Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimnazijos

QUOTE(elipsė @ 2006 02 24, 15:47)
Tai pasakykit man ka vaikas baigtu Žemynos pagrindineje m-kloje.Ar viresnese klasėse vyksta skaidimas kur rinktis?Kaip ten yra?

Ne, tai vis tiek turės eiti pirmiau į pagrindinę. O po aštuonių klasių apsispręs, ar į gimnaziją ar likti ten pat dešimt klasių baigti. Geriau, mano manymu, eiti po 8 klasių į gimnaziją.
O kas geriau, ar Gabijos, ar Žemynos. Tai Žemynoje anglų labiau sustiprinta, negu Gabijoje. Gabija labiau prie tiksliųjų. O dar labiau prie tiksliųjų mokslų Žirmūnų. Tik va, ar verta gadinti vaiko sveikatą ir išeiti su prastu atestatu?
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif Gal kieno nors vaikas mokosi Užupio gimnazijoje ? Turime aštuntokę. Mokosi vidurinėje, norėtųsi tęsti gimnazijoje. smartass.gif ax.gif Užupio mums kaip ir arčiausiai būtų. Būčiau dėkinga už bet kokią info. aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2006 02 08, 19:50)
Na mano dukra eina dar tik į antrą klasę Žemynos pagrindinėje.Prieš pirmą irgi sprendėme šitą dilemą-ar Žemyna,ar Gabija.Daugelis sakė,kad Gabijos gimnazija tarsi parodomoji,ten pastoviai visokios naujovės,mokymai,mokytojų kaita,be to,2 pamainos.Kol kas nesigailim,kad pasirinkome čia.

O Zemynos makykloje ar yra prailginta grupe maziesiems, kaip del papildomu bureliu? ar mokoma tik viena pamaina? Saviski planuoju leisti nuo rudens i Zemynos pradine, nors tvirtai nesu apsisprendusi, tiesiog ji arciausiai namu, kiek zinau, todel labai domiuosiu.
Atsakyti
Ką manote apie mokytoją, kuri nemoko dalyko (anglų), kankina mokinius kvailomis užduotimis (pvz pildyti žodyną svarbiau nei mokėti žodžius) ir svarbiausia, šaiposi iš mokinių. Esu dešimtokė ir nesu geriausia anglų kalbos žinovė. Mokausi aštuonetais. Pas buvusią mokytoją turėjau netgi dešimt, daug mokiaus, bet pavykdavo. O pas šią... Ji mus, mokinius, laiko kvailomis žemės formomis, žemina. Manęs neklausia kol nepaklausia kitų, na, klausia tik "iš reikalo". Ir tai vis šaipos, kad tyliai ir neaiškiai kalbu (man baisu prieš ją apsikvailinti ir būti išjuoktai visos klasės, tai būna, kad sakinio galą vos išmurmu), sako "Jau miršti" ir baisiau. Draugę paskutinį kartą išjuokė, nes vietoj sixty, netyčia pasakė sixteen sixty (na, pasitaisė). Po to ji pasipiktino (draugė), tai mokytoja dar užvėlė: "dabar neturėsiu ko klausti:viena pyksta- negaliu, kita nemoka kalbėti..." (apie mus). sunku taip. ką manote, kaip kovoti su tokiomis mokytojomis? tuo labiau, kad dešimtoje klasėje tikrai jau reikėtų geros mokytojos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rovita @ 2006 03 24, 12:16)
O Zemynos makykloje ar yra prailginta grupe maziesiems, kaip del papildomu bureliu? ar mokoma tik viena pamaina? Saviski planuoju leisti nuo rudens i Zemynos pradine, nors tvirtai nesu apsisprendusi, tiesiog ji arciausiai namu, kiek zinau, todel labai domiuosiu.

yra mokama prailginta žemynoje tik atrodo ji veikia iki 3h doh.gif mokoma tik viena pamaina 4u.gif
Atsakyti
Taip,prailginta grupė yra,bet kai mano nelankė,negaliu smulkiau papasakot.Būrelių yra irgi visokių,rugsėjo pradžioje pereina per klases su įvairiausiais pasiūlymais.Dainuoti,šokti,piešti ir panašiai.Maniškė šiemet lanko koncertinę gimnastiką.
Atsakyti

Mes irgi renkamės tarp Žemynos ir Gabijos g.gif Man Gabijos didžiausias trūkumas , tai kad greičiausiai tektų eiti popiet t.y. 2 pamaina. Turbūt abi mokyklos turi savų pliusų ir minusų.
Atsakyti
Kai reikia apsispręsti,į kokią gimnaziją stoti,tikrai labai sunku,ypač jei mokaisi vidutiniškai. unsure.gif Dabar kankinasi mano sūnus.Man nepavyko rasti jokio forumo,kur būtų plačiai dalinamasi patirtimi.Padėkite-mane domina pačios įvairiausios nuomonės tiek apie Vilniaus gimnazijų lygį,tiek apie jų vidaus atmosferą,santykius.Arba bent duokit nuorodą į kokį gyvą forumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(May66 @ 2006 03 24, 01:06)
Sveiki.  4u.gif Gal kieno nors vaikas mokosi Užupio gimnazijoje ? Turime aštuntokę. Mokosi vidurinėje, norėtųsi tęsti gimnazijoje. smartass.gif ax.gif Užupio mums kaip ir arčiausiai būtų. Būčiau dėkinga už bet kokią info.  aciuks.gif  aciuks.gif

Jau, aišku, per vėlu, bet gal kitam bus aktualu. Užupio gimnazija garsėja savo draugiška atmosfera ir mokiniams suteikta pasirinkimo teise. Kadangi mokykla nėra didelė, visi vieni kitus pažįsta, sutaria ir padeda. Kalbant apie mokytojus, yra nemažai jaunų, bet kvalifikuotų, o vyresni labai patyrę ir daug pasiekę. Direktorius fantastiškas, mokiniai jį myli ir gerbia. Verta dėmesio gimnazija.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2006 08 18, 21:31)
Jau, aišku, per vėlu, bet gal kitam bus aktualu. Užupio gimnazija garsėja savo draugiška atmosfera ir mokiniams suteikta pasirinkimo teise. Kadangi mokykla nėra didelė, visi vieni kitus pažįsta, sutaria ir padeda. Kalbant apie mokytojus, yra nemažai jaunų, bet kvalifikuotų, o vyresni labai patyrę ir daug pasiekę. Direktorius fantastiškas, mokiniai jį myli ir gerbia. Verta dėmesio gimnazija.


uzupiso gimnazija is ties neblogas variantas testi vaikui mokslus. daug draugiu vaiku mokosi ten ir teveliai tikrai yra patenkinti, o vaikai nuolat apsupti puiiu ir geri zmoniu. sukuriama jauki ir palanki aplinka vaiko mokymuisi ir visapusiskam tobulejimui bendrauhant. Juolab, kad ir pats uzupis dvelkia meniska prigimtimi ir saviralizacija.
Dar rekomenduociau Zirmunu gimnazija, kuri tikrai stipri ir kompetetinga savo pedagogais.
Atsakyti
QUOTE(PijaMarija @ 2006 08 26, 23:44)
Dar rekomenduociau Zirmunu gimnazija, kuri tikrai stipri ir kompetetinga savo pedagogais.

Žirmūnų gimnazija garsėja ne tik kompetetingais pedagogais, bet ir kasmet iš ten išvažiuojančių į beprotnamį vaikų skaičiumi.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2006 08 27, 16:55)
Žirmūnų gimnazija garsėja ne tik kompetetingais pedagogais, bet ir kasmet iš ten išvažiuojančių į beprotnamį vaikų skaičiumi.

Visky, tikrai nesutinku su Jumis,kad šioje gimnazijoje kasmet yra vaikų išvažiuojančių į beprotnamį.
Šią gimnaziją lanko ne tik mano šeimos draugų,bet ir mano vaikas.Taip mokytis ten yra nelengva, iš mokinių reikalaujama nemažai... bet apie beprotnamį,tikrai neteko girdėti mirksiukas.gif.
Atsakyti