas vis viena ismeti). O naudoti man atrodo patogesnis.

Ar yra kas turetu toki? Butu idomu atsiliepimu isgirsti  ax.gif


Man jis laaaabai keistas atrodo g.gif
Ziurekit. IPL plauku salinimui bangu ilgis visada buna 640-1200 nm. O cia yra tik 570 nm, tai yra tik zalia sviesa, o ji naudojama odos atjauninimui, bet ne plauku salinimui. g.gif
Toliau. Pakrovus baterija pilnai, bus galima paleisti iki 150 blyksniu - su tokiu mazu apdorojamu plotu situ blyksniu uzteks pusei kojos, o po to reikes 1,5 val. krauti aparata. Be to tos pakraunamos baterijos su laiku nusilpsta, pakeisti jos neimanoma.
Labai nepatogu, kad nera ragelio, reikes per visa procedura laikyt visa aparata rankose, net jei jis sveria tik 1,5-2 kg tai yra labai sunku ir nepatogu.
Galingumo neraso.....

Atsakyti
QUOTE(Javutė @ 2011 11 28, 09:45)
Taciau paskaiciavus kiek kainuoja kitu aparatu lempos pakeitimui ir kiek blyksniu turi Lumea (Philips) tai gali ir mest ta aparata nes atsiperka (lempu pakeitimui isleisi daugiau nei aparatas Lumea kainuotu, o lempas vis viena ismeti). O naudoti man atrodo patogesnis.

Ar yra kas turetu toki? Butu idomu atsiliepimu isgirsti  ax.gif


Kaip ir Vika333 rase, manau, kad pas ji trukumu daugiau nei pliusu g.gif Bet kadangi realiai nebandziusi, tai negaliu konkreciai teigti, bet galiu isivaizduoti tokio aparato naudojima rolleyes.gif

Manau geriau jau tada susirasti, kas pigiai padarytu tas proceduras, o tokiu variantu yra ir bet kokiu atveju, profesionalaus lazerio IPL arba Elos arba E-light poveikis bus daug geresnis ir ilgiau neataugs tie plaukeliai, nes vistik 400 svaru tai nemaza kaina g.gif
Atsakyti
Paskaitinėjus jūsų visų nuomones, tai ko gero labiausia apsimoka VISS prikti. Didelis impulsų kiekis, galimybė prie jo pirkt papildomą lempą odos atnaujimui?
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2011 12 05, 23:18)
Paskaitinėjus jūsų visų nuomones, tai ko gero labiausia apsimoka VISS prikti. Didelis impulsų kiekis, galimybė prie jo pirkt papildomą lempą odos atnaujimui?

Beje, o kaip su apgamais, kaip juos reikia apeiti ir neužkliūti? Pas mane jų ne vienas doh.gif
Atsakyti
sviesiaplaukes, ar bendet depiliuotis su tais dazais? ar pavyksta?
Atsakyti
Sveikos
Pasiskaitinėjau itin man aktualią temą ir nusprendžiau įsigyti VISS IPL. Norėjau pasiteirauti tų kas jau turi kur įsigijo šį prietaisą?
Atsakyti
As turiu VISS aparata, bet nerekomenduoju pirkti jo niekam. Resultatai labai menki. Jei dabar man reiktu rinktis tai as nepirkciau nei sito nei kokio nors kito naminio aparato. Geriau tuos pinigeliu skirti proceduroms salone su rimtu aparatu.
PS. saudau reguliariai jau nuo kovo men.
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2011 12 10, 22:56)
As turiu VISS aparata, bet nerekomenduoju pirkti jo niekam. Resultatai labai menki. Jei dabar man reiktu rinktis tai as nepirkciau nei sito nei kokio nors kito naminio aparato. Geriau tuos pinigeliu skirti proceduroms salone su rimtu aparatu.
PS. saudau reguliariai jau nuo kovo men.


Na stebuklu ir nereikejo tiketis, juk tai namams skirtas aparatas, kuris yra alternatyva skutimui, kad nereiketu taip daznai bruzintis mirksiukas.gif Profesionalus irgi visiems laikams nepanaikina, nors aisku jei ir kokiems 3 metams dings tai ir tai bus nerealiai faina, bent jau man paciai, kai plaukai buvo didziule problema ir nuolatinis diskomfortas. Kol kas jau kur isnaikinti, neatauga 1,5 metu. Gerokai atsigavusi oda, o net kai tie dar like atauga, ju praktiskai nesimato, nes ju jau nedaug, o budavo BAISU doh.gif As labai patenkinta rolleyes.gif Dabar dziaugiuosi, kad naikinau su profesionaliu lazeriu, o ne namini pirkau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 11 gruodžio 2011 - 00:01