Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimnazijos

QUOTE(Simma @ 2006 08 28, 22:34)
Visky, tikrai nesutinku su Jumis,kad šioje gimnazijoje kasmet yra vaikų išvažiuojančių į beprotnamį.
      Šią gimnaziją lanko ne tik mano šeimos draugų,bet ir mano vaikas.Taip mokytis ten yra nelengva, iš mokinių reikalaujama nemažai... bet apie beprotnamį,tikrai neteko girdėti mirksiukas.gif.

Simma, o kaip Jums atrodo, Jums kas nors papasakos iš mokyklos "valdžios", kad yra vaikų kasmet išvažiuojančių iš ten į beprotnamį? Kai stojau ten mokytis, man apie tai irgi nesakė. O va, kai pati mačiau, kaip klasiokė viena išvažiavo, o paskui dar kita buvo ant "ribos", tačiau sugebėjo visgi paskui baigti mokyklą ir pasidomėti, kad, pasirodo, tokių "išvažiuojančių" yra kasmet.
Atsakyti
nusisneki vicky, as joje mokausi, nera ten taip sunku kaip tu cia sakai ir neteko girdet, kad ka nors butu psichushke ishvezhusi
Atsakyti
labai prašyčiau patarti dėl žirmūnų gimnazijos, jei jūsų vaikas lankė
Atsakyti
Noreciau ishgirsti ish teveliu kuriu atzalos lanko sia gimnazija atsiliepimus, apie ja. Ar gera mokymo kokybe, kokie mokytojai, mokiniai ir visa kita. Ish anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
Aš pati baigiau tą mokyklą (prieš 4 metus), tai tikrai negaliu skųstis. Nebloga mokykla, bet vis dėlto ji yra iš tų, kur didelis skirtumas tarp laidų, Tarkim vienais metais labai protingi susirenka, o kitais...... na, nežinau, dabar dar ten mokosi klasiokės sesuo, tai mokytojus suskirstė keistokai. Vyresniem paprastai duoda geresnius, o čia kažkaip daugmaž atvirkščiai. Kita vertus, visur visokių mokytojų yra. O Karoliniškių gimnazija vis dar Karoliniškėse geriausia...... Tikiuosi bent kažkiek padėjau. Jei reikės, klauskit dar.
Atsakyti
labas vakaras,
del Zirmunu gimnazijos g.gif
lanko ir dabar,bet ikalbineju pereiti i kita mokykla jau antrus metus.Ten labai dideli reikalavimai,didelis spaudimas,didelis nesiskaitymas.
Galiu tik geruoju ivardinti pora mokytoju ir pavaduotoja,kuri nelabai senai eina sias pareigas.
Mokytojai dar like nuo tarybiniu laiku,as pas juos mokiausi...Jeigu mokiniai bijo mokytoju- ,tai yra jau negerai.Pati matau,kad mokosi,raso iki velumos,o rezultatai nelabai kokie is kai kuriu dalyku.
Suprantu,reikalavimai ir t.t.Bet del kito vaiko ar leisti ji ten,as labai gerai pagalvosiu
Atsakyti
QUOTE(Naktis @ 2006 10 26, 18:49)
labas vakaras,
del Zirmunu gimnazijos g.gif
lanko ir dabar,bet ikalbineju pereiti i kita mokykla jau antrus metus.Ten labai dideli reikalavimai,didelis spaudimas,didelis nesiskaitymas.
Galiu tik geruoju ivardinti pora mokytoju ir pavaduotoja,kuri nelabai senai eina sias pareigas.
Mokytojai dar like nuo tarybiniu laiku,as pas juos mokiausi...Jeigu mokiniai bijo mokytoju- ,tai yra jau negerai.Pati matau,kad mokosi,raso iki velumos,o rezultatai nelabai kokie is kai kuriu dalyku.
Suprantu,reikalavimai ir t.t.Bet del kito vaiko ar leisti ji ten,as labai gerai pagalvosiu


Papildyta:
QUOTE(Naktis @ 2006 10 26, 18:49)
labas vakaras,
del Zirmunu gimnazijos g.gif
lanko ir dabar,bet ikalbineju pereiti i kita mokykla jau antrus metus.Ten labai dideli reikalavimai,didelis spaudimas,didelis nesiskaitymas.
Galiu tik geruoju ivardinti pora mokytoju ir pavaduotoja,kuri nelabai senai eina sias pareigas.
Mokytojai dar like nuo tarybiniu laiku,as pas juos mokiausi...Jeigu mokiniai bijo mokytoju- ,tai yra jau negerai.Pati matau,kad mokosi,raso iki velumos,o rezultatai nelabai kokie is kai kuriu dalyku.
Suprantu,reikalavimai ir t.t.Bet del kito vaiko ar leisti ji ten,as labai gerai pagalvosiu



aciu labai uz atsakyma smile.gif....
man tai bus pamastymui...
Atsakyti
QUOTE(Naktis @ 2006 10 26, 19:49)
labas vakaras,
del Zirmunu gimnazijos g.gif
lanko ir dabar,bet ikalbineju pereiti i kita mokykla jau antrus metus.Ten labai dideli reikalavimai,didelis spaudimas,didelis nesiskaitymas.
Galiu tik geruoju ivardinti pora mokytoju ir pavaduotoja,kuri nelabai senai eina sias pareigas.
Mokytojai dar like nuo tarybiniu laiku,as pas juos mokiausi...Jeigu mokiniai bijo mokytoju- ,tai yra jau negerai.Pati matau,kad mokosi,raso iki velumos,o rezultatai nelabai kokie is kai kuriu dalyku.
Suprantu,reikalavimai ir t.t.Bet del kito vaiko ar leisti ji ten,as labai gerai pagalvosiu


aš irgi panašiai apie tą mokyklą manau. Kartais perspaudžia, o ir mokytojai.... senstelėję blush2.gif Keista mokykla tuo, kad spaudžia spaudžia, o rezultatų kaip ir nėr g.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2006 11 03, 15:23)
aš irgi panašiai apie tą mokyklą manau. Kartais perspaudžia, o ir mokytojai.... senstelėję blush2.gif Keista mokykla tuo, kad spaudžia spaudžia, o rezultatų kaip ir nėr g.gif


jei taip yra tai jau nera gerai, juolab jog turiu sunu, kuriam dabar svarbiausia mokytojai autoritetai, jei tokie nera - jis tampa maistininku....
Atsakyti
galiu tik visu 100%palaikyti vikcy del zirmunu gimnazijos,mokiniai ten tikrai nesijaucia gerai,tokio spaudimo ir nesiskaitymo tikrai neturetu buti:(
del beprotnamio neesu girdejusi,bet su sveikata mokiniai problemu tikrai turi,pvz.nerviniu pagrindu sustreikuoja skrandis(opa)pervargimas,depresija ar to mazai?
kalbinu vaikus pakeisti mokykla,bet jie sukile pries ne kai kuriuos mokytojus,kurie juos vadina siukslemis ir atmatomis:(
aisku,kad ten yra puikiu mokytoju-pedagogu,kurie yra ir zmones
Atsakyti
QUOTE(Naktis @ 2006 11 08, 11:16)
galiu tik visu 100%palaikyti vikcy del zirmunu gimnazijos,mokiniai ten tikrai nesijaucia gerai,tokio spaudimo ir nesiskaitymo tikrai neturetu buti:(
del beprotnamio neesu girdejusi,bet su sveikata mokiniai problemu tikrai turi,pvz.nerviniu pagrindu sustreikuoja skrandis(opa)pervargimas,depresija ar to mazai?
kalbinu vaikus pakeisti mokykla,bet jie sukile pries ne kai kuriuos mokytojus,kurie juos vadina siukslemis ir atmatomis:(
aisku,kad ten yra puikiu mokytoju-pedagogu,kurie yra ir zmones

Visur yra ir gerų, ir blogų mokytojų, o vaikų nuomonė ne visada teisinga. Teko keliauti su šios gimnazijos mokiniais, tai mokytoja kelionėje kartu su mokiniais alc.gif. Buvau pakraupusi. O mokiniai sako- sava, supranta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dara: 13 lapkričio 2006 - 23:03
Gal kas galetu pasidalinti gera ar bloga nuomone apie Zveryno gimnazija 4u.gif
Atsakyti