Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimnazijos

Sveikos mamytes, kokios nuomones esate apie Zirmunu gimnazija?
Atsakyti
QUOTE(Dinna @ 2005 06 18, 12:00)
Sveikos mamytes, kokios nuomones esate apie Zirmunu gimnazija?

Į Žirmūnų gimnaziją tikrai nepatarčiau eiti, jeigu Jums rūpi savo vaiko ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Kasmet yra moksleivių išvažiuojančių iš jos tiesiai į beprotnamį (rimtai). Jeigu kas vaikui atsitiks ar pradės skaudėti galvą pamokų metu, tai jokia med. pagalba nebus suteikta. Bus duota tik viena tabletė anglies. Apie žinių lygį, tai yra labai didelė diferenciacija tarp mokytojų. Ten nėra vidutiniškų, t.y. arba labai geri arba visai beviltiški. Jeigu domina plačiau, tai rašykite į AŽ. Tikrai galiu nemažai parašyti apie septintu fortu pravardžiuojamą Žirmūnų gimnaziją.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 06 21, 09:30)
Į Žirmūnų gimnaziją tikrai nepatarčiau eiti, jeigu Jums rūpi savo vaiko ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Kasmet yra moksleivių išvažiuojančių iš jos tiesiai į beprotnamį (rimtai). Jeigu kas vaikui atsitiks ar pradės skaudėti galvą pamokų metu, tai jokia med. pagalba nebus suteikta. Bus duota tik viena tabletė anglies. Apie žinių lygį, tai yra labai didelė diferenciacija tarp mokytojų. Ten nėra vidutiniškų, t.y. arba labai geri arba visai beviltiški. Jeigu domina plačiau, tai rašykite į AŽ.  Tikrai galiu nemažai parašyti apie septintu fortu pravardžiuojamą Žirmūnų gimnaziją.

blink.gif blink.gif O aš girdėjau neblogus atsiliepimus, kad licėjaus vardo siekia ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(mergina @ 2005 06 21, 21:55)
blink.gif  blink.gif O aš girdėjau neblogus atsiliepimus, kad licėjaus vardo siekia ir t.t.

Aš parašiau kaip yra iš tiesų iš asmeninės patirties, o kad jie siekia licėjaus statuso negaliu paneigti. Kaip Jūs galvojate, kodėl išvažiuoja į beprotnamį kasmet? Todėl kad ten stengsis išspausti viską visais būdais. Apie psichologinį spaudimą aš jau nekalbu. Kas žino, tai nemažai iš Žirmūnų gimanzijos bėga į Žvėryno, bet tokia informacija yra slepiama.
Atsakyti
Miela Vicky, noreciau paklausti tiesiai sviesiai,gal paprasciausiai Jums toje gimnazijoje buvo per sunku mokytis?
Kadangi sia gimnazija teko daugiau pasidometi, is mokiniu reikalaujama isties nemazai. Siais metais praejusiu atranka vaiku i realines klases pazymiu vidurkis- 8,6. Sakyciau tikrai nemazas,tad silpnesniam mokiniui tikrai nelengva butu mokytis..
Atsakyti
QUOTE(Dinna @ 2005 06 28, 21:10)
Miela Vicky, noreciau paklausti tiesiai sviesiai,gal paprasciausiai Jums toje gimnazijoje buvo per sunku mokytis?  
  Kadangi sia gimnazija teko daugiau pasidometi, is mokiniu reikalaujama isties nemazai. Siais metais praejusiu atranka vaiku i realines klases pazymiu vidurkis- 8,6. Sakyciau tikrai nemazas,tad silpnesniam mokiniui tikrai nelengva butu mokytis..

Dina, taip man mokytis buvo nelengva tiek moraliai, tiek fiziškai. Tačiau aš esu gana stipri asmenybė ir į beprotnamį nepatekau, nors iš mano laidos tokių buvo. Paskui pasirodė, kad tokių yra kasmet ir nieko čia baisaus nėra. Dėl silpnumo, tai negaliu girtis forume savo pasiekimais, nes tada mane būtų labai lengva identifikuoti. Tokių žmonių mieste yra vienetai. Galiu dar parašyti, kad mokytojai pažymiais "nesibarstys". Ir galiausiai žmogus gavęs vien šimtukus iš valstybinių egzaminų vis tiek neįstoja kur nori, nes žemi metiniai pažymiai. Sėkmės.

Ir dar. Taip daug reikalaujama. Reikalaujama ne tik daryti namų darbus visus, lankyti papildomas pamokas (papildomas, bet vis tiek privalomas), bet ir pasamdyti korepetitorius, pradėti lankyti privačią mokyklą centre. Gal Jums dar parašyti?smile.gif) Jūs, aišku, nepatikėsit, bet taip yra.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 06 21, 10:30)
Į Žirmūnų gimnaziją tikrai nepatarčiau eiti, jeigu Jums rūpi savo vaiko ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Kasmet yra moksleivių išvažiuojančių iš jos tiesiai į beprotnamį (rimtai). Jeigu kas vaikui atsitiks ar pradės skaudėti galvą pamokų metu, tai jokia med. pagalba nebus suteikta. Bus duota tik viena tabletė anglies. Apie žinių lygį, tai yra labai didelė diferenciacija tarp mokytojų. Ten nėra vidutiniškų, t.y. arba labai geri arba visai beviltiški. Jeigu domina plačiau, tai rašykite į AŽ.  Tikrai galiu nemažai parašyti apie septintu fortu pravardžiuojamą Žirmūnų gimnaziją.


Biski nesutikciau su tavo pasakymais.
Ten yra taip, kurie "velkasi", nepajegia mokytis, tiems yra labai sunku, nes ju miekas ten negaili ir jie negali sau tyliai ramiai vilktis.
Bet kaip su gyvuliuku irgi nesielgia, jei blogai jautiesi niek taves nelaiko pririses - eini namo, issikvieti poliklinikos gydytoja ir sergi sau, o jei nori pasimuliuioti ir ne retai- tai jau tavo sazines reikalas, ne tik nuo angliuko nepagysi, bet ir nuo kitu vaistu, kurie skirti tavo simptomams gydyti.
Atsakyti
As tai siulyciau busimiem 9okam pabandyt stot i liceju nebutinai tam, kad istot, o tam kad suzinot savo lygi ir pasitempt per likusius metelius iki egzaminu. Anksciau licejus tikrai turejo gera varda, bet kuo toliau, tuo daugiau priima mokinius uz pinigus ir rezultatai truputeli suprastejo. O kad licejus uzima pirmas vietas olimpiados, tai tikrai ne del to, kad rengiamos papildomos pamokos, o del to, kad jie jau susirenka gabesnius ir geriau besimokancius vaikus. Licejus ne viskas, yra aplink pilna geru mokyklu... Licejuj juk paruosia man rodos 4 klases (laida), o universitetuose vietu tikrai kur kas daugiau nei 100, tad ner cia ko verstis per galva ax.gif . Dar teko girdet, kad Birziska daugiau humanitariniu mokslu gimnazija... gal kad dabar jau pasikeite. Zinau, kad Jezuitu gimnazijoj kisama religija, man tai pvz nera labai priimtina blush2.gif . Zemynoj labai stipri anglu kalba (bent jau buvo pries pora metu). Mano tetis anksciau dirbo su mokyklom, tai sake, kad pagal isvaizda, atmosfera ir mokymosi lygi Gabijos gimnazija geresne, nei Zemynos g.gif . Sekmes 4u.gif
Atsakyti
as kitais metais busiu 9-oke, ir nezinau kur stoti: i Zemynos gimnazija ar i Gabijos. kiek girdejau, gabijos gimnazijoje silpnai mokomos kalbos, ir vyksta a la"karai".pabandysiu ir i liceju stoti, bet nemanau, kad pavyks...
padekit apsispresti: Zemyna ar Gabija.
p.s. gal dar kokiu geru gimnaziju yra seskineje ir aplink ja?
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2005 09 30, 19:15)
padekit apsispresti: Zemyna ar Gabija.
p.s. gal dar kokiu geru gimnaziju yra seskineje ir aplink ja?


Neseniai kažkur skaičiau baigiamųjų egzaminų rezultatus. Rodos, kad tarp geriausių buvo paminėta Gabijos gimnazija. Aišku, dar Licėjus, Jėzuitai, J. Basanavičiaus m-kla. Pasieškok internete, tikrai rasi.
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 10 01, 17:50)
Neseniai kažkur skaičiau baigiamųjų egzaminų rezultatus. Rodos, kad tarp geriausių buvo paminėta Gabijos gimnazija. Aišku, dar Licėjus, Jėzuitai, J. Basanavičiaus m-kla. Pasieškok internete, tikrai rasi.


bet ir Zemynos gimnazija buvo mineta. kad j.basanaviciaus mokykla zinau, kad gera, nes mano pussesere ir geriausia drauge ten mokosi, bet...1.toli vaziuoti, 2.ten pagrindine kalba prancuzu, ir nera rusu kalbos...
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2005 10 01, 21:54)
bet ir Zemynos gimnazija buvo mineta.


Rodos, Gabijos geresni rezultatai, nei Žemynos. Bet gi čia dar ir nuo mokinių priklauso.
Atsakyti